Платні опитування: винагорода за свою точку зору

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
bossy, це вже двiчi викладали. Це неактуально. За це неплатять.
Давай щось нове, будь ласка. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
До речi, сам перекладав? :ROFLMAO:
Раз
Два
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
А куди діскавері надсилає запрошення на опитування, на електронну пошту? Мені ще ні разу не прийшло
Смс але мені з якогось переляку на gmail приходило 3 опитування майже підряд. Я наче його ніде не світив.
 
Реєстрація
18.03.24
Місто
Київ
Телефон
Nokia 6060
Якщо в Дiскаверi засвiтив свою пошту або номер телефону, то будеш iнколи отримувати запрошення на опитування вiд них.
А хіба можна їх не засвітити? В кінці опитування треба ж вказувати...
 
Реєстрація
18.03.24
Місто
Київ
Телефон
Nokia 6060
Може я щось не правильно роблю, поясніть хто-небудь як треба...
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Може я щось не правильно роблю, поясніть хто-небудь як треба...
А хіба можна їх не засвітити? В кінці опитування треба ж вказувати...

Відмінна спроба у темі сміттєпровід, спробуй полеміку в інших темах, бо тут повiдомлення не рахуються :ROFLMAO:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.03.24
Місто
Київ
Телефон
Nokia 6060
Відмінна спроба у темі сміттєпровід, спробуй полеміку в інших темах, бо тут повiдомлення не рахуються
Мне конечно приятно, что ты занимаешься подсчётом моих сообщений, а вот если бы ещё и о Дискавери написал по существу, ветка "мусоропровод" тобою бы гордилась..
 
Реєстрація
18.02.15
Місто
Київ
Градус вже пiдняв планку, за опитування за якi не платить з 20 до 40 гривень.:ROFLMAO:
Мабуть охочих нема.:ROFLMAO:
Мелодiя
Вибiр

"Вітаємо, Ви відповіли на усі запитання, 10 гривень Ваші! Для зарахування їх на рахунок телефону, вкажіть номер у форматі 380ххххххххх та очікуйте впродовж кількох робочих днів. "​

На жаль, ви вже брали участь у цьому опитуванні(за 20 грн). Нова участь не допускається.​

 
Останнє редагування:
Зверху