Побажання до розвитку форуму

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Sashkent правилами заборонено тільки
створювати теми чи повідомлення із запитаннями, відповіді які можна знайти на першій сторінці результату пошуку. Належність до цієї категорії визначає адміністрація;
Якщо вважаєш що питання саме таке - тисни "Скарга" і описую причини. А так - форум це місце для спілкування і логічно що тут часто можуть задавати якісь питанння.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Маю питання- скільки на день можна задавати на форумі питань щоб не заблокували?
Бо хтось на день 100500 питань задає.
Дістало.
В мене рука тягнеться до картки за флуд. Нахєра ти це написав? Що адміністрація форумах має з цим робити? Піти перечитати усі пости в усіх темах за останній тиждень щоб здагадатися що пан мав на увазі? Може пан зволіє описати ситуацію і своє побажання до розвитку форуму більш конкретно, як кнопка "жалоба" недоступна?
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Полагаю, надо подумать над этим предложением. Надо как-то прекратить этот новостной агрегатор и набивание постов.
Это уже не первый форумчанин об этом пишет, space cat тоже писал подобное. Судя по лайкам к постам, многим это уже надоело.
Причём уже была такая же проблема, только ссылки были с одного сайта. Потом этот вопрос подняли, вроде утих. Теперь снова тоже самое, правда, с разных сайтов.
Андрюх@dp.ua
Space Cat
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Полагаю, надо подумать над этим предложением. Надо как-то прекратить этот новостной агрегатор и набивание постов.
Это уже не первый форумчанин об этом пишет, space cat тоже писал подобное. Судя по лайкам к постам, многим это уже надоело.
Причём уже была такая же проблема, только ссылки были с одного сайта. Потом этот вопрос подняли, вроде утих. Теперь снова тоже самое, правда, с разных сайтов.
Андрюх@dp.ua
Space Cat
Створити окрему тему для новин від Горецького
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Як пропонуєте це обмежити?) Згоден що іноді перебор, для тих хто читає все нове, і в якийсь момент бачить в себе в нових зліпок сайту новин. З іншого боку, (в меншій кількості) це корисно, це актуальні новини, яки живлять дискусію.
Заборона постити новини, тільки флуд і власна думка?
Денний ліміт на новини і спеціально виділений модератор, який слідкує за його перевищеннями?
Ще варіанти?)
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
plebis,
Можна його чемно попросити щоб видаляв застарілі. Тоді не будуть думати що він набиває пости.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Можна його чемно попросити щоб видаляв застарілі.
Тоді давайте кожен видаляти застарілі повідомлення, коли відбулися зміни в умовах і питання-відповідь вже неактуальне?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Очень хороший вариант в отношени конкретно Горецкого.
Абсолютно бессмысленный. Тема с новостями - это сайт новостей, можно ходить туда. Новости важны в контексте, они живят дискуссию.
видаляв застарілі. Тоді не будуть думати що він набиває пости.
Він точно не набиває пости (нафіга?) і видалення старих нікому ніяк не допоможе, в тому, що на минулих сторінках, на які ти ніколи не заглядаєш, є щось, умовно, непотрібне, проблеми ныякої нема
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Наприклад, я намагаюсь не писати в тему новину, якщо попереднє повідомлення теж моє. Хіба, коли палає.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Очень хороший вариант в отношени конкретно Горецкого.
Абсолютно бессмысленный. Тема с новостями - это сайт новостей, можно ходить туда. Новости важны в контексте, они живят дискуссию.
Бесконечные новости от Горецкого ничего и никого не живят, а многих раздражают. Но мысль понятна, всё останется как есть. Придётся нам запастись терпением. :cry:
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Картка попередження, потім ще картка попередження, потім бан. Швидко навчиться не "засірать" форум! Ну чесно, форум із спеціалізованого ресурсу перетворився на якусь новосну помийку. Я, до речі, той свій пост написав із-за того, що коли вибрав всі нові повідомлення, то на півтори сторінки останні повідомлення були саме Горецького, тобто у чоловіка якась "развлєкуха" з форуму. Нахіба?!?
Post automatically merged:

Чого ви такі нервові?
Того що, я не читаю якісь окремі теми на форумі, я читаю все повністю! Щось вдумчиво, щось по діагоналі. Але ранок у мене починаеться з новин на укр.неті, так, для загального розуміння подій у нас і у світі. І тут приходить черга форума, а там хєраааксь і якесь дежавю, я вимушен переглядать все те, що час-два-три тому прочитав на новосних агрегаторах.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Одна справа, коли новина чимось вразила, привернула увагу, є приводом до певної дискусії; інша річ - новина як знеособлене повідомлення. Я так розумію, що частині користувачів саме другий варіант і не подобається, бо стрічка новин - то не є формат форуму. Якось так.
 
Зверху