Вони на 3 дні не можуть правильну погоду передбачити, а тут 9Переглянути вкладення 58934Щось я на жодному сайті прогнозу погоди не бачу і близько -20 на найближчі 10 днівЩось погода на четвер і п'ятницю пятницю не дуже.
Вони на 3 дні не можуть правильну погоду передбачити, а тут 9Переглянути вкладення 58934Щось я на жодному сайті прогнозу погоди не бачу і близько -20 на найближчі 10 днівЩось погода на четвер і п'ятницю пятницю не дуже.
Коли я був геть молодий і служив "срочку", то самий надійний прогноз був півторадобовий від центру погоди у Оффенбасі-на-Майні. Коли я чую про якісь прогнози на 5/10/15/30 діб, просто тупо регочу з таких метеорологів! Зараз настільки це все нестабільно, що хоча б добовий прогноз "попадав у ціль".Вони на 3 дні не можуть правильну погоду передбачити, а тут 9
В Одессе один раз видел в детстве. Ориентировочно конец 80-х - начало 90-х.снігур
В Тернополі колись, в різні роки взимі, кілька разів потрапляли на очі. Але не часто. Десь 3-4 рази їх тут бачив за все своє життя. Схоже, мігрують. І не факт, що користуються одними і тими ж маршрутами.снігурів тут бачу вперше.
Снігурі з’являються в мiстi лишe тoдi, кoли y пiвнiчних рeгioнaх зимa стaє сyвoрoю тa випaдaє бaгaтo снiгy.Так як іде суттєве похолодання, тому і прилетіли "погрітись".Кілька років тому теж бачив в місті на "Погулянці" та в парку "Замарстинівський".Згадував, що ніби в цій темі про птахів писали.
Зараз на Львівщині в селі недалечко від Львова. Снігу немає, дощ, калюжі. І вперше тут побачив снігурів і повзика. Якщо останнього ще міг зустрічати, то снігурів тут бачу вперше.
А також білка в літній шубці, хоча ніколи не бачив, щоби вони тут міняли камуфляж.
Але от на картах гроз блискавки відсутніПишуть, що в Києві сніг йде і гроза.
Сніг вже не йде. А от щось типу грози було, разовоПишуть, що в Києві сніг йде і гроза.
На Закарпатті масштабний зсув ґрунту!
Протягом останніх днів на Закарпатті спостерігаються рясні опади, які спровокували нищівні паводки й серйозне розмʼякшення ґрунтів. У звʼязку з цим, на території філії «Мокрянське лісомисливське господарство» лісівниками виявлено проходження зсувних процесів ґрунту із деревостанами.
За попереднім оглядом, загальна пошкоджена площа становить 10,5 га, але процес зсуву ґрунту триває! Через це виникає критична загроза перекриття доріг та річок на Тячівщині, що може призвести до нанесення шкоди дворогосподарствам.
Також у результаті нищівного зсуву пошкоджено сотні дерев. Схожа ситуація з підтопленнями була зафіксована в 1998 році. Тоді паводком зносило житлові будинки та місцеві дороги.
Наразі на місці події працюють лісівники спільно з ДСНС-никами та представники Закарпатської ОВА.
Щойно завершив оперативну нараду з представниками екстрених служб, Національної поліції, РВА, лісівниками та іншими залученими структурами.
У Дубівській громаді Тячівського району в межах території лісового фонду Краснянського лісництва ДП «Мокрянське лісомисливське господарство» відбувся зсув ґрунту.
Площа зсуву станом на сьогодні становить 10,5 га, однак фіксуємо рух породи, тож зсувний процес триває.
Представники ДСНС та лісомисливського господарства забезпечили цілодобовий моніторинг ситуації з відповідними звітами, аналізом та прогнозуванням.
Підготовлено техніку й особовий склад ДСНС, ЛМГ і громади для ліквідації можливих наслідків надзвичайної ситуації природного характеру.
Зараз загрози життю та здоровʼю людей немає, однак вживаються заходи з метою запобігання й оперативного реагування на зміну обстановки в районі зсуву ґрунту.
Уточнено план можливої евакуації населення найближчого населеного пункту та наявні резерви для виконання першочергових завдань.
На місці працюють усі необхідні служби, техніка та особовий склад, включно з фахівцями-геологами.
Фахівці зафіксували рекорд найтеплішої мінімальної температури повітря у Києві 4 лютого. Про це повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.
У неділю, 4 лютого, мінімальна температура повітря у столиці перевищила на 2,1 градуса рекордне значення 1936 року та склала +4,6°C.
За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського середньомісячна температура повітря у січні в Києві дорівнювала -2,6°C, що на 0,6°C вище за кліматичну норму.
Найхолодніше у столиці було 9 січня, коли мінімальна температура під ранок знизилась до -15,8°C, а найтепліше — 31 січня, коли максимальна температура досягла +7,3°C.