Податки й збори

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Державна податкова служба України

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків і мобільний застосунок «Моя податкова» AppStore & Google Play, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Розділ "Стан розрахунків з бюджетом" в електронному кабінеті платника податків: можливість сплатити податки й збори платіжною карткою (може бути присутня комісія) та дізнатися платіжні реквізити.
 
Причина: мобільний застосунок «Моя податкова»
Останнє редагування модератором:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Ну це в звязку з прийнятими новшествами про обмін. У кого прошло вже 3 роки давно про всіх забули.
Так добре, якщо у вас щось прилетить по CRS в наступному році за цей рік, а у вас немає декларації з цим усім то просто збільшується вірогідність отримати лист від податкової.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Так добре, якщо у вас щось прилетить по CRS в наступному році за цей рік, а у вас немає декларації з цим усім то просто збільшується вірогідність отримати лист від податкової.
Я не беру закордон. Я розповідаю з практики ведення бізнесу в Україні. Мабуть тих хто отримує дохід за кордоном будуть щимити. Й то поки неясно яки там у них електронні інструменти для звірок. Як казав сліпий, побачим.

Ще питання до практиків-єдинщиків. Ще 2% працює? Який механізм переходу, тонкості звітування, та оплати податків????
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Мабуть тих хто отримує дохід за кордоном будуть щимити.
Ну давай допустимо скільки людей зараз закордоном повідкривали рахунки, частина звісно не повернеться, але ті хто планують повернутись мають готуватись уже. Щоб потім не плакали.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Тільки помітив, що у КПП відображається прописка (реєстрація), яку я змінив ще у 2016 році.. 7 років, Карл! Вони не можуть синхронізувати бази??
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Який КПП може бути в темі про податки?🙄😀
Post automatically merged:

автоматично вони не змінюють.
Дуже дивно, розумію, якби ще був безробітний чи щось таке, за цей час змінив пару-трійку офіційних місць роботи, зарегал ФОП - всюди подавались вже нові дані...
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Тільки помітив, що у КПП відображається прописка (реєстрація), яку я змінив ще у 2016 році.. 7 років, Карл! Вони не можуть синхронізувати бази??
при поданні звіту по ЄП адресу вірну пише
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Тільки помітив, що у КПП відображається прописка (реєстрація), яку я змінив ще у 2016 році
стара адреса показувалася незмінно з 2016? У мене схожа ситуація, змінив реєстрацію у 2021 і у кабінеті вона після цього правильно відображалася, але нещодавно зайшов і здивувався - показує не актуальну адресу і навіть не попередню, а ту, за якою був зареєстрований ще до 2010 року.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
У мене схожа ситуація, змінив реєстрацію у 20хх і у кабінеті вона після цього правильно відображалася, але нещодавно зайшов і здивувався - показує не актуальну адресу....
аналогічно
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Можливо хтось подавав декларацію он-лайн, якщо вказав що маєш право на податкову знижку, то чи треба додатково завантажувати ще якісь документи підтверджуючі ?
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
При подачі електронної декларації через скільки кошти приходили по податковій знижці ?
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Нардепи скасують єдиний 2% податок для ФОП
Також буде знято обмеження з 1 липня 2023 року щодо мораторію на проведення податкових перевірок.



Верховна Рада України на засіданні 29 травня ухвалила за основу урядовий проєкт закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану № 8401.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Война не закончилась - но очень нужны деньги.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Нардепи звільнили від сплати ПДВ та мита ввезення комплектуючих для дронів
Ухвалені закони націлені на створення умов для виробництва безпілотних систем.



Верховна Рада на засіданні 29 травня прийняла Закон про внесення змін до підрозділу 2 розділу "Перехідні положення" Податкового кодексу щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з ввезення товарів для потреб виробництва та/або ремонту безпілотних систем.
 

alex_li

Заблокирован
Реєстрація
14.03.23
Місто
Запоріжжя
Нардепи скасують єдиний 2% податок для ФОП
Ну начнем с того, что это был не более чем популистский ход,
т.к. для мелкого фопа куда критичней ЕСВ, которое кстати тоже возвращают или нет?
А пару процентов ЕН это ни о чем.

Это из той же загадочной области, как с одной стороны кричали, что на ФОПах отмывались магазины с ювелиркой, бытовой техникой и т.д. и тут же параллельно увеличивали лимит ЕН до миллионов. Л - логика.
 
Зверху