Податки й збори

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Державна податкова служба України

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків і мобільний застосунок «Моя податкова» AppStore & Google Play, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Розділ "Стан розрахунків з бюджетом" в електронному кабінеті платника податків: можливість сплатити податки й збори платіжною карткою (може бути присутня комісія) та дізнатися платіжні реквізити.
 
Причина: мобільний застосунок «Моя податкова»
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
В податковий кабінет прийшло повідомлення про нарахування податку на нерухомість.
Ніяких пільг воєнних немає по цьому податку? треба платити?
Якщо платити таки, в якому банку найвигідніше, щоб не було комісіі, а бажано кешбек.
дякую
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Тара, платити треба. Платити можна по реквізитам ІБАН, або картою через кабінет платника податків https://cabinet.tax.gov.ua/ (розділ стан розрахунків з бюджетом, там буде горизонтальний скрол треба покрутити вправо екрана і буде кнопка у виді картки, де можна заплатити карткою). Там буде комісія але можуть бути пропозиції по кешбеку які більші за саму комісію.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
В податковий кабінет прийшло повідомлення про нарахування податку на нерухомість.
Ніяких пільг воєнних немає по цьому податку? треба платити?
Прийшло аналогічне повідомлення - сплата за дві квартири. Оскільки повідомлення написане дуже "якісно", згідно нього оплатити неможливо - не було вказано ЄДРПОУ Казначейства, отримувача коштів. Довелось телефонувати в податкову, де й поцікавився за пільги. Дівчинка повідомила, що військовим є пільги, достатньо зайти в міську раду з УБД, ще й особисто. Махнув рукою і заплатив 1,5к.
 
Причина: Опечатка.
Останнє редагування:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
В податковий кабінет прийшло повідомлення про нарахування податку на нерухомість.
А что уведомление через кабинет считается врученным надлежащим образом?
Ну начебто так.
Але вважається що людина сама має знати за що їй і куди платити потрібно
Post automatically merged:

В податковий кабінет прийшло повідомлення про нарахування податку на нерухомість.
А что уведомление через кабинет считается врученным надлежащим образом?
А як вручати ? На дом ніхто не піде
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
По податку на нерухомість. Ніхто не стикався з тим, то рахунок айбан в податковому повідомленні рішенні один, а якщо зайти в особистому кабінеті в стан розрахунків з бюджетом, там строчка податок на нерухомість, клікнути на картку для оплати, то номер айбан вже інший буде?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
По податку на нерухомість. Ніхто не стикався з тим, то рахунок айбан в податковому повідомленні рішенні один, а якщо зайти в особистому кабінеті в стан розрахунків з бюджетом, там строчка податок на нерухомість, клікнути на картку для оплати, то номер айбан вже інший буде?
може рахунки поміняли від часу формування повідомлення і до моменту коли ви вирішили сплатити, я би дізнався у податкової який актуальний (або кинув 1 грн перевірити на ібан з сайту, якщо через 1-3 дні дойде то сплатив би всю суму на новий ібан)
Post automatically merged:

А что уведомление через кабинет считается врученным надлежащим образом?
Ні, але якщо подати заяву на віддалене інформування то може і буде працювати. (F1391602 - Заява про бажання отримувати документ через Електронний кабiнет) (але я дуже сумніваюсь)
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
може рахунки поміняли від часу формування повідомлення і до моменту коли ви вирішили сплатити, я би дізнався у податкової який актуальний (або кинув 1 грн перевірити на ібан з сайту, якщо через 1-3 дні дойде то сплатив би всю суму на новий ібан)
Поки що так і зробив. Чекаю що в кабінеті зʼявиться чи ні, і завтра буду телефонувати в податкову
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Підкажіть, будь-ласка, кому прийшло повідомлення в цьому році на податок на нерухомість, в минулому році також приходило в кабінеті платника податків?
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Підкажіть, будь-ласка, кому прийшло повідомлення в цьому році на податок на нерухомість, в минулому році також приходило в кабінеті платника податків?
Да
Дзвонив в податкову стосовно реквізитів рахунків.
сказали що в податковому рішенні все указано вірно, а що там у мене вилазить за рахунок в особистому кабінеті вони і гадки не мають 😂
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підкажіть по декларуванню доходів з ОВДП (невійськових).
Читав, що вони не обкладаються ПДФО, але з них платиться Військовий Збір.
І необхідно декларувати дохід.
Тобто дохід потрібно декларувати як сума отриманої виплати мінус суму, яку заплатив брокеру під час купівлі ОВДП?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Додаток «Моя Податкова» доступний на смартфонах.

Тепер у нас є можливість вдосконалювати податкову. Достатньо встановити додаток та затестити його,а потім поділіться своїми враженнями у коментах
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Себастьян Перейро, і ще більше дати податковій слідкувати за нами, тепер ще і на смартах.
Воно запитує лише доступ щоб показувати повідомлення, і ще може запитати доступ до камери (не знаю в який момент).

Додаток занадто примітивний щоб слідкувати за чимось. Логін через ЕЦП, або Дія або приват (але є більше варіантів).

Основна фіча це буде подивитись повідомлення (податок на землю), стан розрахунків з бюджетом, сплата податків і подача декларації про доходи (і отримання податкової знижки). Мобільний додаток явно на часі, багато людей мають просто мобільний телефон і зможуть робити такі прості операції з телефона.
Post automatically merged:

Підкажіть по декларуванню доходів з ОВДП (невійськових).
З усіх ОВДП (військові і невійськові) не має податкового зобов'язання (ні ПДФО ні ВЗ). Також немає зобовязання подавати декларацію про доходи, якщо у вас лише ОВДП. Якщо у вас є зобов'язання подати декларацію з інших причин, то тоді ви маєте в ній вказати і доходи з ОВДП (всіх), але по ним платити нічого не треба буде все одно.
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Bebobi, Звісно, що я написав в жартівливій формі, маючи не криві руки можна все виставити і що не потрібно можна заборонити, можна і спробувати цей застосунок.
 
Зверху