Податки й збори

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Державна податкова служба України

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків і мобільний застосунок «Моя податкова» AppStore & Google Play, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Розділ "Стан розрахунків з бюджетом" в електронному кабінеті платника податків: можливість сплатити податки й збори платіжною карткою (може бути присутня комісія) та дізнатися платіжні реквізити.
 
Причина: мобільний застосунок «Моя податкова»
Останнє редагування модератором:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Можна перекласти через гугл транслейт
Суть така що в Британії маркетплейси будуть автоматично передавати інформацію їх податковій, раніше податкова мала сама робити запити.

Якщо перекласти на нашу мову то це якби умовна нова пошта, олкс кабанчик і решта автоматично передавали в податкову інформацію про операції


В коментарях в твіттері пишуть що податок буде якщо продаж буде з прибутком. Відповідно якщо купив собі телефон, покористувався і продав його за 2 роки дешевше ніж купив то це не буде прибутком, і відповідно ці гроші не підлягають оподаткуванні, але треба зберігати чеки, виписки.

Думаю у нас буде схожий принцип з зняттям ПДФО з карткових переказів. Тепер всі будуть вчитись бухгалтерському обліку, навіть домашніх витрат
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Set

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
У "Слузі народу" запропонували запровадити податок на розкіш для українців
У "Слузі народу" пропонують оподатковувати купівлю нового iPhone і платити більше податків з зарплати в 20 000 грн. Такі ідеї висловила народна депутатка від фракції "Слуга народу" та голова парламентського комітету з бюджету Роксолана Підласа в ефірі телемарафону.
"Новий iPhone за 60-70 тисяч грн може оподатковуватись, - сказала Роксолана Підласа, відповідаючи на питання, де брати гроші на мобілізацію. - Якщо ви заробляєте більше 20 000 грн, то ви могли б сплачувати військовий збір не 1,5%, а 3%. Треба подумати про податки на розкіш".
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Розкіш дуже диференційована річ... Для декого й м'ясо по 200 з гаком гривень розкіш. Не хочуть для себе "партмаксимум" ввести?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
народна депутатка від фракції "Слуга народу"
Це просто джерело новаторських ідей! 20 тис - це вже "розкішна" покупка/зарплата? :dash1: В розкішницю таких слуг! :mad:
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Цікаво, який відсоток середнього і плюс класів складають люди, які ці гроші не вкрали і не заробили як ФОП чи ТОВ.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Цікаво, який відсоток середнього і плюс класів складають люди, які ці гроші не вкрали і не заробили як ФОП чи ТОВ.
Есть статистика зарплат за 21, 22 и 6 месяцев 23 от ПФ, но без разбивки на выделенное
зп.jpeg
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Цікаво, який відсоток середнього і плюс класів складають люди, які ці гроші не вкрали і не заробили як ФОП чи ТОВ.
Есть статистика зарплат за 21, 22 и 6 месяцев 23 от ПФ, но без разбивки на выделенное
Переглянути вкладення 59193
Поділіться, будь-ласка, посиланням на ці дані
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Цікаво, який відсоток середнього і плюс класів складають люди, які ці гроші не вкрали і не заробили як ФОП чи ТОВ.
Есть статистика зарплат за 21, 22 и 6 месяцев 23 от ПФ, но без разбивки на выделенное
Переглянути вкладення 59193
Поділіться, будь-ласка, посиланням на ці дані
Я уже не помню откуда сохранил таблицу, но точно помню, что в той ссылке не было другой информации.
Вот новость, но без сравнения с 21 и 22 годом
Пенсійний фонд показав дані по офіційних зарплатах за 6 місяців 2023 року
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
"То есть если вы зарабатываете от 20 тыс. грн, например, то вы могли бы платить военный сбор не 1,5%, а 3%, и вы, и я. И это бы помогало содержать наше войско", - сказала она.
Згоден платити і 5% військового збору. якщо бронь дадуть) А, якщо не дадуть, то хай спочатку сплатить податок за свою сукню, яка коштує 1500 дол
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
К слову, на фото Роксолана Пидласа сидит в блузке за $1700 (~68 тысяч гривен).
Ха-ха.

Про "инициативу" . Попытка изобрести велосипед. То, что она предлагает, давно придумано и называется "прогрессивная шкала налогообложения". Работает более-менее там, где в курилке идут разговоры "а откуда у Петра/кума/соседа/свата/брата/начальника деньги на новую машину/телефон/квартиру/дачу/блузку жене? Он что, налоги не доплачивает? А, месяц/год мивину ел/в отпуск не ездил/квартиру бабушки продал, ну тогда да, ладно-понятно. Нет? Стукану-ка в налоговую, пускай проверят" (и, что характерно, проверяют).

А пока не "стучат" ("западло"/"бесполезно") и не проверяют ("вдруг на начальство выйдем, и тогда вместо премии - "догана") , и общество не заинтересовано - будет "маємо те, що маємо".
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
"То есть если вы зарабатываете от 20 тыс. грн, например, то вы могли бы платить военный сбор не 1,5%, а 3%, и вы, и я. И это бы помогало содержать наше войско", - сказала она.
Згоден платити і 5% військового збору. якщо бронь дадуть) А, якщо не дадуть, то хай спочатку сплатить податок за свою сукню, яка коштує 1500 дол
Зрада відміняється.

Виявилося, що сорочка голови Бюджетного комітету не від Gucci, а популярна в українців Zara – за 1300 гривень.

Те, що сорочка не від люксового бренду, а звичайний мас-маркет, особливо видно по ґудзиках.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Додаток «Моя Податкова» доступний на смартфонах.

Тепер у нас є можливість вдосконалювати податкову...
Вчера решил воспользоваться приложением и обновить свої данные в ДРФО (5ДР). Заполнение данные происходить в виде мастера, который предлагает заполнить последовательно информацию в блоках формы. По окончании заполнения формы предлагает прикрепить паспорт и выписку из тергромады касательно прописки + есть возможность просмотреть приложения "документ произвольного формата" (я в этом приложение вставил pdf, в котором размещены сканы, и в мобильном приложении эти сканы отображаются в понятном отображении).

В приложении есть ошибки и порой заполняет неидеально, но начало уже хорошее :) Например, я заполнил всё и просматриваю форму вместе с приложениями. Решил проверить на портале, чуточку подправил и после просмотреть в приложении не смог. Смог просмотреть уже после отправки формы.

Фактически с веб-кабинетом стоило поступить аналогично. Хотя с приложениями, которые вставлены.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Howl, якого формату паспорт (ід чи книжечка)? Відпишіть чи оновлять без питань і помилок.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
якого формату паспорт (ід чи книжечка)?
У мене паспорт у вигляді книжечки.

Відпишіть чи оновлять без питань і помилок.
Я отримав відповідь, що дані оновлено. Хоча раніше отримував відповідь помилки з результатом, що дані оновлено.

Надавав національний паспорт, де вказана стара назва вулиці, і витяг із реєстру тергромади, де зазначені УНЗР і більш-менш актуальна адреса. У формі заповнив свої П. І. Б. українською, так і П. І., як у закордонному паспорті. Якщо раніше для підтвердження УНЗР і П. І. намагався додати скріни також закордонного паспорту, то цього разу не робив, оскільки цей документ (закордонний паспорт) згідно з інструкцією до заповнення форми надається тільки при окремих випадках.

Саму форму до опрацювали й УНЗР винесли в окреме поле, бо раніше воно було суміщене з полем вводом закордонного податкового.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Податкові дані українців будуть зберігати на території Польщі, мова йде про зберігання на території Польщі лише копій податкових даних українців, а не цілковите перенесення баз ДПС на територію Польщі.

 
Останнє редагування:
Зверху