Податки й збори

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Державна податкова служба України

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків і мобільний застосунок «Моя податкова» AppStore & Google Play, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Розділ "Стан розрахунків з бюджетом" в електронному кабінеті платника податків: можливість сплатити податки й збори платіжною карткою (може бути присутня комісія) та дізнатися платіжні реквізити.
 
Причина: мобільний застосунок «Моя податкова»
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
але досвід нашої роботи касиром або консультантом нічого не змінює в житті. Навпаки це призводить до залежності навіть до цих нічого не значуших коштів.
Ну то не влаштовуйся на роботу, консультантом чи касиром. Хто ж примушує?
 

jarrah

Заблокирован
Реєстрація
15.07.19
Місто
Kharkiv
Можна подумати, у нас легко знайти роботу без досвіду.
Зараз, звичайно, без досвіду габздець, але до війни було знайти зовсім неважко. Наприклад, я, як і кілька моїх знайомих, починали з позиції трейні веб девелопера у Глобалі, де брали без досвіду - в аспекті умов для професійного росту початківця там все ідеально.
Можливо тільки на якусь смішну оплату, якої вистачає на проїзд до роботи, та пообідати + кава.
Так, зп невисока. І зазвичай коли стартуєш з нуля, потім у тій самій конторі неймовірно важко добитися підвищення зп до конкурентного рівня. Але тут головне перспектива: через 1+ рік можна претендувати на справді нормальну ЗП, і вибір контор чималий.
IT - то зовсім окрема річ. Там увесь банкет сплачує замовник з іншої країни.
Post automatically merged:

але досвід нашої роботи касиром або консультантом нічого не змінює в житті. Навпаки це призводить до залежності навіть до цих нічого не значуших коштів.
Ну то не влаштовуйся на роботу, консультантом чи касиром. Хто ж примушує?
а іншої роботи немає, більше того, на ту ж саму касу потрапити бувають черги з бажаючих.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
а іншої роботи немає, більше того, на ту ж саму касу потрапити бувають черги з бажаючих.
Принцип влаштуватись за нижчу зарплатню на першу роботи, набратися досвіду і в перспективі 1 року отримати вже роботу у кращій конторі з нормальною ЗП працює у будь-якій сфері.
 

jarrah

Заблокирован
Реєстрація
15.07.19
Місто
Kharkiv
а іншої роботи немає, більше того, на ту ж саму касу потрапити бувають черги з бажаючих.
Принцип влаштуватись за нижчу зарплатню на першу роботи, набратися досвіду і в перспективі 1 року отримати вже роботу у кращій конторі з нормальною ЗП працює у будь-якій сфері.
не працює
Тому коли з'явился шанс виїхати до ЄС, багато хто їм скористався, тому що в Україні у ціх людей немає свого житла і ніколи не було б.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
не працює
Тому коли з'явился шанс виїхати до ЄС, багато хто їм скористався, тому що в Україні у ціх людей немає свого житла і ніколи не було б.
Якщо це не працює у вас особисто - то не значить що воно не працює взагалі. У мене воно не працює тільки у тіпочків, які умовно хочуть 20к з ходу, нічого не вміючи і вчитись не хочуть. А так маю купу знайомих у різних сферах які починали саме так і виросли до нормальних ЗП і компаній.
Звісно мова про кваліфіковану працю. Якщо йти працювати вантажником - то нікуди не виростеш. Так само нікуди не виростеш якщо праюцвати у держконторах бо там "гарантії і соцпакет".
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
не працює
Тому коли з'явился шанс виїхати до ЄС, багато хто їм скористався, тому що в Україні у ціх людей немає свого житла і ніколи не було б.
Якщо це не працює у вас особисто - то не значить що воно не працює взагалі. У мене воно не працює тільки у тіпочків, які умовно хочуть 20к з ходу, нічого не вміючи і вчитись не хочуть. А так маю купу знайомих у різних сферах які починали саме так і виросли до нормальних ЗП і компаній.
Звісно мова про кваліфіковану працю. Якщо йти працювати вантажником - то нікуди не виростеш. Так само нікуди не виростеш якщо праюцвати у держконторах бо там "гарантії і соцпакет".
Це ж куди цікаво можна піти крім айті, не в столиці працювати для норм кар'єри і хорошого заробітку без мутняків? :)
Особисто я сам пішов в айті бо іншого в принципі не було, хоча шукав я б не сказав що ліниво, була навіть співбесіда на сейлза на один завод в області де власник живе на мальті, по скайпу вечером зідзвонились наче все ок, але в кінці він мені каже "ти ж розумієш що область депресивна? тому я тобі можу запропонувати на цю позицію зп 6500 (по курсу 24), торг неумісний бо я все одно знайду людину в області"

Це була остання крапля і далі був шлях самонавчання в айті.

Тому розкажи, де в регіонах є достойні зарплати для людей які мають потенціал :)
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Тому розкажи, де в регіонах є достойні зарплати для людей які мають потенціал :)
Спеціалісти можуть заробляти абсолютно в різних галузях. Серед знайоми із доходом від 1000$: агроном-трехнолг по вирощуванню горішків, майстер мурування камінів, до війни ще акваріуміст був, але зараз він цим не займається, ну і я вчений-грантопил.
Головна вимога - вміння вирішувати проблеми в певній галузі і трохи комунікабельності. Впевнений що і в інших галузях хороші специ заробляють
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Ну таке, не побажав би собі такої зарплати. Самому ще непогано протягнути можна, але щоб нормально забезпечувати сімʼю, чи на випадок важкої хвороби могти пролікуватись - це зовсім небагато... Тим більше з теперішніми витратами.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Дюрі-бачі, комусь, може, й вистачить, але стосовно себе скажу: я хворію, моя мама хворіє, регулярно йде немало коштів на ліки – мені б такої зп катастрофічно не вистачало... Причому сім'ї та дітей ще не маю.
Кажу до того, що в айті це типова зарплата джуна з досвідом до року, і то нижче медіани – народ на такій зп думає, куди б вирватись.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
roman_ternopil, а платять з неї податків менше ніж я на офіційній роботі із ЗП 0.35
І державу це очевидно до війни влаштовувало, бо окрім низьких податків ІТшникам їм було нічого запропонувати. Зробили б податки як в Європі - половина б переїхала в Європу.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Тому розкажи, де в регіонах є достойні зарплати для людей які мають потенціал :)
Спеціалісти можуть заробляти абсолютно в різних галузях. Серед знайоми із доходом від 1000$: агроном-трехнолг по вирощуванню горішків, майстер мурування камінів, до війни ще акваріуміст був, але зараз він цим не займається, ну і я вчений-грантопил.
Головна вимога - вміння вирішувати проблеми в певній галузі і трохи комунікабельності. Впевнений що і в інших галузях хороші специ заробляють
я тоді шукав роботу як молодий спеціаліст, а ти пишеш про 1к зараз для людей з досвідом, люди з досвідом і експертизою мають мати 60-80к в рік, талановиті 120-160к доларів, я до того що я в свій час такого у себе в області знайти не міг, але зміг знайти з своїми "навичками" роботу на іншому континенті, попрацювати на проектах для Fortune 500 компаній а також одної топової компанії в ЄС, за останні роки у мене були проекти по всьому світу і як виявилось спеціаліст я непоганий. Звісно акваріум не почищу, але я й не шукав таку роботу, шукав роботу для продажу продукції заводів закордон, не вийшло знайти з норм компенсацією - вивчив сам необхідні навички і зараз продаю вже свої навички по всьому світу, і кайфую.

Моя теза була про те що в Україні якщо ти навіть дуже хочеш у тебе немає перспектив на ринку. І я від неї не відмовляюсь, стеля достигається за пару років і далі тупик.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Зарплата сіньйора-ліда в Україні, і менше, ніж має солюшн архітект. Зрештою, і на дуже сильно меншій зп мідла не скаржусь. Для чудового життя в Україні - саме те, що треба ... звісно, коли немає війни(
зміг знайти з своїми "навичками" роботу на іншому континенті, попрацювати на проектах для Fortune 500 компаній а також одної топової компанії в ЄС, за останні роки у мене були проекти по всьому світу і як виявилось спеціаліст я непоганий.
Ви мододець! Людина, яка шукає можливості, в більшості випадків їх знайде.
 

jarrah

Заблокирован
Реєстрація
15.07.19
Місто
Kharkiv
не працює
Тому коли з'явился шанс виїхати до ЄС, багато хто їм скористався, тому що в Україні у ціх людей немає свого житла і ніколи не було б.
Якщо це не працює у вас особисто - то не значить що воно не працює взагалі. У мене воно не працює тільки у тіпочків, які умовно хочуть 20к з ходу, нічого не вміючи і вчитись не хочуть. А так маю купу знайомих у різних сферах які починали саме так і виросли до нормальних ЗП і компаній.
Звісно мова про кваліфіковану працю. Якщо йти працювати вантажником - то нікуди не виростеш. Так само нікуди не виростеш якщо праюцвати у держконторах бо там "гарантії і соцпакет".
Треба розуміти, що не вся країна проживає у Києві, а ще не вся країна може працювати в it. Подекуди ВЗАГАЛІ немає ніякої роботи. Переїхавши куди-небудь у село на западі, кваліфікацію здобуту десь на підприємстві можна засунути куди подальше, якщо підприємство тільки не переїхало разом з вами. Ширше треба на світ дивитися.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Треба розуміти, що не вся країна проживає у Києві, а ще не вся країна може працювати в it. Подекуди ВЗАГАЛІ немає ніякої роботи. Переїхавши куди-небудь у село на западі, кваліфікацію здобуту десь на підприємстві можна засунути куди подальше, якщо підприємство тільки не переїхало разом з вами. Ширше треба на світ дивитися.
Жити у селі на західній і працювати на єдиному у селі підприємстві - то вибір людини. Ніхто не забороняє людині переїхати у Франик, Львів чи Київ і знайти кращу роботу з більшою зарплатнею. Звісно що на початку буде не просто, а це можливо. Але більшість людей обирають нічого не робити і плисти за течією і потім нити, що усе погано.
 
Зверху