Покриття lifecell 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от lifecell?

  • Да, всё отлично!

  • Рано пока говорить

  • Нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Stiv, подивимося, буду слідкувати за ситуацією. Навряд-чи чувак дочекається нову БС, бо читав звіт ЛС нещодавно у соцмережах, вони порізали у 2022 році витрати на розвиток мережі десь вполовину.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Stiv, подивимося, буду слідкувати за ситуацією. Навряд-чи чувак дочекається нову БС, бо читав звіт ЛС нещодавно у соцмережах, вони порізали у 2022 році витрати на розвиток мережі десь вполовину.
это где такие отчеты в соц сетях выставляют то?)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Не в тему покриття, але що там з во-лте?) Ісмет обіцяв до нового року запуск...Невже під йолку?)
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
kaev, у фб у якомусь тематичному пабліку, де викладають новини операторів, якщо знайду статтю, скину) Там була вирізка з річного звіту ЛС й така інфа прозвучала.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
kaev, у фб у якомусь тематичному пабліку, де викладають новини операторів, якщо знайду статтю, скину) Там була вирізка з річного звіту ЛС й така інфа прозвучала.
о каком годовом отчете ЛС в декабре может идти речь? его всегда публикуют в феврале по РЕЗУЛЬТАТАМ года
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
27.12.21
Місто
Хмельницький
Включили недавно. Правда как то странно, только 2G и 4G (band 8 скорость 10 в обе стороны), они что 3g уже не развивают?!
Саме так зараз і включають, 3G вже на новобудовах нема. Якщо її будуть інтенсивно юзати, то band3 докинуть з часом.
xDDD. Недавно у фб бачив скрін, чувак скаржився на якість ЛС. Якщо перевести на просту мову: "Так, ми знаємо що у вас там перевантажено, проте розвивати не будемо".
ну ти ж знаєш, як вони в Хм. обл. зараз активно апгрейдять б8 до б3. От сьогодні 10 рег прилетіло, наприклад, і всі вже в ефірі
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
Тут на самом деле не так все однозначно.

Во многих областях "без абонентов" изначально 2G сеть строилась под 900 диапазон. Потом на эти базовые вешалось 3G.
У нас есть даже базы без 3G , 2G онли GSM 1800
Вроде как в Славянске уже включили LTE на всех БС 1800
Ничего нового не включили. Просто реги прилетели на 5 б.с
 
Реєстрація
27.12.21
Місто
Хмельницький
Включили недавно. Правда как то странно, только 2G и 4G (band 8 скорость 10 в обе стороны), они что 3g уже не развивают?!
Вчора глянув цю базку. Така, як і всі минулорічні новобудови по області - на будівлі і розтяжки. Але запустили її на 5мгц в band 8, мені видала 15 мбіт дуже гарно, більшість запускають на 3 мгц, і часто вони ледь рухаються.
 

Vofcheg

Українець
Реєстрація
17.03.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A31
більшість запускають на 3 мгц, і часто вони ледь рухаються.
Здесь всегда заправлял киевстар, но в последнее время (когда они поменяли высокую БС на несколько низких), связь в помещениях стала просто ужас, но всё равно была лучше чем у лайф или водафон, лайф так тот вообще из телефона вытащил т.к. постоянные вне зоны только телефон разряжало. А сейчас наоборот, лайф установили в очень хорошем месте, и связь просто офигенная.
 
Реєстрація
27.12.21
Місто
Хмельницький
більшість запускають на 3 мгц, і часто вони ледь рухаються.
Здесь всегда заправлял киевстар, но в последнее время (когда они поменяли высокую БС на несколько низких), связь в помещениях стала просто ужас, но всё равно была лучше чем у лайф или водафон, лайф так тот вообще из телефона вытащил т.к. постоянные вне зоны только телефон разряжало. А сейчас наоборот, лайф установили в очень хорошем месте, и связь просто офигенная.
А які бази Київстар міняли? Там зі сторони Соколівки в Ярмолинцях базка, тай більше нічого не мало б дострілювати. Сутківці і Нове село може ще, але малоймовірно, що був нормальний звʼязок з них, то далеко.
 

Vofcheg

Українець
Реєстрація
17.03.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A31
А які бази Київстар міняли?
Раньше, (до 4г вроде, если не ошибаюсь) стояла где-то здесь 49.17637371978945, 26.849878813360007, высоченная, видно было с любого места в селе, потом её или убрали вовсе (судя по проге base stantion), или уменьшили в размерах, т.к её уже не видно, и связь стала ужасной в помещениях. Всем родственникам приходили смс с оценкой качества связи не раз, лупили нули, связывались, уточняли где именно такой ужас, обещали исправить но результата 0 до сих пор. Когда жили в Киеве и переехали сюда, то пользовались лайфом все, а тут ...опа, тоже доставал их чтобы улучшили или усилили, но они как в сообщениях выше обещали что у них нету планов на ближайшие пару лет ставить базку. Я забил перешёл на КС, оно хоть как-то но работает, и каково моё удевление недавно, возвышается статуя, видно тоже мне кажется отовсюду (там где я бываю так точно), работает тоже чётко, когда вставил симу обнаружил что у меня безлим интерне акционный, как раз протестировал, всё супер и с интернетом. Нужно возвращаться.
 
Реєстрація
27.12.21
Місто
Хмельницький
А які бази Київстар міняли?
Раньше, (до 4г вроде, если не ошибаюсь) стояла где-то здесь 49.17637371978945, 26.849878813360007, высоченная, видно было с любого места в селе, потом её или убрали вовсе (судя по проге base stantion), или уменьшили в размерах, т.к её уже не видно, и связь стала ужасной в помещениях. Всем родственникам приходили смс с оценкой качества связи не раз, лупили нули, связывались, уточняли где именно такой ужас, обещали исправить но результата 0 до сих пор. Когда жили в Киеве и переехали сюда, то пользовались лайфом все, а тут ...опа, тоже доставал их чтобы улучшили или усилили, но они как в сообщениях выше обещали что у них нету планов на ближайшие пару лет ставить базку. Я забил перешёл на КС, оно хоть как-то но работает, и каково моё удевление недавно, возвышается статуя, видно тоже мне кажется отовсюду (там где я бываю так точно), работает тоже чётко, когда вставил симу обнаружил что у меня безлим интерне акционный, как раз протестировал, всё супер и с интернетом. Нужно возвращаться.
Ця базка лайфа вже така, запізніла трошки. Вони вже рік по області інтенсивно будують, штук 150, певно, з 0 поставили. Молодці, нема що казати.
UPD. До речі, по координатах там десь ще Інтертелеком був, зараз його вже мали б демонтувати.
 
Реєстрація
07.10.21
Місто
Львів
Чому на сайті uabasestation пише, що в с. Підгайчики Львівської області є Lte1800, і LTE 2600 від lifecell, хоча є тільки 1800. БС стоїть більше року.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
 

babakiurii

Україна Назавжди
Реєстрація
13.12.15
Місто
м.ЗБАРАЖ Тернопільська обл.
Телефон
Huawei P Smart 2019
Реєстрація
27.12.21
Місто
Хмельницький
Планируемое покрытие LTE, на 2021 год.
Ні, походу яке вже реалізоване в життя.
Жовте - покриття на початок 2021, блакитне - те, що додалося за 2021.
 
  • Like
Реакції: moby
Зверху