Покриття lifecell 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от lifecell?

  • Да, всё отлично!

  • Рано пока говорить

  • Нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Реєстрація
06.06.10
Місто
Умань
Давайте я вам ще свій досвд розкажу
Маємо автомагнітола адроїд (китай) антена мобільного інтернету вклена під правою стойкою лобового скла
Сімка лайфа в магнітолі
+ 2 телефони LG в салоні теж лайф
Маршрут Тернопіль - Франківськ (через Бучач) і зворотній Калуш - Тернопіль (через Бурштин)
Франківська обл - тут да бувають місця без покриття
Тернопільська обл - на магнитолі завжди був інтернет а на телефонах інколи не було
Попередні роки такого там явно не було
 

syntaxis

тефтелька
Реєстрація
12.05.20
Місто
Сватово
на магнитолі завжди був інтернет а на телефонах інколи не було
Что-то подсказывает что в машине встроена нормальная антенна, а не огрызок дорожки, как в мобильниках. Поставь в мобильник нормальную антенну - и он тоже будет ловить намного дальше)
antenna-terminaljnaja-dlja-mod-95-1200x800.jpg
 
Реєстрація
06.06.10
Місто
Умань
на магнитолі завжди був інтернет а на телефонах інколи не було
Что-то подсказывает что в машине встроена нормальная антенна, а не огрызок дорожки, как в мобильниках. Поставь в мобильник нормальную антенну - и он тоже будет ловить намного дальше)
Ну я для того и описал примерно на что у меня такой прием
Антена там такая
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Давайте я вам ще свій досвд розкажу
Маємо автомагнітола адроїд (китай) антена мобільного інтернету вклена під правою стойкою лобового скла
Сімка лайфа в магнітолі
+ 2 телефони LG в салоні теж лайф
Маршрут Тернопіль - Франківськ (через Бучач) і зворотній Калуш - Тернопіль (через Бурштин)
Франківська обл - тут да бувають місця без покриття
Тернопільська обл - на магнитолі завжди був інтернет а на телефонах інколи не було
Попередні роки такого там явно не було
Не заперечую, що дороги міжнародного і національного значення ще якось так-сяк покриті. А з"їдеш вбік на села, і гаплик - пошук мережі.
Ну і абоненти явно не таскають додаткові антени для своїх телефонів.
 
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
twar, повністю згоден. Сяомі дуже не стабільні по радіо модулю. Особливо коли рівняти з іншими брендами, як я тепер з моторола це роблю.
И самое главное на КС и на ВФ нормально по приёму, а у Лайфа телефон виноват. Центр города лайф 3ж , 4ж отсутсвует.Не спорю может у вас работает нормально. У меня в городе так. За городом вообще поиск сети
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-02-16-15-24-17-532_com.google.android.apps.maps.jpg
    Screenshot_2022-02-16-15-24-17-532_com.google.android.apps.maps.jpg
    181.2 КБ · Перегляди: 80
  • Screenshot_2022-02-16-15-23-55-648_com.parizene.netmonitor.jpg
    Screenshot_2022-02-16-15-23-55-648_com.parizene.netmonitor.jpg
    266.8 КБ · Перегляди: 82
Реєстрація
22.02.18
Місто
Запорожье
Телефон
LG V60 V600EA
Там Лайф начал LTE Band 1 включать.
Ага. Реально. Есть соседние соты 4ж 2100
А какие параметры сети? Ширина полосы сколько? Работает ли агрегация 1+3 или 1+3+7+7 ? А какой вообще смысл в этом если есть в7 он фактически нигде не освоен?
 

Вкладення

  • Screenshot_20220313-102800.png
    Screenshot_20220313-102800.png
    799.8 КБ · Перегляди: 67
Останнє редагування:
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Ця програмулька ще не таке уміє нафантазувати ;) Я на свому 4ca телефоні разок бачив 6ca
 
Реєстрація
03.01.19
Місто
Умань
Ця програмулька ще не таке уміє нафантазувати ;) Я на свому 4ca телефоні разок бачив 6ca
Другие подобные приложения подтверждают это. У меня телефон mi a2 у него очень специфический набор агрегаций, среди которых есть 1800+2100. До этого в Украине я ещё ни разу не видел "+", только за границей.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
У зв'язку із впровадженням LTE на 2100 вперше побачив на своєму телефоні 4CA.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
poptab, лайф дійсно запускає 2100 лте(шириною в 10мгц), яке агрегується з 1800...Якщо у вас того немає, то це не значить, що чиясь фантазія.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Shinime, Напревеликий жаль у час війни маю більш нагальні справи ніж повертатись спеціально у ті місця, де я це спостерігав і щось комусь доводити. Якщо хтось не довіряє написаному мною, то нехай буде по вашому. Такого не було і не може бути. На тому крапка.
 
Зверху