Покриття Vodafone 3G (UMTS)

Реєстрація
10.07.11
Місто
Запорожье
Re: МТС 3G

А у кого-либо работает через сеть Тримоба iMessage?

При использовании EDGE всё работает отлично, а в 3G сообщения не отправляются. Активация iMessage выполнена.

Операторы ничего ответить не могут, но наверняка же порты закрытые, ведь и к VPN я тоже не могу подключиться.
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Re: МТС 3G

Сьогодні тестував 3G у Ocean Plaza. Спочатку, як включив спідтест, то перші результати були 0,15 мбіт/с приблизно і пінг 29. Потім я згадав, що у мене стоїть обмеження по швидкості у мережі Тримоб, я відключив той "3G безліміт" і зразу швидкість стала 3-4 мбіт на прийом і 3 мбіти на віддачу. Кругом стабільна шкала покриття, навіть як вийшов з оушена, то покриття трималося до входу в підземний перехід.
 
Реєстрація
22.09.08
Місто
Светловодск
Re: МТС 3G

У "МТС-Україна" розповіли, якими будуть тарифи компанії на 3G

У "МТС-Україна" розповіли, якими будуть тарифи компанії на 3G

Компанія "МТС-Україна" оголосила нові тарифи для контрактних абонентів "Смартфон 3G" і "Планшет 3G".
Про це повідомили AIN.UA в компанії.
Як повідомляється, дані тарифні плани переглянуті і доступні за новими цінами з 1 червня.
За ним українці вже можуть користуватися 3G-інтернетом на базі "Трімоб", проте, після запуску власної 3G-мережі ціни залишаться актуальними. Те ж саме стосується і тарифів на 3G для абонентів по передоплаті.
У компанії припускають, що тарифи можуть змінитися.
"Телеком-ринок в цьому плані досить динамічно розвивається, так як конкуренція висока. Якщо один з учасників піде в демпінг, наприклад, інші не зможуть цього не враховувати", - пояснили AIN.UA в "МТС-Україна", додавши, що якщо ситуація на ринку не зміниться, і озвучені тарифи інших операторів будуть актуальними, мінятися нічого не буде.
З 1 червня в мережі "МТС-Україна" з'явився новий контрактний тариф "Планшет 3G", в рамках якого абонентам надається безлімітний 3G-інтернет за 70 гривень на місяць.
Тариф "Смартфон 3G" за 100 грн включає в себе безлімітні дзвінки всередині мережі, безлімітний 3G-інтернет у всіх обласних центрах і великих містах, 100 хвилин на дзвінки на інші мережі по Україні, 100 SMS та MMS на всі мережі по Україні.
Також з 1 червня в цих тарифах доступна послуга "Рік без абонплат", яка дозволяє економити на щомісячному платежі до 50%. Наприклад, заздалегідь заплативши за рік 600 грн, абонент зможе користуватися тарифом "Смартфон 3G" не за 100 гривень на місяць, а за 50.
Раніше компанія опублікувала тарифи на 3G для абонентів за передоплатою, які також вже доступні на мережі "Трімоб". Зокрема, "3G Перший", в рамках якого безлімітний 3G-доступ коштує 70 гривень на місяць, і "Просто супер перший" - 90 гривень на місяць.
Як повідомила Павловська, у міру розгортання комерційної 3G-мережі більш швидкісний інтернет буде доступний абонентам в рамках існуючих тарифів.
Так, швидкість 3G-інтернету на мережі "Трімоб" становить до 7,2 Мбіт/сек, а у власній 3G-мережі компанії швидкості виростуть до 42 Мбіт/сек.
 
Реєстрація
12.03.15
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3S Pro
Re: МТС 3G

Потім я згадав, що у мене стоїть обмеження по швидкості у мережі Тримоб
А це що? Це як? Це на терміналі стоїть обмеження? Навіщо?
А щодо теми. Я так зрозумів, що МТС буде розгортати мережу самою послідньою. Шкода. Чекатиму, коли Київстар запустить у нас свою мережу, підключусь на 3G до них, коли використаю пакет - буду на їжаку в МТС. В Лайфі взагалі контактів нема, а телефон тільки двосімочний
Зараз в Utel, але це зовсім не те. Ніякої стабільності. Вірите, щойно щоб скачати прогу - зручніше було скористатись стабільним їжаком, чим нестабільним 3G
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Re: МТС 3G

А це що? Це як? Це на терміналі стоїть обмеження? Навіщо?
Обмежили швидкість, бо я використав у місяць більше 2400 мб (мені просто включили раніше, ніж треба обмеження швидкості). Ця мережа MTS UKR 3G оплачується приорітетніше з послуги "3G безліміт", якщо послуга "3G безліміт" відключена, тоді йде оплата за звичайним 2G тарифом.
 
Реєстрація
11.11.13
Місто
Киев
Re: МТС 3G

Сегодня имел возможность затестить 3G от МТС в Скаймолле. Ну что могу сказать, небо и земля после Edge. Интернет шустренько работает, Ютуб тоже смотрится без проблем. Скайп вот только не получился у меня - контактов, кому позвонить в сети не было, решил звякнуть тестовый звонок - в итоге слышу только начало фразы, а потом захлебывается и обрывки только слышны. Скрины спидтеста прилагаю. Опечалила одна штука - за время сессии скачал спидтест, два раза измерил скорость, посмотрел минуту ролика на ютубе, два вызо скайп по 30 секунд и пару сайтов открыл - в итоге использовал 77 мегабайт. Не знаю какой там будет минимальный тариф у МТС, но лайфовский S с его 750 метрами за 55 грн - это просто издевательство, а про КС с его 500 мб за 55 грн и говорить нечего. И главное для Киева еще и цены больше на тарифы.
Screenshot_2015-06-07-14-34-49.png

Screenshot_2015-06-07-14-45-05.png
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Re: МТС 3G

решил звякнуть тестовый звонок - в итоге слышу только начало фразы, а потом захлебывается и обрывки только слышны
Я дзвонив через Hangouts по відеодзвінку, то було нормально, не тормозило.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: МТС 3G

deidonum, да ладно, для Вайбера и Яндекс-пробок хватит (с учетом, что карты закачал заранее дома по вайфай):D
 
Реєстрація
03.10.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 Plus
Re: МТС 3G

Помню, поехал к бабушке на лето и не взял с собой "пекаль". Во дворе пацаны играли в бесконечную войнушку, у всех были пистолеты и автоматы. А я бегал с мечом. Я вырос и стал абонентом МТС: сейчас вернулось знакомое чувство, что я ещё долго буду бегать с мечом под аккомпанемент отмазок Золочевского.
 
Реєстрація
27.01.15
Місто
Штутгарт
Телефон
 5s, 6+, 6s, xr, ipad mini 2, ipad air, ipad pro 12.9
Re: МТС 3G

а подскажите, абонентов 3моб пускает в 3г сеть мтс? или только 2г в рамках нац роуминга
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Re: МТС 3G

толку з того пускання в метро-супермаркетове 3G, якщо мережі практично нема і ніхто її ударними темпами не збирається будувати?
 
Реєстрація
13.03.15
Місто
Киев
Телефон
OnePlus 3T
Re: МТС 3G

Сегодня недалеко от метро Университет у меня смартфон переключался то в 3G, то в H+. Но при этом сам интернет не работал. Что это было?
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Re: МТС 3G

Сегодня недалеко от метро Университет у меня смартфон переключался то в 3G, то в H+. Но при этом сам интернет не работал. Что это было?

Решили запустить сеть и в киевском метро?
 
Реєстрація
13.03.15
Місто
Киев
Телефон
OnePlus 3T
Re: МТС 3G

Решили запустить сеть и в киевском метро?
Это было даже не в метро, а наоборот на балконе одного здания. Выходил с балкона - переключалось назад в E. На балконе мигает 3G/H+. Могу даже скрин показать.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Re: МТС 3G

Сегодня недалеко от метро Университет у меня смартфон переключался то в 3G, то в H+. Но при этом сам интернет не работал. Что это было?

МТС ... М-це від Метро, С-це від Супермаркет ... цікаво, що за об'єкт на букву "Т", де МТС буде будувати свою точкову мережу?
 
Зверху