Полнофункциональный виртуальный номер

  • Автор теми KML
  • Дата створення
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Та даже и Атлантис, там юр лицо, физическое в пролете. @poptab, ткни плиз ссылкой.
Нещодавно я (фізична особа) взяв собі номер в Атлантіса, без жодних документів, хвилина часу, і готово. Смс нема. Це недолік для тих, кому це потрібно. Я ж взяв собі щоб погратися, потестувати залізо, тому відсутність смс для мене не критична.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
raptor, poptab, да, не знал про данного оператора. Но тут есть "но" не только с смс. Не знаю по какой причине, возможно кто подскажет, хотят именно реальный мобильный номер, либо прямой. Код, который предлагает Атлантис, не катит для колл центров например. Скорей всего боятся люди звонить на него и принимать звонки. Тут 094 пугались сколько лет, и продолжают... А по подключению да, молодцы.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
raptor, poptab, да, не знал про данного оператора. Но тут есть "но" не только с смс. Не знаю по какой причине, возможно кто подскажет, хотят именно реальный мобильный номер, либо прямой. Код, который предлагает Атлантис, не катит для колл центров например. Скорей всего боятся люди звонить на него и принимать звонки. Тут 094 пугались сколько лет, и продолжают... А по подключению да, молодцы.
З кодами - це наша постсовкова "веселуха", імхо. Цей хайп підняли кілька операторів, які вирішили, що дзвінки всередині мережі мають бути на шару, а назовні - задорого. Плюс, мені здається, що зараз вже менше звертають уваги на коди.

Забирав товар в Брейні (Львів), довго не надходила смска на номер ІТ. Продавець спитав, що за номер/оператор та порадив вийти на вулицю, де краще ловить. :)
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Vitalik, у тебя большая статистика по 089? А вот по 094 - спрашивали постоянно, что за оператор.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
З кодами - це наша постсовкова "веселуха", імхо.
Не, обращения со стран Европы по подобному желанию. Здесь никак "сова" не тянется.
Я скільки разів був за кордоном, там люди телефонують, не питаючи за оператора. В кого як, деинде збереглася географічна нумерація (особисто, я вважаю, що це правильно), хтось теж повводив додаткові телефонні коди.

До, речі, у нас двозначний код, а 0 - це вихід на міжміський зв'язок згідно з міжнародних правил :)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
юзаю атлантис уже года два или три
через грандстрим и год еще и на панасонике второй номер
полет нормальный и стабильный
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
ребята, нужен виртуальный польский номер кровь из носу, для одной-единственной регистрации, чтоб умел принимать SMS.
Пока нашел только на Задарме, 6$ за регистрацию + 3$ в месяц, 10 баксов за одну регистрацию как-то дороговато.
Знает кто дешевле варианты?
 
Реєстрація
24.11.19
ребята, нужен виртуальный польский номер кровь из носу, для одной-единственной регистрации, чтоб умел принимать SMS.
Пока нашел только на Задарме, 6$ за регистрацию + 3$ в месяц, 10 баксов за одну регистрацию как-то дороговато.
Знает кто дешевле варианты?
Orange Flex 5$
 
Зверху