Портативний зовнішній акумулятор / Портативний Powerbank

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Може зробити опитування в темі - скільки в кого повербанків чи може кожен в темі зробить, скільки в нього повербанків та плануємий профіль їх використання?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Легко. Энергобезопасность оставляю за скобками (она у меня не при помощи банок силы обеспечивается).

Три штуки:
1) маленький и лёгкий 6000 mAh, 2А на вход/выход, может зарядить текущий смарт с нуля на 80%, каждый день со мной.
2) 10000 mAh, с быстрой зарядкой вход/выход . Назначение - валяться по дому, чтобы заряжать смарт там, где сидишь.
3) 20000 mAh Baseus. Быстрая зарядка. Куплен для поездок/походов. Ни разу не использовал.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
И есть нюанс. Когда я начинаю активно использовать банку, которая со мной, два варианта. Или работы "в поле" привалило, как Maxxx выше написал. Или батарейка смарта сдыхать начинает, надо новый покупать.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Сяомі 30000 на розетці по 1300 грн сьогодні розгребли дуже швидко, певно на перепродаж таритися сенсу нема , бо всі хто хотів вже затарились , а інші будуть із свічкою.

щодо міряння маю 500 Вт = 48 — 53 Вольта *10 А/ год , залишилась від електровелосипеда , використовую тільки для лампочки 48Вольт 12 чесних Вт
Post automatically merged:

куди ще використати не знаю , бо напруга не стандартна

ще взяв три сяомі 20000 на всяк випадок на розетці . Закупився тригерами.

Роутер живиться від плати резервного живлення сигналізації разом з 9 А свинцем, в мене не оптика, у провайдера маленький повербанк= міні упс на роутерах в ящику на даху, gpon не хочу принципово бо там imho дуже малий канал на велику кількість юзерів
замовив також такі світильники під переробку як у відео
 
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Маю 5 повербанків
1. Xiaomi Mi Power Bank 20000 mAh 22.5W. Планується для заряджання телефонів та планшету. Купив цього літа.
2. Promate Bolt-10 10000 mAh. Купував у минулому році, мій перший повербанк. Заряджання телефонів + під лед-панельки. Не працює з током малого розряду.
3. Якісь повербанк 8000. Брав б/в на OLX, але виявився робочим. Мій другий повербанк. Планую як заряджати телефони, так і використовувати для юсб-світильників, бо працює з током малого розряду.
4,5. Взяв на АЛЛО повербанки GOLF (P200 та G80). З телефонами використовувати не планую, а лише усякі юсб-світильники. Бо при реальній ємності 10000, при тестуванні показало зменшення сили струму до 1А при розряджанні. Але привабило низькою ціною. 299 та 269 грн. відповідно та працею з током малого розряду.
Вже є домовленість, у якому "пункті незламності" зможу залишати на перезарядку.
PS. Розраховано по світлу як для мене, так і для мами.
PS2. Фактично розрахунок на те, що 2 малих повербанки для світла + 2 на перезаряджанні. Ну і 20000 - виключно на зарядку гаджетів. Якось так.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
А що можна розповісти за повербанки 2е? Варти уваги?
Найдешевший китай який дистрибютор ERC завозить під своїм брендом, є один павер на 10к і бездротова зарядка цього бренду, виграв на якомусь івенті, як на мене не варто уваги.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
цікавився в підтримки по банці Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 20000 (420-59) ,мав питання , відповіли все ,крім того що я питав , може кому буде цікаво , бо то загальна інформація

Thank you for your mail and question about Sandberg 420-59 powerbank.
Powerbank will use attached cable and devise when using its power and from protocols using just enough volt and ampere to use as little at possible from own internal battery for charging attached devices.
Only one product can use 12V at same time when attached devices are plugged to powerbank.
You can charge attached devises using USB-A output at same time as you are charging powerbank using USB-C input.
USB-A charge protocol is being used when using USB-A and this you can use for as long time that attached device needs to be charged, understood like this that if it is with battery powerbank will charge until battery is fully charged.

The battery voltage is 3.7V, when charging devices, the voltage needs to up to 5V, 9V, even 12V by PCBA, now let us take 5V as an example,

3.7V* 20000mAh/5V*85%= 12580mAh, which means the real power arrive device only 12580mAh, not 200000mAh, this is a general knowledge-

3.7V: battery voltage
200000mAh: battery capacity
5V : device voltage, like mobile phone, adapter
85%: 90% PCBA Conversion efficiency Plus cable loss

If keep 9V output, the capacity will be less, 3.7V* 20000mAh/9V*85%= 6989mAh

Links below is for product information.

не реклама, перед покупкою в суботу , вирішив подіставати представника , питав про можливість зарядки двох пристроїв 12В ( відповіли —ні) питав чи можливо при зарядці отримувати на виході 12 В і чи буде переривання чи можна використовувати як міні ups - не відповіли , бо самі не знають :)

p.s. Xiaomi Mi Power Bank 20000 mAh 22.5W. і її старіша версія 18 Вт , заряджає мак бук 13,3 на М1 ( на скільки відсотків і як довго не знаю )
 
Останнє редагування:

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Sandberg 420-59 powerbank. Придбав . Наскрізну зарядку 12 Вольт не підтримує , коли заряджається може видавати лише 5 Вольт, два пристроя одночасно може заряджати тільки напругою 5 Вольт. Про якість не скажу, взяв прозапас.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
logist_eg, їм треба користуватися, адже коли павербанк повністю розряджений - він може вздутися як шар.

Коли ви його не використовуєте - тримайте заряд на рівні 70%.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
romoss pea60 таким чудом кто пользовался? предлагают за 1800 грн
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
rtl, поэтому, если покупать павербанк для резерва(!!!) нужно покупать не с гулькин хрен, а нормальной емкости.
 
Зверху