Портативний зовнішній акумулятор / Портативний Powerbank

  • Автор теми Alex
  • Дата створення
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
В магазині теж відповіли, що для мого ноута ця банка заслабка по потужності. Треба щоб була потужність до 100 ват.
В тебе точно та банка, яка по твоєму посиланню? В мене є така сама, вона реально дає 100 Вт (ну й на ній же написано 100W!!!).
Ось, з особистого кабінету
 

Вкладення

  • Screenshot_20240611_122327_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240611_122327_Samsung Internet.jpg
    71.4 КБ · Перегляди: 32

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я не знаю, чим думають продавці, але на самій банці чітко вказано 100W. Якщо не підробка, то вона реально тягне 100Вт.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов

Сервіс перевірки від виробника.
Це треба стерти шар, та відсканувати QR. Тоді, мабуть, точно не поверну продавцю)
Post automatically merged:

raptor, розумнику, ти купив перехідник під HP. У них габарити співпадають з Dell, 7.4x5.0 mm. Сам здогадаєшся , чого з твоєї покупки нічого не вийде?
Бачу, що нормально спілкуватися ніхто не навчив. Ну ок.
Бачу, що ти агресивний диванний/окопний експерт, який не має практики, підсліпкуватий, і ще й не виіє читати. Контужений, мабуть. Тому далі реагувати на твої повідомлення, нема сенсу.
Але ще повторно дам посилання купленого мною тригера, яке я вже давав, спеціально для для контужених:
Це для Делла, а не НР!!!
Post automatically merged:

якщо оригінальний блок живлення більше 90 Вт (19-20 Вольт і 3-4 Ампера) має, то ніякий павербанк з ніяким кабелем і адаптером ноут не зарядить
Звідки така впевненість?
Кочевник не слухай диванного/окопного теоретика. Все заряджається, аж бігом.
raptor , а на мій ноут який тригер купити?) Один одне пише, другий інше. В магазині вже пропонують зарядну станцію)
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
а на мій ноут який тригер купити?)
Щось типу такого, але домовся про повернення у випадку, якщо не підійде.

 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
allaliu, На вашому ноуті під акумулятором написано, що йому потрібно 19.5 В та 10.3 А. Щоби гарантовано працювало, то купити зарядну станцію. Скільки він буде від неї працювати, то вже інше питання, якщо йому дійсно потрібно 200 Вт.
Або купуєте розетку, яка показує споживання, вмикаєте через неї ноут й дивитеся, скільки він споживає в різних режимах. І вирішуєте, є сенс гратися з перехідниками й акумуляторами чи ні.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
а на мій ноут який тригер купити?)
Щось типу такого, але домовся про повернення у випадку, якщо не підійде.

Дякую. Спробую на місці пошукати.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
raptor, ох уже ці теребоньські базарні експерти. Взяти нормальний ДБЖ щоб заряджати вимкнений ноут і з розумним виглядом говорити, що воно вимикається через 20 хв. Про екорежим ДБЖ ніколи не чув? Про те, що батарейка 12В 7А*г на струмах в 1С має ємність 5-5,5 А*г (на нормальних акумуляторах це пишуть) і далі фізика 8 класу + арифметика 3-го. Розумію, що 2 роки коронавірусу + 2 роки ухилянтства роблять свиней, але будь людиною, розвивайся.
Я сімейні проблеми з електрикою вирішив 2 роки тому. Зараз жінка і дитина мають гарячу воду, інтернет і опалення цілодобово.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
@raptor , а на мій ноут який тригер купити?) Один одне пише, другий інше. В магазині вже пропонують зарядну станцію)
Перехідник для заряджання ноутбука HP Type-C PD 100 W на DC 7.4x5.0x0.6 мм.
Ну, зарядна станція - це універсальний варіант, але дорого.
Перехідник - це варіант, але невідомо, як він буде працювати із павербанком, бо все залежить від профілю використання ноутбука. Є підозра, що при споживанні ноутбуком більше, ніж 100 ват, павербанк буде відключатись. Якщо менше, ніж 100 ват, то, теоретично, мало б працювати. Точно не можу сказати, як воно там працює при різних потужностях споживання, бо ще не купив павербанк.
Post automatically merged:

raptor, ох уже ці теребоньські базарні експерти. Взяти нормальний ДБЖ щоб заряджати вимкнений ноут і з розумним виглядом говорити, що воно вимикається через 20 хв. Про екорежим ДБЖ ніколи не чув? Про те, що батарейка 12В 7А*г на струмах в 1С має ємність 5-5,5 А*г (на нормальних акумуляторах це пишуть) і далі фізика 8 класу + арифметика 3-го. Розумію, що 2 роки коронавірусу + 2 роки ухилянтства роблять свиней, але будь людиною, розвивайся.
Я сімейні проблеми з електрикою вирішив 2 роки тому. Зараз жінка і дитина мають гарячу воду, інтернет і опалення цілодобово.
З контуженим бидлуватим хамлом розмовляти більше не маю бажання.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
raptor, є підозра, що з купівлею павербанку перестанеш бути диванним експертом. І всім тоді розкажеш. Поки ми бачимо відсутність у тебе знань та фінансів, щоб їх здобути. Базова безкоштовна освіта минула марно. Власну майстерню і обладнання показав би, але спочатку отримай відношення.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
В магазині теж відповіли, що для мого ноута ця банка заслабка по потужності. Треба щоб була потужність до 100 ват.
В тебе точно та банка, яка по твоєму посиланню? В мене є така сама, вона реально дає 100 Вт (ну й на ній же написано 100W!!!).
Це фото сзаду банки
 

Вкладення

  • 20240611_144222.jpg
    20240611_144222.jpg
    85 КБ · Перегляди: 25
Реєстрація
03.04.21
Місто
kiev
якось "текст по дебільному написан" чи може на 12в і 15в бути 3а, а на 20в вже стоїть 5а, як для мене це якась маячня
Post automatically merged:

читаєм с1 + с2 - 65вт +30 вт, итого на порт максимум 65вт, 100 буде коли одночасно 2 підключення
Post automatically merged:

Короче, лажа, чистий маркетінг

В заявленном режиме работы значение составило 20.026В/4.9871А (99.87 Вт), амплитуда пульсаций — 168.8 мВ. Показания на дисплее: 20В/4.8А

Типичный стресс тест на устойчивость при своей максимальной мощности (100 Вт) данный повербанк не прошел. Спустя 9 минут он ушел в защиту от перегрева. При 65 Вт нагрузке тест проходит нормально. Рассчитанное время показывалось на дисплее — 1 час 6 минут. Реально же аккумулятор разрядился за 58 минут, отдав 62.6702 Втч
И можно было бы назвать модель 65Вт, тогда к нему не было бы претензий, но производитель, в маркетинговых целях, указал максимальную мощность в 100 Вт, при котором устройство неспособно работать нормально и выключается через несколько минут из-за перегрева.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Так і не вдалось купити Повербанк 40000mAh Power Bank Trinix TPB-10040PD Grey 100W PPS. Вигребли з усіх магазинів. Цілий тиждень моніторив інтернет - голяк. У двох магазинах, писало "в наявності", я натиснув "купити", заплатив гроші наперед, а потім дзвонили менеджери із дикими вибаченнями, типу, нема в наявності, не встигли оновити інформацію. Тепер чекаю на повернення грошей. Але то вже дрібні нюанси.
А поки павербанк буде такий:
Гелевий акумулятор Weekender DS 100 Ah 12V з дісплеєм + бустер 12>19,5v
IMG-c7353b52375609ab3e9c9b90aa15032e-V.jpg
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт

krebs83

Заброньований ухилянт
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Дохера як за пустий кейс.
зато батареї можна замінити, якщо помруть чи впаде ємність. Можна напхати

Samsung INR 21700-48G 4800 mAh​

16*4800mAh=76800mAh це залити можна. А на віддачу десь -25%, то реальної ємності десь 50000-55000mAh
 
Останнє редагування:
Зверху