Портативний зовнішній акумулятор / Портативний Powerbank

  • Автор теми Alex
  • Дата створення
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Поскольку мы имеем в наличии емкость в милиамперах, то какая разница что к чему приводить амперы к ваттам или ватты к амперам, тем более, что напряжение известно, а для замера в ваттах нужно еще и девайс специальный искать...
Потому что "тестер будет мерять относительно 5В" - неправильно, тестер будет мерять относительно того напряжения, которое принимает и отдает банка и потом начинается - "где мои милиамперы".
Но допустим, что банка отдает 5В и потом принимает на заряд 5В - то есть без включения быстрых протоколов. Тогда (цифры известны и проверены) - задача для неокрепших умов. Банка с батареей 10000 мАч. Ваше описание - разряди через приборчик, заряди через приборчик. Отдаст банка 6000мАч, а примет 8000 мАч. Вопрос - а шо ж такое, где остатки.
ТАк вот, чтобы не заморачиваться с напряжением и всем этим делом, есть четкая цифра (например для 10000 банки) - 37 иногда 38 Вт*ч. И есть ориентир КПД для нормальной банки на отдачу - не ниже 80%, 90 - уже хорошо.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Поскольку мы имеем в наличии емкость в милиамперах, то какая разница что к чему приводить амперы к ваттам или ватты к амперам, тем более, что напряжение известно, а для замера в ваттах нужно еще и девайс специальный искать...
Вище розписали в подробицях, але різниця в тому, що Вт*г це абсолютна величина ємності. А мА*г, при 3.7В і при 5В - це 2 різні ємності.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Потому что "тестер будет мерять относительно 5В" - неправильно, тестер будет мерять относительно того напряжения, которое принимает и отдает банка и потом начинается - "где мои милиамперы".
А взагалі в цьому блекаутному сезоні назбирав вже декілька цікавих методів оцінювання ємності павербанків, усі закінчуються фразами "де мої мілампергодини, вивсьоврьоті"
- міряти отим приборчиком при напрузі 9-12В....ну це класика, нічого нового
- заряджаючи якійсь телефон (я ж знаю яка тут батарея) частково, декілька разів від різного рівня заряду до будь якого. Після цього калькулятор в руки і опа...
- вимірюючи вагу двох РІЗНИХ банок від різних виробників, розповідати що одна банка має менший акум (але ніт) і при цьому важча за іншу з більшим акумом і тому про легшу висновок - тут щось не так....
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
Xiaomi Router BE5000, после 2-х чесов работы уже показыал в остатке те же два деления. Хотя и один и другой питание 12в 1а.
став потужність вайфаю на самий мінімум на обидвох діапазонах. трохи подовжить витривалість дбж. я взагалі даунгрейднувся на кінетік з вайфай5 замість be3600, бо різниця в споживанні 2,5 рази :(
Post automatically merged:

Аби не офтопити:

Власники моніторів із зовнішнім блоком живлення (у моєму випадку це 20В живлення моніку із не зовсім стандартним 5.5*2.5 (2.1 на жаль не підходить, тому чекав кілька тижнів штекери з Алі. бариги із штекерами по 100 грн штучка, привіт!) штекером), якщо є необхідність використання великого екрану замість малого ноутбука – беріть банку із PD, та тригер на необхідну вам напругу. Власники моніторів із вбудованим БЖ – ви у прольоті :censored:

У мене так MSI G2412 працює на 0 яскравості (доречі хотілось би ще нижче, але менше неможливо :cautious:) і споживає ~15% 38000 мАг банки за 3 години без світла!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Прошу свої відгуки на павери 20...60+А*г з швидкою зарядкою (особливо на заряджання самого павера). Модель, ємність, реальні тести. (А то, почитавши описи на сайтах продавців, бачу багато протиріч - одночасно і потужність 10Вт і 5В*3А і QC3.0 в одному описі, наприклад. Про роз'єм типС часто не пишуть, чи він тільки для зарядки, чи також і на віддачу.)
Бажано тих, що зараз можна купити в Україні.
Дякую дуже.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Прошу свої відгуки на павери 20...60+А*г з швидкою зарядкою (особливо на заряджання самого павера). Модель, ємність, реальні тести. (А то, почитавши описи на сайтах продавців, бачу багато протиріч - одночасно і потужність 10Вт і 5В*3А і QC3.0 в одному описі, наприклад. Про роз'єм типС часто не пишуть, чи він тільки для зарядки, чи також і на віддачу.)
Бажано тих, що зараз можна купити в Україні.
Дякую дуже.
Дуже рекомендую банку із мого попереднього допису. Я так зрозумів, що все, що продається в великих мережах по типу Розетка, Комфі тощо, то є такий ширпотреб, що просто жах. А ось та банка, про яку я згадував, ну просто шикардос! Нажаль, в мережі дуже мало відгуків, навіть не розумію чого так...
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Прошу свої відгуки на павери 20...60+А*г з швидкою зарядкою (особливо на заряджання самого павера). Модель, ємність, реальні тести. (А то, почитавши описи на сайтах продавців, бачу багато протиріч - одночасно і потужність 10Вт і 5В*3А і QC3.0 в одному описі, наприклад. Про роз'єм типС часто не пишуть, чи він тільки для зарядки, чи також і на віддачу.)
Бажано тих, що зараз можна купити в Україні.
Дякую дуже.
Еще в 22-м купил Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 65W. Там реально есть все протоколы из описания, отдача до 65 Вт (может работать с ноутом), зарядка до 60 Вт. На экранчике пишет режим работы каждого порта.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Прошу свої відгуки на павери 20...60+А*г з швидкою зарядкою (особливо на заряджання самого павера).
Покупал почти год назад ATRIA WPD-101 60000mAh.

Потом докупил за полторашку на olx еще Usams US-CD185 PB68 30000mAh с вот такими характеристиками:
1720593641355.png
всё соответствует, зарядка чуть медленнее по сравнению с Атрией; вроде еще продается, хоть и цена уже не в радость по понятным причинам.

Заряд обе банки держат замечательно, нареканий по эксплуатации не было. Специально тогда подбирал без USB-micro и с максимально быстрой зарядкой по Type-C. От обеих заряжаются ноуты и работает телевизор.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Через Type-C PD триггер, вроде бы 6,5x4,4x1,0 мм:
1720595781195.png
покупал у того же продавца, что Usams продавал.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Optimus, що за телик ?
в мене там наче кабло як до старої електро бритви
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Прошу свої відгуки на павери 20...60+А*г з швидкою зарядкою (особливо на заряджання самого павера). Модель, ємність, реальні тести. (А то, почитавши описи на сайтах продавців, бачу багато протиріч - одночасно і потужність 10Вт і 5В*3А і QC3.0 в одному описі, наприклад. Про роз'єм типС часто не пишуть, чи він тільки для зарядки, чи також і на віддачу.)
Бажано тих, що зараз можна купити в Україні.
Дякую дуже.
Дуже рекомендую банку із мого попереднього допису. Я так зрозумів, що все, що продається в великих мережах по типу Розетка, Комфі тощо, то є такий ширпотреб, що просто жах. А ось та банка, про яку я згадував, ну просто шикардос! Нажаль, в мережі дуже мало відгуків, навіть не розумію чого так...
Взяв за Вашим посиланням 20А*г за 555грн останню. Тестую.
Post automatically merged:

Ті павери, що 40...60А*г з нормальними відгуками відомих виробників, звісно краще. Ще й 65Вт зазвичай можуть віддавати та 20В (для живлення ноутів). Але ціна на них... За два місяця в 1,5 рази.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Передивився знову павери, що є в продажу. 20...22,5Вт - 20А*г - від 500грн, 40А*г - від 1200грн. Є сенс?
20А*г заряджається 18Вт (мах) 5 годин. 40А*г буде 10 годин.
Краще мати пару двадцяток. Їх можна використовувати по черзі, а заряджати одночасно при необхідності.
65Вт (від 40А*г) ціна від 4к грн. Використання специфічне, для живлення ноутів насамперед.

Чи хтось має REMAX FEB-191G 22.5 Вт та REMAX FEB-292W 20 Вт + 22.5 Вт ємністю 20000 мА·год? Які враження?
Дякую.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.06.09
Місто
Родом из Одессы
Телефон
Pixel 7pro
Всем привет. Может такой кому-то подойдёт тк вещь очень нишевая JNS S34. Заряжаю им ноутбук 65w и телефон 30w одновременно. Есть сквозная зарядка и насколько я понимаю балансировка ячее, мощный фонарик зарядки через typec и круглый разьем. Powerbank имеет большое меню настроек для каждого DC и out. Также несколько интерфейсов на выбор. Поставил семь аккумов Samsung 50S 21700 5000mah 25a. Тяжёлый металлический корпус, ношу только в рюкзаке. Технические надписи занижены тк в реальности с ним на самолёт вероятнее не пропустят. Пользуюсь два половиной месяца.Небольшое количество фото
1000011478.jpg1000011477.jpg1000011476.jpg1000011475.jpg
 
Останнє редагування модератором:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
medeo фотки треба було під спойлер прибрати.

Афігєть, один тільки "кейс" (без акб) 170$...
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Афігєть, один тільки "кейс" (без акб) 170$...
Плюс акуми, плюс парочка хороших кабелів = вартість нормальної зарядної станції. )

типа такой 230 V 50 Hz, 230 Wh/62400 mAh ?

кто, что может за неё сказать или что-то посоветовать в этом роде ?

 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
вещь очень нишевая
Прежде всего ценой..😳 Я так понимаю, за эти деньги блок умеет полноценный, децл-милисекундный DC UPS, со сквозняком на выход и подзарядкой аккумов "когда надо"?
 
Зверху