Посвідчення водія (національне, міжнародне)

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
От мені цікаво, хто відкривав собі C та D за "шмат сала і бутилку горілки" - нахіба? Тепер це як + для ТЦК (тролфейс для уклонистів))) Коли там сидів, чуваків воєнком питав, чи реально вміє їздити, чи за сало купив :ROFLMAO:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Є такі, хто купляв собі категорії С і D аби було? Не щоби катати вантажі/кільку в маршрутках? Дивні витрати....
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
хто відкривав собі C та D за "шмат сала і бутилку горілки"
А що, хіба "за шмат сала" можна отримати якусь з тих категорій? Думав що з 91-го року це коштує досить багато сотень доларів ;)
Я на С чесно відівчився півроку цілоденно в ДОСААФІ у 1981-му році.
З військомату прийшла повістка з позначкою КШ. Їздив там КАМАЗ-ом,та двома ЗіЛ-ами, 130 та 131.
Коштувало все це тоді рівно 1 (один) рубль, вартість бланку книжки.

А D та Е відкрив набагато пізніше, в 2002-му.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Сотрудник рассказывал, что свои права категории C "потерял" (после вполне дружеского намека), как в советскую армию призвали. Потому что была большая вероятность попасть в Афган (и таки попал), а в армии, если есть права - значит водитель, если водитель - значит сидишь впереди, если сидишь впереди - значит при наезде на мину большая вероятность получить увечья или вообще превратиться в труп.

Сейчас, я так понимаю, примерно такие же расклады.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
От мені цікаво, хто відкривав собі C та D за "шмат сала і бутилку горілки" - нахіба? Тепер це як + для ТЦК (тролфейс для уклонистів))) Коли там сидів, чуваків воєнком питав, чи реально вміє їздити, чи за сало купив :ROFLMAO:
В советское время в 9-10 классе многие ребята раз в неделю при упк изучали устройство и эксплуатацию грузового автомобиля, пдд и вождение автомобиля категории С (в основном ГАЗ-52 или 53). В конце 10 класса кроме экзамена по устройству, который шел в аттестат, сдавали на категорию С, а наиболее успевающие и на категорию В.
Вот так в 17 лет я получил водительское удостоверение категории В и С.
После армии работал в грузовом АТП, получил категории Е и Д, а также заочно закончил ХАДИ.
Все категории получил еще в ссср.
За "шмат сала і бутилку горілки" в основном получали и получают категорию В.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Є такі, хто купляв собі категорії С і D аби було? Не щоби катати вантажі/кільку в маршрутках?
Є. Може, на перспективу катати щось у вантажівках/маршрутках, коли така робота "підвалить", або просто "що так можна було", разом з купленою B, але саме купляли, а не вчились і здавали.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
а наиболее успевающие и на категорию В.
В мому ДОСААФі всім бажаючим, окрім С, дали також можливість опанувати водіння мотоцикла "Восход" і, відповідно, категорію "А".
З потоку курсантів чоловік у 70-80 може один-два не захотів, а решта всі каталися нахаляву з величезним задоволенням і вихваляючися вмінням один перед іншим.
Причому інструктора, який би вчив на ньому їздити, не пригадую взагалі.
Кожен просто сідав на нього і їхав.
Так я і навчився дивлячись на тих однокурсників, хто до того вмів, а коли вперше сів, відразу впав на асфальт, але вже за кілька днів крутив ним вісімки, ніби все життя вмів.

А от категорію В видавали не всім, і не науспішнішим, а лише тим, у кого в сім'ї легковик був.
У моїй не було, тому виробив її вже коли з війська повернувся і машину придбав.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Внезапно вспомнил про свои права, посмотрел и ...... Однако, время бежит... Категории С и Д истекает срок через 10 дней( А и В до 2033г), 10 лет прошло а как будто совсем недавно получал...
У кого такая ситуация была? Как продлевать? Экзамены по теории и практике сдавать?
Через 11 і пізніше днів прийти до ТСЦ з посвідченням, паспортом і рнокпп, ну і пєньондзамі. Якщо є електронна черга, то попередньо записатися. Ну і на все про все обмін посвідчення займе до півгодини
Тобто ніяких екзаменів? Це точно?
Post automatically merged:

От мені цікаво, хто відкривав собі C та D за "шмат сала і бутилку горілки" - нахіба? Тепер це як + для ТЦК (тролфейс для уклонистів))) Коли там сидів, чуваків воєнком питав, чи реально вміє їздити, чи за сало купив :ROFLMAO:
Ти щось плутаєш. Це "В" відкривають за "шмат сала"(в грошовому еквіваленті) різні жіночки з різнокольоровими мордами.
Професійні права С, Д, Е - це вчитися треба. Як мінімум на одну з категорій.
Я спочатку отримав А та В, потім через декілька років вчився на Д (потрібно було ганяти Газелі пасажирські), а "С" відкрив ще через рік як більш нижчу категорію без навчання(це цілком законно було 20 років назад, не знаю як зараз).
А в 2013 році я просто міняв права на пластік, щоб за кордоном арендувати машину( як виявилося - даремно, права мої взагалі нікого не цікавили, їх навіть ніхто жодного разу не дивився)
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ти щось плутаєш. Це "В" відкривають за "шмат сала"(в грошовому еквіваленті) різні жіночки з різнокольоровими мордами
Та нє, бородаті дядьки і чоткі пацики)
Post automatically merged:

Професійні права С, Д, Е - це вчитися треба. Як мінімум на одну з категорій.
Вчитися і на B треба, але ж...)) Саме питання було про тих, хто не вчився
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Тепер це як + для ТЦК (тролфейс для уклонистів))) Коли там сидів, чуваків воєнком питав, чи реально вміє їздити, чи за сало купив
Ага ага
Посадять за кермо аж бігом, навіть "чи вмієш іздить" не спитають

ПОСТАНОВА від 3 березня 2022 р. № 184
1-1. Установити, що у період воєнного стану до керування транспортними засобами категорії C, C1 на території України допускаються особи, які мають посвідчення водія категорії B.
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Тобто ніяких екзаменів? Це точно?
28. Обмін посвідчення водія, у тому числі виданого вперше, проводиться без складення іспитів, крім випадків, передбачених пунктом 25-1 цього Положення. Під час обміну посвідчення водія працівник територіального сервісного центру МВС перевіряє відомості про особу, яка подає документи, за Єдиним державним реєстром МВС, Єдиним державним демографічним реєстром, відповідними базами даних та державними реєстрами щодо осіб, які перебувають в розшуку, а також осіб, позбавлених права на керування транспортними засобами або тимчасово обмежених у цьому праві.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Внезапно вспомнил про свои права, посмотрел и ...... Однако, время бежит... Категории С и Д истекает срок через 10 дней( А и В до 2033г), 10 лет прошло а как будто совсем недавно получал...
У кого такая ситуация была? Как продлевать? Экзамены по теории и практике сдавать?
Поменял несколько дней назад, теперь все категории еще на +30 лет.
Заняло 30-40 минут( записался через кабинет по эл. очереди в предыдущий день), 240грн денег. Никаких вопросов, медсправок, экзаменов и прочего. Если бы не было небольшой очереди на фотографирование, то вообще бы управился за 20 минут
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Українцям дозволили не проходити теорію в автошколах, а вчити самостійно
Практичний курс, як і раніше, потрібно проходити в акредитованому закладі.


 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Заміна посвідчення водія в Дії з доставкою — долучайтеся до бета-тестування.

Не потрібно думати, як забрати нове посвідчення водія в сервісному центрі МВС, шукати вільний час та стояти в заторах. Тепер у Дії можна замовити доставку документа кур’єром або на відділення Укрпошти. Швидко та зручно.

Послуга доступна для водіїв-новачків, у яких закінчився дворічний термін дії першого посвідчення. Також для автовласників, які загубили, пошкодили або хочуть змінити персональні дані чи отримати пластикове посвідчення.

Сервіс, як і раніше, простий. Подаєте заяву в застосунку, а потім забираєте посвідчення в сервісному центрі, чекаєте кур’єра або приходите в зручне для вас відділення.

Долучайтеся до бета-тестування та покращуйте державні послуги разом з нами.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
студент, з доставкою? Ніби, треба було у СЦ забирати особисто.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Сервіс, як і раніше, простий. Подаєте заяву в застосунку, а потім забираєте посвідчення в сервісному центрі, чекаєте кур’єра або приходите в зручне для вас відділення.
Screenshot_20231010_063609.jpg
Паспорт книжка, водійське ламіноване, загранпаспорт давно протермінований... Життя біль ;)
 
Зверху