Послуга «Київстар ТБ»

Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
за промокодом KHARKIV для жителів Харкова та області надаємо 1 місяць доступу до Київстар ТБ з пакетом «Преміум HD» без додаткової плати.

Доступ до платформи можливий для абонентів усіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів!
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Дивне запитання у 21 столітті. А як працюють спец пропозиції регіональні?
Щодо промокода - гадаю спрацює в будь якій
Вчора активував у Львівській області, і робить
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
за промокодом KHARKIV для жителів Харкова та області надаємо 1 місяць доступу до Київстар ТБ з пакетом «Преміум HD» без додаткової плати.

Доступ до платформи можливий для абонентів усіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів!
Невже планують за місяць відремонтувати?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
за промокодом KHARKIV для жителів Харкова та області надаємо 1 місяць доступу до Київстар ТБ з пакетом «Преміум HD» без додаткової плати.

Доступ до платформи можливий для абонентів усіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів!
Невже планують за місяць відремонтувати?
Поки що кажуть, що ремонт після перемоги буде.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Київстар ТБ у своїй рекламі згадує про серіали від Amazon. не підкажете, шановні, які саме амазонські шоу пропонує операторрр?
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Київстар ТБ у своїй рекламі згадує про серіали від Amazon. не підкажете, шановні, які саме амазонські шоу пропонує операторрр?
Отакі вони згадують у статті. На їхньому сайті ТВ окремої категорії Amazon немає
 
Реєстрація
01.12.22
Місто
Харків
за промокодом KHARKIV для жителів Харкова та області надаємо 1 місяць доступу до Київстар ТБ з пакетом «Преміум HD» без додаткової плати.

Доступ до платформи можливий для абонентів усіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів!
Невже планують за місяць відремонтувати?
Мх-7 вже навіть повернули в ефір
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Вже дуже довго в КС ТБ був баг (чи фіча) і можно було вічно безкоштовно юзати пакет Сімейний (чи як він там називався). Підключаєш на 3 місяці всі канали по акції, потім знову відключаєш/підключаєш через 3 місяці і т.д.
Пару тижнів тому у мене це перестало працювати. Ну чи я забув трохи як це робити правильно)
У когось ще працює?
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Хлопці, дуже дякую за відповіді, але справа всеж в чомусь іншому.
Стосовно параметрів виводу на ТВ у мене все норм, і з роздільною, і з кольором, і з субдискретизацією, і з виводом HDR, i фрейм рейтом, і фрейм бафером. Повірте на слово. Тут суть в роботі додатку (я так думаю). Поясню більш розлого. Те що в кс є розділ з каналами 4к я це бачив уже кілька місяців як, але ну не працювало воно. в сенсі тицяєш на канал і відео працює, але в настройках якості каналу максимум 1080. потім з'явився розділ фільми 4к, тицяєш на фільм і він стартує, але в настройках якості фільму максимум 1080. І тут з'явилась ця опція, на смарт телевізорі, от там і на каналах і в фільмах можна поставити якість 2160. А на ugus максимум 1080. Пробую один і той самий фільм, з одного акаунта.
Іще помітив що смарт телевізорі "острів проклятих" 2160 доступно тільки якщо вибрати російську звукову доріжку, з українською доступно лише 1080, тобто воно поки що криво працює.
Потім стробував на двох різних телефонах і на обох доступно 2160. Ставлю цей же додаток на ugos (для телефону), логінюсь з того ж номеру, вмикаю той же фільм і доступно 720 і 1080 а 2160 відсутнє. КС ТБ точно щось не подобається. Завтра стробую іще на іншому девайсі тоді стане ясніше.
До прикладу ютьюб на цьому ugos в 2160 (в тому числі hdr) працює в трьох різних додатках...
Ви змогли розібратися у ситуації?

Я купив новий телевізор 4К ХДР, офіційно в Україні.
В Світ ТБ та Київстар ТБ у мене немає вибору якості 4К для фільмів і телеканалів.
В Мегого я можу обрати 4К канал чи фільм чи навіть 4К ХДР. Бачу, що ХДР там точно працює, а ось чи запускається контент в 4К якості чи 1080 там немає можливості перевірити.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Fanatik,
В Київстар ТБ, фільми в якості 4К знаходяться в окремому розділі. Каналів 4К нема.
По-перше, є 4к канали, наприклад, КС ТБ - Земля.
По-друге, я знаю де знаходяться 4к фільми, але дає обрати тільки 1080 якість як для фільмів так і для каналів.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Хлопці, дуже дякую за відповіді, але справа всеж в чомусь іншому.
Стосовно параметрів виводу на ТВ у мене все норм, і з роздільною, і з кольором, і з субдискретизацією, і з виводом HDR, i фрейм рейтом, і фрейм бафером. Повірте на слово. Тут суть в роботі додатку (я так думаю). Поясню більш розлого. Те що в кс є розділ з каналами 4к я це бачив уже кілька місяців як, але ну не працювало воно. в сенсі тицяєш на канал і відео працює, але в настройках якості каналу максимум 1080. потім з'явився розділ фільми 4к, тицяєш на фільм і він стартує, але в настройках якості фільму максимум 1080. І тут з'явилась ця опція, на смарт телевізорі, от там і на каналах і в фільмах можна поставити якість 2160. А на ugus максимум 1080. Пробую один і той самий фільм, з одного акаунта.
Іще помітив що смарт телевізорі "острів проклятих" 2160 доступно тільки якщо вибрати російську звукову доріжку, з українською доступно лише 1080, тобто воно поки що криво працює.
Потім стробував на двох різних телефонах і на обох доступно 2160. Ставлю цей же додаток на ugos (для телефону), логінюсь з того ж номеру, вмикаю той же фільм і доступно 720 і 1080 а 2160 відсутнє. КС ТБ точно щось не подобається. Завтра стробую іще на іншому девайсі тоді стане ясніше.
До прикладу ютьюб на цьому ugos в 2160 (в тому числі hdr) працює в трьох різних додатках...
Ви змогли розібратися у ситуації?
Ну так щоб "розібратись" то ні, але зібрати більше інформації то так.
Враховуючи все вище мною описане, продовжив експеримент. Заходжу на сайт КС ТБ, качаю апк для андроїд ТВ. Встановлюю його на ТЕЛЕФОН самсунг і в розділі фільми 4к запустивши фільм, заходжу в опції вибору якості і там є 480 720 1080 і 4к (тобто працює). Ставлю цей самий апк на тв бокс ugos (маю 2 різні моделі) роблю усе те саме і доступні опції 480 720 1080 (тобто 4 к немає). На Ugos у мене опція 4к або 2160 не доступна на жодному з 4 додатків. На телефонах працює (на самсунгу в трьох додатках) на двох різних Huawei пробував лише додаток для телефону, там теж працювало. На телевізорі LG теж працює.
Тобто у мене проблема лише з Ugos і вона присутня незалежно від того через який додаток заходити. Також опція 2160 НЕ доступна якщо заходити чере Chrome на windows ПК.
В принципі мені не критично, мені 1080 достатньо для такого стрімінгу. Але з технічної точки зору було цікаво чому на Ugoos не працює.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У мене на амазон 4к мах дає 4к вибрати.
 

Вкладення

  • 20240428_212753~2.jpg
    20240428_212753~2.jpg
    105.1 КБ · Перегляди: 31
Зверху