Послуга «МультіSIM Інтернет»

Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
Порадьте будь-ласка як правильно підключити "МультіSim" в такій сітуації:
- маю Sim картку з тарифом Лайфхак та 100 гб накоплего трафіку на ній. Картка встановлена в модем. Будь які інші карткі Лайф модем не приймає.
- є нова картка: стартовий пакет «Універсальний» Лайф.
- треба щоб основною стала нова картка на яку б перенеслися тариф та накопичений трафік зі старої карткі, а стара картка стала додатковою для інтернет. Нова картка буде встановлена у смартфон, а стара залишиться у модемі.
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Будь які інші карткі Лайф модем не приймає.
Идёте с ноутом+модемом в магазин лайфселла, подбираете ещё одну симку, которую увидит модем. Это нормальная процедура для лайфселл, я недавно проходил.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
підкладіть папірець під сімку - побачить любу.
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Прекрасный совет. А если не заработает - поломайте трэй при попытке вытащить симку.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Дякую. Можливо підкажете які є варіанти враховуючі вищезазначену ситуацію. Стару сімку декілька років назад намагався поміняти. Але не вийшло.
«Універсальний» Лайф активовуєш та перевіряєш у модемі. Якщо працює, то підключай сім пару до головного номера з Лайфхаком. Інших варіантів я не бачу
 
Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
Дякую. Можливо підкажете які є варіанти враховуючі вищезазначену ситуацію. Стару сімку декілька років назад намагався поміняти. Але не вийшло.
«Універсальний» Лайф активовуєш та перевіряєш у модемі. Якщо працює, то підключай сім пару до головного номера з Лайфхаком. Інших варіантів я не бачу
Дякую.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Alex, вона не прив'язана до тарифу а до основного номера. Якщо потрібно відключити: кодом на основному номері. У млс її нікому не показує.
 

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
Если при наличии на номере данной услуги произвести смену тарифа на тариф без поддержки данной услуги, то после окончания срока действия данной услуги, услуга не будет продлена. Верно?
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Тариф сменил с лайфхака-2019 на простой. Услуга осталась подключенной, но эти маланцы забыли слать сообщения о том, что нужно пополнить. В итоге то что выше я писал про пропажу денег - слизывало по 50 коп. в день.
В ответ на мою заявку "почему не было смс?" прислали в стиле бла-бла - "Тарификация была правильная, всего вам самого наилучшего".
В купе с отсутствием прямого выхода на оператора через 5433 я пожалуй откажусь от услуг этого оператора и номер будет работать на входящие.
Могли получать 175+15 каждый мес, захотели 225+15, а в итоге получат болт с левой резьбой :)
 
Останнє редагування:

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Протереть симку спиртом и полоска картона (сигаретная, чайная пачка). У всех всё работает. В данном конкретном случае фактор мистицизма отвергаю.
все зависит от модема, например в ZTE AC30 у меня работали только красные симки.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Могли получать 175+15 каждый мес
по-перше, 50 коп це, грубо кажучи, те саме що 15 в міс. Тож ви, можливо переплатити пару копійок...
По-друге, якщо ще не минуло 7 днів, можливо можна перейти на лх контракт і 190 перетворяться у 170 зі збереженням трафіку. Перехід до 15го по ідеї безкоштовний.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Неудобно, что ни с дополнительной симки (даже через USSD), ни через my lifecell основной симки нельзя проверить срок действия - сколько вот осталось дней до окончания 15грн/мес. Может быть показывают через USSD с основной, но это очень уж сложный процесс в моём случае.
 
  • Like
Реакції: idea

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Неудобно, что ни с дополнительной симки (даже через USSD), ни через my lifecell основной симки нельзя проверить срок действия - сколько вот осталось дней до окончания 15грн/мес. Может быть показывают через USSD с основной, но это очень уж сложный процесс в моём случае.
За день до окончания срока действия услуги на Основной номер поступает СМС, вот и всё.
 
Зверху