Послуга «МультіSIM Інтернет»

Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Пришла сегодня смс на основной номер - 'услуга мульти-сим на таком-то номере отключена' и действительно человек говорит, что инет от роутера с мультисим пропал. Собственно это и всё уведомление о статусе мульти-сим, в my lifecell всё без изменений.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ну ось зрозуміло куди 50 коп пішли.

У мене теж по 50 коп почало знімати без попередження. Але згідно з обрахунком suncatcher, я не сильно засмутився. А от коли грошей стало достатньо, то отримав ось такий смс:
Шановний абоненте. Послуга "МультіSIM Інтернет" для 38093***** продовжена на 4 тижні. Вартість ─ 15 грн. Деталі: lifecell.ua/multisim
.
Тож, те що приходить смс, це добре. А от те, що у "витратах" ці суми не зазначено - погано.
 
Останнє редагування:

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев


ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГИ «МУЛЬТІSIM ІНТЕРНЕТ»3 серпня 2020

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell, повідомляє, що з 09 серпня 2020 року послуга «МУЛЬТІSIM ІНТЕРНЕТ» буде закрита для підключення у наступних тарифних планах:
«Вільний Лайф»
«Platinum Лайф»
«Просто Лайф. Регіон»
«Смарт Лайф. Регіон»
«Вільний Лайф. Регіон»
«Platinum Лайф. Регіон»
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max


ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГИ «МУЛЬТІSIM ІНТЕРНЕТ»3 серпня 2020

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell, повідомляє, що з 09 серпня 2020 року послуга «МУЛЬТІSIM ІНТЕРНЕТ» буде закрита для підключення у наступних тарифних планах:
«Вільний Лайф»
«Platinum Лайф»
«Просто Лайф. Регіон»
«Смарт Лайф. Регіон»
«Вільний Лайф. Регіон»
«Platinum Лайф. Регіон»

Испугались проседания сети?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Для ТП "Лайфхак Контракт" і "Платинум Контракт" послугу «МУЛЬТІSIM ІНТЕРНЕТ» не закривають – значить, новопідключеним качунам достатньо буде зареєструвати номер по Bank ID (це справа однієї хвилини – до того ж, за це ще й дають 50 бонусів, які можливо витратити на абонку), обрати один із вказаних тарифів – і понєслась.
 

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГИ «МУЛЬТІSIM ІНТЕРНЕТ»


ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell, повідомляє, що з 19.08.2020 послуга «МУЛЬТІSIM ІНТЕРНЕТ» буде відключена у абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів: «Вільний Лайф», «Platinum Лайф», «Просто Лайф. Регіон», «Смарт Лайф. Регіон», «Вільний Лайф. Регіон»,«Platinum Лайф. Регіон».

Абоненти, які підключили вказану послугу раніше (до 09.08.2020), зможуть користуватись послугою до кінця поточного періоду її дії.

 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Возможно не совсем угадал с выбором темы. Прошу прощения, если так.
Пытаюсь включить мультисим.
Проблема такая. Есть 3 симки лайфселл: 2 корп, 1 припэйд. Визуально отличаются цветом со стороны контактной площадки. У корп он синий, у припэйд белый, и лого лайфселла на припэйдных крупнее.
Все 3 симки работают в телефонах.
2 корп симки работают в нужном модеме.
Припэйд симку модем не видит вообще. Говорит "Вставьте сим карту".
Я отключил пин-код. Что ещё можно сделать? А то у меня идеи кончились :)) Оператор говорит, что ограничений по номерам нет. Но это видно и по работе симки в мобилах.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Скорее что-то не контачит. Можно попробовать ластиком протереть контакты симки.
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Припэйд симку телефон видит, инет работает.
Понял, попробую протереть. Пока когтем поцарапал, не помогло. Думаю, может они (симки) как-то толщиной отличаются. И не запихнуть ничего, боюсь застрянет в слоте :)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
И сколько лет нужно ждать, пока эта услуга подключится? :)
Все условия выполнил..
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
И сколько лет нужно ждать, пока эта услуга подключится?
Какой тариф на основном номере? Со второго номера подтверждение было? (со второго номера нужно отправить SMS із цифрою 1 на короткий номер 4414 або через меню *144#)
Если да - то может уже всё ок - по *161# для второго номера должно показывать тариф "МультіSIM"
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Підключив нарешті цю послугу - майже два тижні тижні шукав по точках продажу пакет Універсальний за 25 грн, нарешті знайшов з другого разу в магазині Лайфселл на Бесарабці. Все запрацювало з першого разу - на основній карті замовив послугу, але другій сімкарті не приходила СМС, виявливося, що треба вибрати та оплатити якийяь з доступних пакетів, але я пішов іншим шляхом - набрав на другій карті *144# і, о чудо, мене запитало, чи хочу я прийняти запит на підключення послуги Мультисім. Я підтвердив, і все запрацювало. Тариф на тій другій карті так і не вибрав, місячну плату не платив. По запиту на 111 віжповідає, що на рахунку 0 грн. Але чомусь на основній карті в особистому кабінеті показує значно більшу кількість гігабайт (+ 20%) з терміном дії в 3 дні, хча сам пакет послуг має оновитися аж 12.06.

Alex, я по этой инструкции делал
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Уже сделал.
Оказывается нужно кроме просто звонка на 111 - там еще тариф выбрать. И после этого подключается. Компании бы не мешало или четкий мануал прорисовать, или сделать кнопочку "тыц" в личном кабинете.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Оказывается нужно кроме просто звонка на 111 - там еще тариф выбрать.
я так не делал и тариф не выбирал
але я пішов іншим шляхом - набрав на другій карті *144# і, о чудо, мене запитало, чи хочу я прийняти запит на підключення послуги Мультисім. Я підтвердив, і все запрацювало. Тариф на тій другій карті так і не вибрав,

Alex, я по этой инструкции делал
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Если отключил мультисим от симки, то на симку можно подключить любой тариф обратно?
Старпак был без тарифа (Универсальный).
 
Зверху