Послуга «SIM для другого телефону»

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
Услуга «SIM для второго телефона» теперь доступна для абонентов предоплаты

С 1 июля 2020 абоненты предоплаты Киевстар могут заказать услугу «SIM для второго телефона», которая ранее була доступна только контрактным клиентам.

С услугой «SIM для второго телефона», абоненты получают дополнительную SIM-карту с тем же абонентским номером, что и на основной SIM-карте. С дополнительной SIM-картой можно пользоваться всеми услугами, которые предоставляет компания «Киевстар»:

  • осуществлять исходящие звонки и принимать входящие;
  • обмениваться SMS и MMS сообщениями;
  • пользоваться услугами доступа к сети Интернет.
При этом услуги, которыми пользуется абонент с помощью «SIM для второго телефона», оплачиваются с одного, основного номера. Для подключения услуги абоненту необходимо приобрести новый стартовый пакет с SIM-картой и подключить ее согласно инструкции по ссылке: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/voice/sim_pair

С подробными условиями предоставления услуги можно ознакомиться по ссылке: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/voice/sim_pair
Post automatically merged:

Post automatically merged:

Данная услуга будет одновременно работать с услугой SIM для планшета? (Т.е. на одном номере будет 3 SIM-карты)
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
А хіба не 50 грн при підключенні?
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
А хіба не 50 грн при підключенні?
Якщо ви тільки підключили додаткову SIM: наступного дня після підключення з вашого рахунку зніметься денна плата — 2 грн. Така тарифікація діятиме до наступної регулярної плати за ваш тариф.
 

ego

Реєстрація
12.07.18
Місто
Київ
Я не розумію який тоді сенс в послузі SIM для планшету якщо за ту саму ціну (чи так само за суперсилу) можна отримати ще дзвінки вихідні в SIM для другого телефону. Чи є якісь обмеження в SIM для другого телефону по ІМЕІ чи обмежанні по роздачі на інші пристрої? І без маніпуляцій з ІМЕІ та TTL не обійтись? Для мене це не проблема можу і імей змінити і ттл зафіксувати, але хотілось би знати про підводне каміння.

 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я не розумію який тоді сенс в послузі SIM для планшету
Ну наприклад таку сімку можна поставити куму/свату/брату/бабусі аби розділити з ними безлімітний інет і бути певним що вони випадково не подзвонять у секс за телефоном.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
+ sim для планшета не можуть підписуватися на платні підписки через інтернет
 
Реєстрація
03.03.20
Місто
Kyiv
Я не розумію який тоді сенс в послузі SIM для планшету якщо за ту саму ціну (чи так само за суперсилу) можна отримати ще дзвінки вихідні в SIM для другого телефону. Чи є якісь обмеження в SIM для другого телефону по ІМЕІ чи обмежанні по роздачі на інші пристрої? І без маніпуляцій з ІМЕІ та TTL не обійтись? Для мене це не проблема можу і імей змінити і ттл зафіксувати, але хотілось би знати про підводне каміння.

1. SIM для планшету безкоштовний;
2. Поки існував свинокоїн, він мав деяку перевагу ;) Але зараз це вже неактуально;
3. Можна мати обидва
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Кто-нибудь подключал недавно 2ю сим, как проходит, без глюков?
При мне сотрудник сервисцентра навязывал 2 сим для бабушки. Но предупреждал что не факт что получится. Чем закончилось не знаю, не дождался.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
У кого-то последнее время получалось самостоятельно подключить?
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Я не розумію який тоді сенс в послузі SIM для планшету
Ну наприклад таку сімку можна поставити куму/свату/брату/бабусі аби розділити з ними безлімітний інет і бути певним що вони випадково не подзвонять у секс за телефоном.
я поставив таку другу сімку в Теслу
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
+ sim для планшета не можуть підписуватися на платні підписки через інтернет
Если подписка путем отправки смс.
Путем ussd планшетная симка отлично подпишется на любую бабуйню.
Post automatically merged:

Kayano, теслу купил в 2022?
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Питання за засипку: можливо дзвонити з першої на другу свою сімку, чи це теж.неможливо?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Pepto, раскидай маршрутизацию на пальцах. Сам себе и ответишь.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Продублюю з сусідньої теми:

От зараз спробував підключити суперсилу СІМ для другого телефону в додатку. Тариф ЛАВ ЮА База. Пише "Із Суперсилою ви зможете користуватись цією послугою без доплат". Натискаю "Продовжити" і --- "Потрібно підключити платну послугу. Щоб вибрати цю Суперсилу, спочатку потрібно підключити відповідну платну послугу. Зверніться до оператора КЦ за номером 466 або в найближчий магазин Київстар".
І що?

П.С. вирішено:
Подзвонив. Пішов купив Смарт СІМ. Вставив в другий телефон, потім по процедурі - https://kyivstar.ua/services/prepaid/sim-pair. В другому телефоні вже показує номер першого. Послугу підключено, але буде активовано під час надання чергового пакету послуг на 28 днів. Пару днів зачекаю.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Підключив, до того вже була підключена сім для планшета, тобто зараз три сім-карти на одному номері. Але, нажаль, працює не так як було би логично - під час вхідного дзвінка "дзвонить" тільки одна активна карта, тобто якщо наприклад ви бажаєте щоб дзвінки водночас приходили і на смарт-часи и на мобільний, то так воно у КС не працює, потрібно обирати тільки один мастер-девайс для вхідних..
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
Підключив, до того вже була підключена сім для планшета, тобто зараз три сім-карти на одному номері. Але, нажаль, працює не так як було би логично - під час вхідного дзвінка "дзвонить" тільки одна активна карта, тобто якщо наприклад ви бажаєте щоб дзвінки водночас приходили і на смарт-часи и на мобільний, то так воно у КС не працює, потрібно обирати тільки один мастер-девайс для вхідних..
Вам вже як мед, то й ложкою! Ця послуга в данному вигляді краще, ніж у конкурентів. Не дуже, можливо, зручно, але краще, ніж нічого
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Вам вже як мед, то й ложкою! Ця послуга в данному вигляді краще, ніж у конкурентів. Не дуже, можливо, зручно, але краще, ніж нічого
у європейських операторів це саме так і працює - активні для прийому дзвінків дві карти одночасно, тому сподівалася що і у КС буде така сама реалізація, але поки що це виглядає якось недороблено. Але звичайно, це краще ніж нічого.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Продублюю з сусідньої теми:

От зараз спробував підключити суперсилу СІМ для другого телефону в додатку. Тариф ЛАВ ЮА База. Пише "Із Суперсилою ви зможете користуватись цією послугою без доплат". Натискаю "Продовжити" і --- "Потрібно підключити платну послугу. Щоб вибрати цю Суперсилу, спочатку потрібно підключити відповідну платну послугу. Зверніться до оператора КЦ за номером 466 або в найближчий магазин Київстар".
І що?

П.С. вирішено:
Подзвонив. Пішов купив Смарт СІМ. Вставив в другий телефон, потім по процедурі - https://kyivstar.ua/services/prepaid/sim-pair. В другому телефоні вже показує номер першого. Послугу підключено, але буде активовано під час надання чергового пакету послуг на 28 днів. Пару днів зачекаю.
Хронологія:
8 липня в моб.МКС змінив діючу суперсилу 100 хвилин на СІМ для другого телефону. Отримав СМС з "Суперсила для другого телефона активована. Використання додаткової СІМ без доплат надається та оновлюється після успішної оплати за тариф...."
9 та 10 липня знімали по 2 грн з рахунку за користування СІМ для другого телефону. ОК, друга СІМ працювала.
11 липня було знято плату за пакет, нараховано пакетні хвилини та МБ. АЛЕ "Трапилась помилка під час активації Суперсили СІМ для другого телефону. Будь ласка, повторіть заявку протягом години. У разі невдачі, зверніться в нашу довідкову службу 466...." -- таку СМС вони відправили в опів на другу ночі, звісно я побачив її тільки зранку і за телефонував 466. Заявку склали. Друга СІМ в мережі не реєструється, ні автоматично, ні не дає під'єднатися в нацроумінг до інших операторів при ручному пошуку мереж.
14 липня -- дзвоню знов, питаю як там, типу заявка є, розбираються. Крайній термін 16 липня. Почекаю
16 липня -- я - "що там?" -- "крайній термін 18 липня". Котик проникся і каже "зараз я Вам заміню". ВІдключає суперсилу 100 хвилин. Активує суперсилу СІМ для другого телефону. ЗНОВ ВІДКЛЮЧАЄ СІМ для другого телефону. І подає заявку на підключення СІМ для другого телефону. Все це я бачу в СМС, що надходять. Звісно, що нічого не змінилося, бо "Використання додаткової СІМ без доплат надається та оновлюється після успішної оплати за тариф".
18 липня -- я - "що там?" -- "Вам же надано 100 хвилин". Я - "я ж замовляв СІМ для другого телефону". Звідти - "неможливо підключити дві суперсили одночасно". Я - "так я і не хочу одночасно, я натискав "Змінити" і обрав іншу суперсилу замість існуючої на той момент". І отримав від вас СМС в підтведження свого вибору. "Крайній термін 19 липня.
І весь цей час досьогодні я бачу в МКС напис "Плата за тариф не знялася автоматично. Переконайтесь...."
На 446 про цей напис теж казав, теж склали заявку. І посьогодні НІЦ, бачу це і надалі, хоча ще 11 липня зняли і нарахували пакет на 4 тижні включно з непотрібними 100 хв. Перша СІМка працю як і раніше. Друга не реєструється в мережі.
24 липня -- контрольний дзінок - "крайнього терміну немає, заявка в роботі".

8 серпня, тобто сьогодні, мало зняти 75 за тариф. Я не дав. Поголодують. Є інші.
Таки чекаю на вирішення та компенсацію. Чи забити? (Не забути).

Як то в старовинній ірландській приказці - "Прощавай кривдників своїх. Але ніколи не забувай цих сучих дітей і що вони зробили".
 

студент

Тут може бути ваша реклама!
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
i8+, i13ProMax, bbq20
В мене одного, на контракті, ця послуга не відображається як обрана суперсила, але при цьому присутня в меню 500?
 
Зверху