Похвалю Интертелеком

  • Автор теми Alex
  • Дата створення
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В мене дуже рідко такий показник. Завжди 5,3-5,7. Но то під самою БС-кою. Дома було 3,2. А в районному центрі зранку мені видавло понад 6. І це було місці 4 назад а може й більше. Я викладував тут.

Читай уважніше. Я писав про рев.А. Для рев.А такі показники - це прогрес. Бо максимум, що можна отримати на рев.А, то це 2,8 мбіт\сек. Тому, те, що я наміряв 2,6 мбіт\сек, можна вважати майже максимумом технічних можливостей даної ревізії.
 
  • Like
Реакції: Tsa

KostNalu

Радіоаматор
Реєстрація
10.10.13
Місто
Винница
Телефон
Poco X3 NFC 6/128
Алилуя!!!
Нарешті Інтер зняв довбаний шейп, який на рев.А був 1,6 мбіт\сек. Тепер швидкість як в старі часи - 2,6 мбіт\сек.

Таки да! В Виннице тоже сняли.

Update: Рано радовался. Сейчас скорость на Замостье упала до 200 кбит/сек. Такое впечатление, что шейпанули еще сильнее. :(
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Читай уважніше. Я писав про рев.А. Для рев.А такі показники - це прогрес. Бо максимум, що можна отримати на рев.А, то це 2,8 мбіт\сек. Тому, те, що я наміряв 2,6 мбіт\сек, можна вважати майже максимумом технічних можливостей даної ревізії.

Просто В посту ніде не видно що рев А, тому я й вирішив що розмова про В. А давно не користуюсь,але коли було то де коли до макс розганялося.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Центр міста, де раніше було не більше 1,5 на сьогодні маємо 2,5. Пристрій з рев А.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
ДжеК, без поняття, я його на смарті не дивлюсь :)
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Юзаю ИТ очень часто, залипы и отвалы в последнее время, тьфу, тьфу...
ДжеК, ютуб можно смотреть как угодно, никто не запрещает.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Просто В посту ніде не видно що рев А, тому я й вирішив що розмова про В. А давно не користуюсь,але коли було то де коли до макс розганялося.

Я ж кажу, що неуважно читаєш. Допис, в якому йшлося про зняття шейпа і рев.А - №146.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Юзаю ИТ очень часто, залипы и отвалы в последнее время, тьфу, тьфу...
ДжеК, ютуб можно смотреть как угодно, никто не запрещает.
Скорости revA с шейпом не хватало для нормального просмотра 720p
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
ДжеК, много что сейчас не договорю, но это в сети можно найти, поверь, на все хватает, совсем на все, и на 720р тоже.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Интертелеком

Так я вообще ничего не плачу, живёт только с бонусных ежедневных 50 метров. Это резервный интернет, на всякий случай;)
А какой у тебя тариф, что даёт заюзать 50 метров без оплаченного месяца? :confused: На моём тарифе за 50грн/месяц нельзя так делать.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Интертелеком

Слон, старі адреналіни без абонплати )
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Интертелеком

Андрюх@dp.ua, у тебя там в подписи половина неактуальных тарифов:rolleyes:
 
Зверху