Похвалю Киевстар

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
  • Like
Реакції: cat

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
Так как его сеть работает в Днепре и окрестностях в последние 2-3 недели - так абонентов они растеряют за месяц.
Саш, так у решти операторів аналогічна хня :(
И не только в Днепре
нее, у меня киевстар сдыхает а лайф тянет фулАшди при отключении света норм,а до отключений киевстар был топ.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Так как его сеть работает в Днепре и окрестностях в последние 2-3 недели - так абонентов они растеряют за месяц.
Саш, так у решти операторів аналогічна хня :(
И не только в Днепре
нее, у меня киевстар сдыхает а лайф тянет фулАшди при отключении света норм,а до отключений киевстар был топ.
Якщо ваш "RayonD" - це теж Дніпро, то нічого дивного.
У Дніпрі завжди суттєво переважали абоненти КС. При знеструмленні обладнання КС від більшого навантаження (більшої кількості клієнтів) "лягає" значно раніше, ніж менш навантажене обладнання ЛС чи ВФ
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Якщо ваш "RayonD" - це теж Дніпро, то нічого дивного.
У Дніпрі завжди суттєво переважали абоненти КС. При знеструмленні обладнання КС від більшого навантаження (більшої кількості клієнтів) "лягає" значно раніше, ніж менш навантажене обладнання ЛС чи ВФ
Брехня це все, в мене синій регіон, чому водафон лягає спати за 30 хвилин після того я к вимикають світло?? Раніш такого не було.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Якщо ваш "RayonD" - це теж Дніпро, то нічого дивного.
У Дніпрі завжди суттєво переважали абоненти КС. При знеструмленні обладнання КС від більшого навантаження (більшої кількості клієнтів) "лягає" значно раніше, ніж менш навантажене обладнання ЛС чи ВФ
Брехня це все, в мене синій регіон, чому водафон лягає спати за 30 хвилин після того я к вимикають світло?? Раніш такого не було.
Може саме тому, що у Вас "синій регіон", ВФ-у плювати на своїх нечислених абонентів і вони не забезпечили достатнього автономного живлення?
Можу ще кілька абсолютно логічних можливих пояснень навести :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
nikolaevich, до того, що якщо є хоча б едж і вайфай вдома, телефонія з нормальним голосом працює. Також во-вайфай працює в роумінгу київстар, що перевірено мною неодноразово.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
При знеструмленні обладнання КС від більшого навантаження (більшої кількості клієнтів) "лягає" значно раніше, ніж менш навантажене обладнання ЛС чи ВФ
Ти свою писанину добре читав??
Post automatically merged:

nikolaevich, до того, що якщо є хоча б едж і вайфай вдома, телефонія з нормальним голосом працює. Також во-вайфай працює в роумінгу київстар, що перевірено мною неодноразово.
Який в сраку вайфай дома, коли світла нема я не кажу про себе в мене є світло при його вимкнені, в решти нема, як тоді дозвонитись коли там глухо.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
При знеструмленні обладнання КС від більшого навантаження (більшої кількості клієнтів) "лягає" значно раніше, ніж менш навантажене обладнання ЛС чи ВФ
Ти свою писанину добре читав??
Post automatically merged:

nikolaevich, до того, що якщо є хоча б едж і вайфай вдома, телефонія з нормальним голосом працює. Також во-вайфай працює в роумінгу київстар, що перевірено мною неодноразово.
Який в сраку вайфай дома, коли світла нема я не кажу про себе в мене є світло при його вимкнені, в решти нема, як тоді дозвонитись коли там глухо.
Таки є теж во вайфай на лс, якщо в мене всі оператори не ловлять то во вайфай не йде додзвін
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
nikolaevich, на павербанці в мене працює всратий вайфай. Далі що? На позиції працює старлінк. Тому коли пишу що вовайфай це потрібна річ, то це вже перевірено неодноразово
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
nikolaevich, на павербанці в мене працює всратий вайфай. Далі що? На позиції працює старлінк. Тому коли пишу що вовайфай це потрібна річ, то це вже перевірено неодноразово
Можливо десь і хапає едж і все добре з голосом, це як в кого повезе
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
nikolaevich, на павербанці в мене працює всратий вайфай. Далі що? На позиції працює старлінк. Тому коли пишу що вовайфай це потрібна річ, то це вже перевірено неодноразово
Це безтолкова річ, не всі телефони підтримують той драний вовайфай і не у всіх стоять повербанки, також пора би собі взяти в тямку що не всім воно потрібно і багато хто ще бігає з кнопочниками, в мене гуглофон і міняти його на якесь інакше звонило котре підтримує той вайфай я не збираюсь.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
nikolaevich, ми розмовляємо про технології, котрі існують в одних і допомагають нормально користуватися звязком. До чого тут люди зі дзвонилками і ті, чий смартфон не підтримує?) Тобто якщо моє корито не підтримуватиме 5ж, то значить він мені й оператору не нужОн по твоїй логіці?
 
Реєстрація
31.08.08
Місто
Гондурас
nikolaevich, на павербанці в мене працює всратий вайфай. Далі що? На позиції працює старлінк. Тому коли пишу що вовайфай це потрібна річ, то це вже перевірено неодноразово

а в роуминге он работает? Я его активировал в настройках телефона, но не похоже чтобы он заработал.
или его надо как-то по-хитрому у оператора заказывать?
 
Зверху