Пошук потрібних програм

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Досить часто звертаються клаєнти, зберегти відео з камер, або у них щось трапилось, або менти з вуличних просять. Хто в курсі, Хік зберігає декілька файлів (детектор руху), треба клеїти для зручного перегляду. Використовую Movavi Video Converter Premium (на Мак, але на Вінду теж є) - там внизу є опція "об'єднати" - досить швидко робить. Інше що пробував, конвертує і навантажує систему, або тупо не бачить кодеки.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Maxxx, дрібне відео краще клеїти в телефоні за допомогою YouCut - Video Editor.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Maxxx, у мене в телефоні проц краще ніж у ноуті, а інколи й оперативи може бути більше. Плюс часто наприклад з відеореєстраторів відео витягається саме андроід-софтом.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
порадьте легкий конвертер (ексель, ворд) у пдф формат з можливістю об*єднання в один пдф разом з іншими пдф файлами, тобто маю файли у форматі ексель, ворд, пдф - їх треба об*єднати в один пдф за один раз
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
зкачав v12.0.104.799, але файли ворд та ексель не підтримує для об*єднання в один пдфПереглянути вкладення 56153
Капець... Була якась старезна версія 7 чи 8, там було. Тут дійсно вже немає :( А раніше дуже виручало
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
. Тут дійсно вже немає
в описі вказано, що є
Объединение PDF из файлов:
• PDF
• Microsoft Word (DOCX/DOC/RTF)
• Microsoft Excel (XLSX/XLS)
• Microsoft PowerPoint (PPTX/PPT)
• Microsoft Visio (VSDX/VSD)
• HTML
• TXT
хоча я обираю вкладку "Створити з декількох файлів", але файли Microsoft Word (DOCX/DOC/RTF) та Microsoft Excel (XLSX/XLS) не бачить
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
. Тут дійсно вже немає
в описі вказано, що є
Объединение PDF из файлов:
• PDF
• Microsoft Word (DOCX/DOC/RTF)
• Microsoft Excel (XLSX/XLS)
• Microsoft PowerPoint (PPTX/PPT)
• Microsoft Visio (VSDX/VSD)
• HTML
• TXT
хоча я обираю вкладку "Створити з декількох файлів", але файли Microsoft Word (DOCX/DOC/RTF) та Microsoft Excel (XLSX/XLS) не бачить
Я раніше робив не так, просто клацав кнопку "Добавить из файла" і набирав весь необхідний пакет файлів. Зараз чогось так не працює :(
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Adobe Acrobat Pro DC, на трекерах є готові зборки.
Не морочтесь на пдф з "легким софтом", бо колись може підвести.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В мене на робочому стоїть Pdf Merger з магазину мікрофту, але я ним лише пдф об'єдную. Екселів, вордів не дуже багато, тому зберігаю їх одразу як пдф вручну.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В мене на робочому стоїть Pdf Merger з магазину мікрофту, але я ним лише пдф об'єдную. Екселів, вордів не дуже багато, тому зберігаю їх одразу як пдф вручну.
Об'єднує асорті з пдф, ворд, ексель?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Не морочтесь на пдф з "легким софтом"
ось є непоганий сервіс, шкода, що онлайн, бо потрібно об*єднувати робочі документи і не хочеться, щоб інфа з них пішла по інтернету, тому шукаю щось подібне оффлай
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Себастьян Перейро, правий клік по файлу doc/jpeg/pdf на робочому столі - перетворити в пдф (або об'єднати в пдф групу файлів)
 
Зверху