Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Хочеш бути на цьому ринку - будь як всі.
Друже хитрий провiзор, ми тут i не тiльки тут хочемо купувати найдешевше, за твоею риторикою ми всi дебiли бо чогось не розумiемо? :ROFLMAO:
По перше. Зараз провізорів немає. Є фармацевти. По друге. Я когось дебілом називав? Чи ти сам визначився? Звісно всі хочуть купувати дешевше. Але я ситуацію розбираю з іншої сторони. Зі сторони фармацевта ФОПа.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
По перше. Зараз провізорів немає. Є фармацевти.
o_O
Все стало ще яснiше про тебе. Нема слiв.:ROFLMAO:
Post automatically merged:

Зі сторони фармацевта ФОПа.
А це шедевр. Бо якщо ти почнеш нижче пояснювати, чому так, поясню для публiки ще раз бiльш розгорнуто...., хто е провiзор, а хто фармацевт..... :ROFLMAO:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
По перше. Зараз провізорів немає. Є фармацевти.
o_O
Все стало ще яснiше про тебе. Нема слiв.:ROFLMAO:
Post automatically merged:

Зі сторони фармацевта ФОПа.
А це шедевр. Бо якщо ти почнеш нижче пояснювати, чому так, поясню для публiки ще раз бiльш розгорнуто...., хто е провiзор, а хто фармацевт..... :ROFLMAO:
Тю. Ти при розумі? Згідно з новим класифікатором професій на разі є фармацевт (раніше провізор), асистент фармацевта (раніше фармацевт). Чи ти потриндіти? А фармацевт ФОП так у мене аптека. Та й що з того? Що незрозумілого для тебе? Відкрий класифікатор та ознайомся з предметом. Знаток.
Post automatically merged:

З подробиць. Якщо цікаво. У 1984 році я поступив у Запорізький мед інститут. На фарм факультет. У 1986-88 служив строкову службу. У 1989-1991 навчався на Військово-медичному факультеті при Томському медінституті. І з 1991 по 1998 служив у армії в якості провізор на офіцерських посадах. Оце для інфо. Щоб ти зрозумів нарешті ху із ху
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Заборонити щось, що не порушує закон - це не ринковий підхід. Багато аптек - що в цьому поганого, якщо є попит? Краще відкривати казіно і ганделики?

Зі сторони фармацевта ФОПа.
Дуже тебе розумію. Колись мені було вигідно торгувати компʼютерною комплектухою, доки Розетка не вбила цей ринок демпінгом, коли на ssd 1 tb різниця від оптової ціни 1 долар - це смішно, це не бізнес. Прикро, але ж треба якось адаптуватись. Тому хай цим займаються ті великі ігроки, хто лишився, я зробив ставку на послуги, а не на торгівлю.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Заборонити щось, що не порушує закон - це не ринковий підхід. Багато аптек - що в цьому поганого, якщо є попит? Краще відкривати казіно і ганделики?

Зі сторони фармацевта ФОПа.
Дуже тебе розумію. Колись мені було вигідно торгувати компʼютерною комплектухою, доки Розетка не вбила цей ринок демпінгом, коли на ssd 1 tb різниця від оптової ціни 1 долар - це смішно, це не бізнес. Тому хай цим займаються ті великі ігроки, хто лишився, я зробив ставку на послуги, а не на торгівлю. Треба якось адаптуватись.
Зрештою так. Я згоден з тобою. Просто те, що писав вище це був крик душі. А про твою торгівлю я пам'ятаю ще з часів 3G.CO.UA
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Оце таке!
Тільки що приходять дві дами пенсійного віку. Далі на рос. Дайте цитрамон. Я - 9 грн. Они - а чего так дёшево, вы его наверное сами выпускаете где-то в подвале. ПЗДЦ!
Post automatically merged:

От де тут "дешево"??
Цитрамон В таблетки №6 : инструкция + цена в аптеках | Tabletki.ua
 
Останнє редагування:

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Оце таке!
Тільки що приходять дві дами пенсійного віку. Далі на рос. Дайте цитрамон. Я - 9 грн. Они - а чего так дёшево, вы его наверное сами выпускаете где-то в подвале. ПЗДЦ!
Post automatically merged:

От де тут "дешево"??
Цитрамон В таблетки №6 : инструкция + цена в аптеках | Tabletki.ua
И в чем дамы не правы ? Если Монфарм это и есть фактически "подвал".
У них часто то таблеток в блистере нехватает (в запаянном блистере попадаются пустые ячейки), то растворимость таблетки ужасная, часто какую таблетку принял такая из зaдницы и выходит, в неизменном состоянии. Так что на дам ненадо наговаривать, видимо уже надегустировались они Монфарма.
1 - они не видели что и как. Они начали бухтеть по факту сказанной мной цены.
2 - по поводу "Монфарм" вы не правы
3 - где я на дам "наговаривал"
4 - по поводу "Монфарм" попрошу факты, иначе сказанное вами это триндёж
Post automatically merged:

Они - а чего так дёшево, вы его наверное сами выпускаете где-то в подвале. ПЗДЦ!
Ну и продал бы им подороже, и бабы рады, и ты в наваре.. :))
Та ну. Они взяли 5 упаковок.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
З приводу Постанови 542

"“31 . Установити, що на період дії воєнного стану:

3) відпуск рецептурних лікарських засобів (крім лікарських засобів, які містять
наркотичні засоби, психотропні речовини та виписуються на спеціальних рецептурних
бланках за формою № 3, комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні
засоби, психотропні речовини чи прекурсори в кількості, що не перевищує їх гранично
допустиму норму, отруйних та сильнодіючих лікарських засобів), які згідно з
інструкцією для медичного застосування підлягають відпуску за рецептом, за кошти
пацієнта та/або інших джерел, не заборонених законом, крім бюджетних коштів, може
здійснюватися без рецепта лікаря за умови надання пацієнтам працівниками аптек та
їх структурних підрозділів під час відпуску таких лікарських засобів роз’яснення щодо
необхідності їх застосування згідно із зазначеною інструкцією;"

дійсно тільки для прифронтових зон?
Є десь перелік цих зон?

П.С. замовляв солпадеїн актив - давали без рецепту, зараз замовив просто солпадеїн - не дають. Виявляється в ньому кодеїну 8 мг, а в "активі" немає. Кодеїн в такій дозі вже для рецептурного спецбланку?
 
Останнє редагування:
Зверху