Продаж lifecell французькій NJJ Capital

Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
С таким состоянием сети? В прошлом году у меня сеть без света держала 3 часа, в этом уже не держит.
В кожного свій досвід користування і стан мережі відрізняється в залежності від міста та регіону. В часи блекаутів минулої зими тільки у Лайфселл 4G i працювало. Першим тух Водафон, за ним Київстар. Та й в повсякденному користуванні у нас по місту у Лайфселл БС з 4G рази в три мабуть більше ніж у Водафон, та ще й плюс агрегації на будь який смак і відповідні швидкості. А останні поставили кілька десятків БС В3 та В3+В8, зайдеш в приміщення і 4G допобачення. Якість голосу це окрема розмова. VoLTE i VoWiFi проти буль-буль в 2G.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Space Cat, Ну всеодно вона краща, ніж у Водафон в 2G. Там взагалі перепитувати постійно майже доводиться.
 
Реєстрація
23.08.20
Місто
Київ, вул. Котельникова
В кожного свій досвід користування
У столиці теж багато лайфівських мережевих ям. Робота повʼязана з рухом по місту, то інколи спостерігаю просідання шв. Інету < 5 Мб/с. І це на вулиці - не в будівлях, не в підвалах, чи ще десь там. Той же VF [на другій sim] стабільніший буде. В будь-якому випадку, для збільшення абонбази новому (чи старому) власнику треба буде добряче вкластись в мережу. На одних плюшках для MNP-перебіжчиків далеко не заїдеш.
 
Останнє редагування:

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
У перспективі злиття Лайфселл і Датагруп нормально вдарить по Укртелеком. Укртелекому не має що запропонувати абоненту і ціни вищі.
Надворі був 2 -й рік, а в моєму 18 квартирному будинку крім Укртелекому є тільки 1 провайдер, який ми заснували разом з сусідом усі Хлопці з нашого двору ))) І жоден Київстар чи інший грант не хоче заходити в будинок якому 18 квартир )))
Post automatically merged:

Можно мне ультру 24?
Навіщо тобі те весло?

І взагалі я щось слабо вірю що французи щось будуть роздавати. Вони більше будуть займатись консолідацією купленого в одну компанію та запуском об'єднаної послуги за більші гроші
Я не розумію чому вас твсіх так дивує ¿ Адже В багатьох країнах до сих пір телефон при підписанні контракту коштує дешевше в тому числі iPhone і в нас так було на старті усякі там телефони за гривню від umc при підписання доп угоди на 2 роки. До нас вже до сих пір везуть залочені під оператора iPhone і потім Роблять з них r-sim і продають стражденним дешевше.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Адже В багатьох країнах до сих пір телефон при підписанні контракту коштує дешевше в тому числі iPhone і в нас так було на старті усякі там телефони за гривню від umc при підписання доп угоди на 2 роки. До нас вже до сих пір везуть залочені під оператора iPhone і потім Роблять з них r-sim і продають стражденним дешевше.
Я б той айхвон котрий з отим костильом задарма не хотів би.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
кожного свій досвід користування і стан
Ми тут взагалі не кажемо про досвід. В цілому всі знають що у Вф мережа краща. А без цього другим не стати. Інвестицій в таких обьемах під час війни не буде.
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Да и операторов за 620 млн не покупают, а оказывается есть желающие вложить такую сумму в воюющей стране.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Toyvo, я не уверен кто за этим стоит и нет ли там кой кого с "Лазурного Берега".

Вы же понимаете, что за Вф совсем не то что здесь ожидали 5 лет назад. Очень хорошо помню как со мной спорили по Вф.
Post automatically merged:

Persona, опять опыт. По количеству общему станций, покрытию мы говорим о стране, по стоимости компании. Что тебе нравится вопрос другой.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
@Persona, опять опыт. По количеству общему станций, покрытию мы говорим о стране, по стоимости компании
Зачем мне сколько там станций, или стоимость компании? Юзал я и водафон долгое время, прекрасно знаю, как оно работает, хай хоть миллион станций, но спасибо, мне не надо. Квакает ужас, интернет хуже, биллинг вообще из 80х, ну и в ТП разобраться, нужно отдельное образование, водафоновское.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
@Persona, опять опыт. По количеству общему станций, покрытию мы говорим о стране, по стоимости компании
Зачем мне сколько там станций, или стоимость компании? Юзал я и водафон долгое время, прекрасно знаю, как оно работает, хай хоть миллион станций, но спасибо, мне не надо. Квакает ужас, интернет хуже, биллинг вообще из 80х, ну и в ТП разобраться, нужно отдельное образование, водафоновское.
Ну тобі ж кажуть не рівняй по своїй місцевосці в тебе паршиво, а в когось краще, в мене наприклад товариш каже в нього ВФ краще ловить ніж КС і я з тим згоден, ЛС в мене зовсім нема покриття.
 
Реєстрація
03.04.21
Місто
kiev
Toyvo, я не уверен кто за этим стоит и нет ли там кой кого с "Лазурного Берега".

Вы же понимаете, что за Вф совсем не то что здесь ожидали 5 лет назад. Очень хорошо помню как со мной спорили по Вф.
Post automatically merged:

Persona, опять опыт. По количеству общему станций, покрытию мы говорим о стране, по стоимости компании. Что тебе нравится вопрос другой.
проблема в тому, що всі керманичі операторів вважають себе умніше всіх і думають, що після того як вони побудували мережу можна спочивати і косить бабло, а ні за мережею ще куча роботи на яку забивають болт, для КС це виявилась безпека, для ВФ це білінг+маркетинг (як можна залишатися таким убогим гівном цього зовсім не розумію), на фоні інших ЛС залишається хоча б сучаснішим по всіх параметрах, але з меншою мережею. А тарифна політика всіх ну це ж дно повне, ми ціну піднімемо а вам + 100 смс в подарунок, ну зайдіть до будь яких європейських операторів там уже інтернет вимірюється 100-200 гб в пакеті, я не кажу шо всім воно потрібне, але ж потрібно якось розмежовувати кому потрібен інтернет кому дзвінки, в Індії дзвінки зовсім побудували на мережі 4г, і біднота ходить з кнопочним і не задумується що звонить через інет. Короче в сухому залишку, дійсно поки не зайде хтось європейський толку не буде, ВФ це приклад, поки дійсно були якісь договора з англійцями шось змінювалось, а після шахермахера все якось затухло.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

Зростання доходу Iliad прискорюється в 4 кварталі, оскільки Франція зберігає значний імпульс.​

Дохід Iliad у четвертому кварталі склав 2,44 мільярда євро від операцій у Франції, Італії та Польщі, що представляє зростання на 9,4 відсотка порівняно з аналогічним періодом минулого року (+11,3% за звітним показником). основа). Це можна порівняти з темпами органічного зростання 8,1 відсотка та 7,1 відсотка у 3 та 2 кварталах відповідно. Усі три ринки групи повідомили про двозначне зростання доходів, при цьому Франція досягла найкращих результатів за останні дев’ять років (+9,9%) після сильного третього кварталу (+9,5%).
Група планує отримати дохід у розмірі 10 мільярдів євро в поточному році після отримання 9,24 мільярда євро за весь 2023 рік. Генеральний директор Томас Рейно сказав, що Iliad розширила свій географічний портфель до восьми країн після того, як у лютому стала головним акціонером Tele2 , прагнучи у 2024 році стала п’ятою за величиною телекомунікаційною компанією Європи.
Консолідований показник EBITDAaL за весь рік зріс до 3,44 мільярда євро, збільшившись на 2,1 відсотка на проформальній основі (+4,2% на основі звіту). Цей прогрес відбувся за рахунок Франції (+4,6%) та Італії (+17,2%), тоді як Польща повідомила про стабільний результат. Маржа EBITDAaL знизилася до 37,3 відсотка з 39,5 відсотка в 2022 році. За той же період операційний прибуток впав на 18,7 відсотка до 1,32 мільярда євро.

Free Mobile досягла найкращих чистих приростів у четвертому кварталі за шість років.​

На основному французькому ринку Iliad дочірня компанія Free Mobile додала 213 000 чистих абонентів з вересня, що є найвищим показником за четвертий квартал з 2017 року (+274 000 послідовно та +176 000 у 4 кварталі 2022 року). У результаті база встановлених мобільних пристроїв перевищила позначку в 15 мільйонів, включаючи понад 11,1 мільйона абонентів найвищого рівня тарифного плану 19,99 євро.

Сегмент фіксованого широкосмугового доступу також зафіксував дуже високі показники, оскільки Free досяг найкращого квартального приросту кількості клієнтів за останні десять років. Чисте збільшення зросло до 100 000 з 50 000 у третьому кварталі 2023 року та 54 000 у четвертому кварталі 2022 року. Щоквартальне зростання на 244 000 оптоволоконних з’єднань призвело до 5,5 мільйонів встановленої бази на кінець грудня.

Оператор підкреслив, що 2023 рік виграв від зниження відтоку клієнтів і підвищення ARPU у фіксованому та мобільному сегментах. Серед абонентів фіксованого зв’язку ARPU у четвертому кварталі зріс на 4,5 відсотка порівняно з аналогічним періодом минулого року до 35,70 євро, тоді як ARPU мобільного зв’язку покращився на 2,5 відсотка до 12,10 євро.

Із 1,58 млрд євро квартального доходу послуги фіксованого зв’язку принесли 857 млн євро (+9,8%), тоді як внесок мобільних послуг склав 623 млн євро (+6,1%). У четвертому кварталі також виграв постійний імпульс продажів пристроїв, які зросли на 39,1 відсотка до 104 мільйонів євро (+34,7% у третьому кварталі).
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Зачем мне сколько там станций, или стоимость компании? Юзал я и водафон
Речь вообше не о тебе, юзай на здоровье. Здесь упомянули, что они могут стать вторыми, я аргументирую почему в ближайшей перспективе это не возможно.
 

Talit

симулякрів тато
Реєстрація
13.04.21
Місто
Kyiv
Телефон
blackberry size & etc
Чому у нас це має бути по іншому, з огляду на те, що ринок і так заповнений?
Війна тому що. Ось скажіть зараз прості тарифи (пішов купив) дешеві?
Post automatically merged:

Если купят, то есть большой шанс стать вторым оператором, у Водафона дела не очень
С таким состоянием сети? В прошлом году у меня сеть без света держала 3 часа, в этом уже не держит. Значит батареи того. Вы же не подвержены наивным фантазиям, ну какой второй...
Там вже на Лайф штрафи пішли за пагані аккуми на базах
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
📲 Продаж lifecell затягується через Фрідмана та партнерів. Але угода відбудеться, переконані українські високопосадовці, з якими спілкувався Forbes.
Майже три місяці тому французький мільярдер Ксав’є Ньєль подав заявку до АМКУ на купівлю lifecell та ще двох українських активів турецької Turkcell. Ньєль готовий заплатити за українські активи $525 млн. Проте зеленого світла угоді досі немає.
Співрозмовники Forbes в Офісі президента, партії «Слуга народу» та уряді переконані, що угода таки відбудеться – після стягнення частки росіян у держвласність. Це може бути уже у квітні-травні.
👉 Коли та як можуть схвалити продаж? Читайте на Forbes
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
‼️За даними джерел Forbes в Офісі президента, угода з продажу мобільного оператора lifecell французькій компанії NJJ Capital може бути завершена до вересня поточного року. Однак для цього необхідно виконати низку передумов.
❕Ключовим кроком є стягнення в державну власність частки акцій lifecell, які наразі опосередковано належать російським бізнесменам Михайлу Фрідману та його партнерам через турецького власника Turkcell. Рішення про вилучення цих акцій на користь держави може бути винесене Вищим антикорупційним судом (ВАКС) впродовж квітня-травня.
«Якщо ВАКС постановить стягнути актив до державного бюджету, він перейде до Фонду державного майна України (ФДМУ)», – пояснила в коментарі Forbes заступниця міністра юстиції Ірина Мудра. За її словами, після цього ФДМУ зможе клопотати про зняття арешту з цієї частки акцій lifecell.
Своєю чергою, турецька Turkcell намагається оскаржити накладений раніше арешт через суд. Водночас генеральний директор lifecell Ісмет Язиджи висловив сподівання, що питання зміни власника оператора буде врегульовано в період між квітнем та вереснем 2024 року, що дозволить закрити угоду з NJJ Capital до кінця 2024 року. https://t.me/mzu_official
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

«На мою думку, логічно об’єднати їх» — СЕО lifecell про можливість злиття «Датагруп», Volia, lifecell. Але, що думає покупець?​

Ісмет Язиджи, СЕО lifecell, який керує компанією вже багато років бачить певну логіку в обʼєднанні компаній «Датагруп», Volia та lifecell під спільним брендом. «На мою думку, яка не базується на обговоренні з іншими сторонами угоди, логічно об’єднати їх», — повідомив Ісмет Язиджи в інтервʼю для Forbes.
За словами СЕО lifecell, французи вже називають «цю» компанію DVL — «Датагруп», Volia, lifecell.
«Я не знаю виторгу „Датагруп-Volia“, але припускаю, що lifecell — найбільша з цих трьох компаній. У цьому рівнянні lifecell — найсильніша компанія з точки зору виторгу, інфраструктури та налагодженості процесів», — акцентував він.
Згадуючи угоду, коли «Датагруп» придбала Volia, Ісмет Язиджи сказав, що тоді топменеджмент Volia покинув компанію. «Корпоративна культура „Датагруп“ стала панівною в об’єднаній компанії», — повідомив він.
Як говорить СЕО компанії, lifecell дійсно може стати спільним знаменником для об’єднаної компанії, але фінальне рішення за покупцями, які, наскільки він розуміє, розглядають інший варіант.
«Можливо, це одна з причин, через яку я не хочу залишатися в компанії після закриття угоди», — пояснив Ісмет Язиджи.
 
Останнє редагування:
Зверху