Про АЗС та пальне (бензин/дизель/газ)

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Статистика цен на автогаз в Украине. Добавить свою цену можно здесь

Мониторинг цен на топливо, топливный калькулятор - здесь

Банка с кишмышем
 
Причина: новая шапка
Останнє редагування:
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
У Мотто нормальный бензин? Уж очень заманчивая цена 27,48 на топливе.юа.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
очень заманчивая цена 27,48 на топливе.юа
ANP/Авиас затанковать А95, предварительно купив нужное к-во через приложуху Energy по 28. Да, +50коп, но бенз там реально получше.
А92 у них по 27, но я не пробовал этот бенз.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
очень заманчивая цена 27,48 на топливе.юа
ANP/Авиас затанковать А95, предварительно купив нужное к-во через приложуху Energy по 28. Да, +50коп, но бенз там реально получше.
А92 у них по 27, но я не пробовал этот бенз.
Евро-4?
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Говорят сейчас в Бильше можно выбить -4 на ОККО Пульс.
Не проверял.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я выиграл 2 сертификата на плюс гривну к персональному бонусу.
 
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
Никто не знает, как совместить покупку топлива на WOG с Киевстаровской 1 грн за литр, но что бы не заправлять, а на баланс карты литры упали.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23

Хто і як в Україні знищує бізнес малих АЗС​

*-статья на правах реклами
На так званій модульній або малій АЗС немає кафе і супермаркету – є тільки резервуар з паливом, колонка та операторська. Зате на заправку тут потрібно не 15-20, а 5 хвилин. Собівартість утримання такої заправки в рази нижче, що дозволяє знизити ціну на стелі. Тут заправляються таксисти, маршрутники, водії фур, ті, кому потрібно долити кілька літрів палива, щоб доїхати до місця призначення.
та цікаві ретуши
На переконання експерта Леоніда Косянчука*, час АЗС модульного формату в Україні прийшов.
*-генеральный директор торгового дома SUNOIL и Президента Ассоциации "Объединение операторов рынка нефтепродуктов Украины".
Ліга
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
В городе народу плевать на кафе и магазины при АЗС, если топливо норм. Вот только почему то на таких маленьких АЗС топливо обычно оказывается далеко не лучшего качества. Ну и рассказы про 15-20 минут давно не актуальны у всех больших сетей можно заправляться через приложение без визита на кассу
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
мене інше різонуло: експерти забули розповісти про закупівлю, зберігання та логістику! Вони теж мают економити на цих статтях, начебто...
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
В городе народу плевать на кафе и магазины при АЗС, если топливо норм
Не совсем так. В городе Кафе/кофе/магазины при азс тоже жутко востребованы. Все сервиса хотят. Как и нормального туалета.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Чим ще мені імпонують великі мережі: коли я приїзжаю (або проїзжаю) через місто в іншому регіоні, я абсолютно не орієнтуюсь (і не хочу орієнтуватись) в місцевих заправках. В той же час я знаю, чого очікувати від ОККО-WOG як на Сумщині, так і на Львівщині. Тому їду одразу туди. По-перше, заправлять не бодягу, по-друге, ще й перекусити можу без наслідків.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Не совсем так. В городе Кафе/кофе/магазины при азс тоже жутко востребованы. Все сервиса хотят. Как и нормального туалета.
Понятно, что это бонус. Но это и близко не так критично, как в долгих поездках на трассе, когда остановка на заправку почти наверняка и остановка на отдых/перекус. Я вообще крайне редко в городе вообще захожу внутрь заправки - заправился через приложение и поехал дальше.
 
Зверху