Про АЗС та пальне (бензин/дизель/газ)

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Статистика цен на автогаз в Украине. Добавить свою цену можно здесь

Мониторинг цен на топливо, топливный калькулятор - здесь

Банка с кишмышем
 
Причина: новая шапка
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
ТЕХ территориях, но подавляющая масса это яркий пример жителя паРаши
Тю, так зачем это говно Мариупольско-херсонское освобождать вообще.
Андрюх@dp.ua,Roma88, Merida ребятки, головой ударились?
Я думаю сейчас самое время извиниться и написать, что вы вообще не то имели ввиду и написать три раза на доске "я не буду слушать русскую пропаганду"
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
ТЕХ территориях, но подавляющая масса это яркий пример жителя паРаши
Тю, так зачем это говно Мариупольско-херсонское освобождать вообще.
Андрюх@dp.ua,Roma88, Merida ребятки, головой ударились?
Я думаю сейчас самое время извиниться и написать, что вы вообще не то имели ввиду и написать три раза на доске "я не буду слушать русскую пропаганду"
Мне извиняться не за что, мнение имею такое, как высказал, а ты, как модератор, мог просто все это с самого начала почистить и не развозить военно-политический срач.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну тогда, прости друк. В военное время хейт в сторону оккупированых соотечественников и насаждение русских нарративов, это дорога за русским кораблем
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
но подавляющая масса это яркий пример жителя паРаши
Чому не потрібно дивитися рашистську пропаганду
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Тю. У меня тут в поселке ватники наслушаются почем у них там газ и без и потом ходят рассказывают,что как повезло лугандону что у них советская власть и цены копеечные и детям своим это затирают.
Аналогічно в нас говорять про великого Орбана і бензин по 480 форінтів.
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Дюрі-бачі, ну нехай говорять, все до пори до часу. На Волині, особливо жителі прикордоння, Полісся, раніше теж говорили про великого генія Лукашенка, дешевий бензин і продукти, і про те, що колгоспи не розвалив. o_O А зараз сидять і сруть в штани, щоб їхній колишній "супермен" не перейшов через кордон. :alien:
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Аналогічно в нас говорять про великого Орбана і бензин по 480 форінтів.
да у Вас самые "разговорчивые" пересичные, все местные диверсии (обнуление таможенных сборов, валютный туризм ...) меркнут на фоне полного бака канистры от Орбана ...
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Справедливості заради таки щось в тому є, черги набагато менші (до 10хв стояти то вже таке собі в порівнянні), Окко лиє 20 літрів, Вог з прайдом взагалі 40 (але я ще не пробував, хоча бенз частіше в наявності ніж відсутній поряд)
Сподіваюсь що опція "до повного" скоро включиться знов і ми всі її собі зможемо дозволити :skuter:
 
Реєстрація
03.04.13
Місто
Винница
Але він тактично промовчав про збільшення цін на паливо на тлі зростання цін на нафту у світі
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
газ по 16, бенз по 23.
Мля ... Как же быстро они "перекрасились" :( Особенно показательны две клуши на лавке, такие ипала ну типичное ордло... Я не отрицаю наличие вменяемых людей на ТЕХ территориях, но подавляющая масса это яркий пример жителя паРаши
А у нас через 3 месяца прозревать многие стали, особенно когда жратву халявную перестали давать, и рубли (пенсии обещанные) не выдают, зато курс гривны к рублю почти 1 к 1 сделали что вызвало негодование, + мобильная связь дорогая которая через день работает
 
ТЕХ территориях, но подавляющая масса это яркий пример жителя паРаши
Тю, так зачем это говно Мариупольско-херсонское освобождать вообще.
Андрюх@dp.ua,Roma88, Merida ребятки, головой ударились?
Я думаю сейчас самое время извиниться и написать, что вы вообще не то имели ввиду и написать три раза на доске "я не буду слушать русскую пропаганду"
Чому ж пропаганду і за що їм вибачатися?
Ніяка не пропаганда, а факти з життя. В Криму, котрий попереду всіх в окупаційному досвіді, це не в пропаганді бачено, а в реалі.
Що, не були свідками як маси людей просто зі страху й інстинкту колективізму блискавично помоскалюються в один день, хоча раніше такої схильності не виявляли? А буває. Та ще й якими навіженими деякі стають! Навіть коли, власне, москалі їх про те не просять та прямим чином не примушують. Чисто за власною ініціативою, чисто з переляку. Буває таке.
Тож якщо навіть за "мирної" окупації таке трапляється, коли кров не ллєця, то тим паче за такої, яка там встановилася...

Скіки б там гівна не було - і в Криму, і в Херсоні, і всюди - його все одне треба звільняти, бо війна не за окремі говни йде, а за країну.
Тим паче, що більшість з отих помоскаленків є не так справжнім марочним гівном, як просто боягузами й рабами. Дуже багато хто з них з двоколорами назустріч нашим руше, в Криму включно, щойно баланс сил переміниться й визволення почнеться. Бо натура така блядюча в багатьох нажаль, і нічого з тим не подіяти.
Тому, до речі, і з їхньої теперішньої москаляції теж не варто великих висновків робити.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Vesper, тіпа раз наші гандони, то й всі гандони. Нє, така логіка не працює, друже. Я бачив реакцію херсонців і бачив реакцію кримчан.
Був би з Херсону, за розмови шо ми тут всі та сама русня, бив би в табло не роздумуючи. А був би з криму, мовчав би тихенько
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
На окко газ по 37.99, схоже зараз найнижча ціна в Києві.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
⚠️ Обмеження знято⚠️

З 30.06 зі скануванням додатку UPG заправляємо:
⛽ upgДП та газ - безлімітно
⛽ upg95 - 40 л.

Без сканування - 10 л.

☝️Продаж в спецканістри для пального дозволено. Сумарний добовий ліміт бензину на одне авто - 40 л (бак+каністра).
 
тіпа раз наші гандони, то й всі гандони. Нє, така логіка не працює
Якщо до цієї бесіди запрошено логіку, то дуже добре. Бо її тут брак. Ну то, попрямуймо за нею, за логікою:

1. Приймемо, що в Херсоні-Маріуполі гівна немає. Це насправді не так, і гівна там насправді сила (не знаю Маріуполя, але в Херсоні з проявами проросійського гівна регулярно стикався як до, так і, навіть більше, після 14-го) але гаразд: задля логіки приймемо, ніби гівна немає.
2. Приймемо, що в Криму гівно. Тим паче, що там насправді гівно.
3.
Тю, так зачем это говно Мариупольско-херсонское освобождать вообще.
4. Фраза 3, звісно саркастична. І має на увазі "насправді вони не гівно, тому їх треба звільняти". Гаразд, треба. Бо ж не гівно (п.1).
5. Слідуючи далі за "логікою" саркастичної фрази, приходимо, що гівно (п. 2) звільняти не треба. Бо ж воно гівно.
6. Якщо те гівно звільняти не треба, то альтернатива цьому - визнати кордон з педерацією по перекопу й вилучити АРК з вимог деокупації. Бо ж там гівно!
7. Кремль в повному складі аплодує стоячи та ставить лайк за таку "логіку".

Л - логіка.

Логічний висновок:
Доцільність чи недоцільність звільнення визначається не відсотком гівна, а іншими міркуваннями. Про котрі, звісно, не тут.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Vesper, именно из саркастичности пункта 3 следует, что "говно-не говно, а освобождать надо".
 
Зверху