Про вакцинацію

andriy_z

Активный пользователь
Місто
Львів
а что по мероприятиям перед уколом,
Бажано розслабити руку (бо у Львові медсестра нічого не казала, відповідно рука була напружена, зато потім на весь кабінет 'Галя, диви як бризнула кров, знов пацієнт не розслабив м'яз').

Опісля уколу через пару годин бажано активно рухати нею, можуть бути кругові рухи, кажуть так менше буде плече боліти наступного дня.

Vval

Известный пользователь
Місто
Кременчуг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB
А мероприятия после укола на следующий день :) - это очень болезненные ощущения во всей руке, с нежеланием ей двигать вообще, плохое общее самочувствие, температура 38,2 итп - всё очень похожее на первые дни обычного заболевания коронавирусом - т.е к вечеру упасть и здохнуть. А вот на следующий день(.т.е. через день после дня привки) уже попускает, даже рука болит меньше чем в первый день. Это после первого файзера

Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Бажано розслабити руку (бо у Львові медсестра нічого не казала, відповідно рука була напружена, зато потім на весь кабінет 'Галя, диви як бризнула кров, знов пацієнт не розслабив м'яз').

Опісля уколу через пару годин бажано активно рухати нею, можуть бути кругові рухи, кажуть так менше буде плече боліти наступного дня.
Головне – не зловживати зворотно-поступальними рухами. Ані до, ані після.
Ну, або колоти в иншу руку.

OSV

Активный пользователь
Місто
Харків
Телефон
С номеронабирателем...

Горецкий

Известный пользователь
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi9tPro

Станом на 21 липня близько 40% розгорнутих в Україні пунктів масової вакцинації не працюють.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Україна розпочала 5-й етап вакцинації від COVID-19, тим самим зробивши щеплення доступними для всіх українців віком від 18 років. Водночас, ми бачимо, що 40% створених пунктів щеплень не працюють”, - написав Ляшко у Facebook.

Він уточнив, що станом на 20 липня 2021 року в Закарпатській області з 213 створених кабінетів щеплень працювало лише 42, в Київській області працює 70 з 216 пунктів щеплень, в Івано-Франківській області - 44 зі 121, у Кіровоградській області - 46 зі 121, у Хмельницькій - 28 з 80, у Черкаській - 61 зі 143, у Рівненській - 47 зі 122, у Харківській - 74 зі 154, у Миколаївській - 54 зі 108, у Волинській - 43 з 87.

“Люди скаржаться, що їм відмовляють у щепленні через брак вакцин. Проте на регіональних та місцевих складах зараз перебуває 3,43 млн доз антиковідних вакцин. З яких 961,14 тис. доз це вакцина CoronaVac, температурний режим зберігання якої дозволяє її легко транспортувати, зберігати та використовувати у найвіддаленіших точках. Усе це означає, що не всі люди, які хочуть вакцинуватися від COVID-19, можуть отримати щеплення”, - наголосив Ляшко.

Міністр закликав регіональних очільників департаментів охорони здоров’я організувати розвезення вакцин зі складів у кожен визначений пункт щеплення та забезпечити їхню роботу.

Він також попросив українців в разі, якщо найближчий пункт щеплення не працює або їхні працівники відмовляють у щепленні через відсутність вакцин, телефонувати до місцевих департаментів охорони здоров’я або сповіщати про це за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Space Cat

Активный пользователь
Місто
Харьков

Головне – не зловживати зворотно-поступальними рухами. Ані до, ані після.
Ну, або колоти в иншу руку.
Усе залежить від медсестри, що буде колоти. Якщо то буде дівчинка щойно після медучилища... Тоді так, іншу руку...

• Like
Місто
Київ
Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2
Усе залежить від медсестри, що буде колоти. Якщо то буде дівчинка щойно після медучилища...
Залежить і від самої дівчинки. Мені крапельниці ставили 4 медсестри одного випуску. 2 гарно ставили, одна посередньо, а ще одна завжди промазувала і синці після неї були... Не вгадаєш.

• Like

x-shader

Известный пользователь
Місто
Киев
Телефон
General Mobile GM8

LiquidStrm

>/dev/null
Місто
Lviv
Телефон
LG H815T
Прікольна штука то Helsi, коли правильно працює :sneaky:
Сьогодні вкололи другу дозу Зеника, цього разу - італійського (перша - корейська), і відразу запропонувало сертифікат отримать, записавшись до сімейника. Скріни після першої та другої процедури:

• Wow

plebis

why so serious?
Місто
Киев
Телефон
Note 10+
Мне было интересно посмотреть с айтишной стороны. Данные в хелси ми нужно, оказывается заполнять все, а не только mandatory поля. И ответ на секретный вопрос должен быть>= 6 букв, этим знанием владеет только врач на месте :)

Maxxx

Еплодрочер)
Місто
Київ
Телефон
iPhone XS Max
Данные в хелси ми нужно, оказывается заполнять все, а не только mandatory поля.
У меня все там заполнено, но все равно висит красный текст: "тули, дорогой, ножками в поликлинику"... :mad:

Easteregg

Активный пользователь
Місто
Харьков
Телефон
Meizu M6T, Philips E570
Тут выше я писал про запись через Хелси в Харькове, и что центров массовой вакцинации в списках на Хелси нет, а только есть поликлиники. Оказалось, что там и в поликлиники тоже нельзя записаться.
Вот что пишут в новостях:
4. Но здесь вас ждет разочарование. В медучреждениях Харькова не работает онлайн-запись на прививку.
5. Перейдите на страницу больницы и позвоните по указанному там телефону.

Важно: для вакцинации вам необходима декларация с семейным врачом. Но для того, чтобы заключить с ним декларацию, вам все равно нужно пойти в больницу.

Статья в новости называется:
Как записаться на вакцинацию онлайн - Накипело (nakipelo.ua)
Спойлер: никак

Горецкий

Известный пользователь
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi9tPro
У меня все там заполнено, но все равно висит красный текст: "тули, дорогой, ножками в поликлинику"... :mad:
Я по звонку в регистратуру порешал. Переспросили паспортные данные и нажали "Верифицировать"

yahoo

Известный пользователь
Місто
Харьков
Телефон
Mi A3
Тут выше я писал про запись через Хелси в Харькове, и что центров массовой вакцинации в списках на Хелси нет, а только есть поликлиники. Оказалось, что там и в поликлиники тоже нельзя записаться.
Вот что пишут в новостях:
4. Но здесь вас ждет разочарование. В медучреждениях Харькова не работает онлайн-запись на прививку.
5. Перейдите на страницу больницы и позвоните по указанному там телефону.

Важно: для вакцинации вам необходима декларация с семейным врачом. Но для того, чтобы заключить с ним декларацию, вам все равно нужно пойти в больницу.
По Харькову. Насколько я понял, то центры массовой вакцинации работают в порядке живой очереди.
Запись через хелси на вакцинацию в поликнике раньше точно работала (в начале июля я так и получил 1ую дозу коронавака). Сейчас запись доступна через хелси, если видишь время в ячейке синего цвета, и через регистратуру поликлиники, если ячейка белого цвета.

Останнє редагування:

lite

Известный пользователь
Місто
Одеса
пришлось подписать декларацию с одним из местных семейных врачей.
Раньше не было декларации? Или да?
Была декларация в др. поликлинике, но там был только Короновак, поэтому пришлось перезаключить в этой.

alfredhaos

Активный пользователь
Місто
Пригород Киева
Телефон
Samsung Galaxy S9+
Нет в helsi данных о первой вакцинации, говорят, что вносили данные в ehealth, поэтому семейник должен обновить инфо, правда?

• Dislike

Arbitr

Известный пользователь
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S

Вкладення

• 20210720_130138.jpg
    20210720_130138.jpg
    309 КБ · Перегляди: 50

Maxxx

Еплодрочер)
Місто
Київ
Телефон
iPhone XS Max
Нет в helsi данных о первой вакцинации, говорят, что вносили данные в ehealth, поэтому семейник должен обновить инфо, правда?
Не знаю, кто может обновить инфо - но явно кто-то должен, у меня похожая ситуация - первая доза попала в Медкард24, вторая в Хелси, свести их вместе, как я понимаю, теперь не может Дия - уже две недели разбираются, результат нулевой.

Зверху