Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

OSV

Реєстрація
23.11.10
Місто
Харків
Телефон
С номеронабирателем...
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Станом на 21 липня близько 40% розгорнутих в Україні пунктів масової вакцинації не працюють.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Україна розпочала 5-й етап вакцинації від COVID-19, тим самим зробивши щеплення доступними для всіх українців віком від 18 років. Водночас, ми бачимо, що 40% створених пунктів щеплень не працюють”, - написав Ляшко у Facebook.

Він уточнив, що станом на 20 липня 2021 року в Закарпатській області з 213 створених кабінетів щеплень працювало лише 42, в Київській області працює 70 з 216 пунктів щеплень, в Івано-Франківській області - 44 зі 121, у Кіровоградській області - 46 зі 121, у Хмельницькій - 28 з 80, у Черкаській - 61 зі 143, у Рівненській - 47 зі 122, у Харківській - 74 зі 154, у Миколаївській - 54 зі 108, у Волинській - 43 з 87.

“Люди скаржаться, що їм відмовляють у щепленні через брак вакцин. Проте на регіональних та місцевих складах зараз перебуває 3,43 млн доз антиковідних вакцин. З яких 961,14 тис. доз це вакцина CoronaVac, температурний режим зберігання якої дозволяє її легко транспортувати, зберігати та використовувати у найвіддаленіших точках. Усе це означає, що не всі люди, які хочуть вакцинуватися від COVID-19, можуть отримати щеплення”, - наголосив Ляшко.

Міністр закликав регіональних очільників департаментів охорони здоров’я організувати розвезення вакцин зі складів у кожен визначений пункт щеплення та забезпечити їхню роботу.

Він також попросив українців в разі, якщо найближчий пункт щеплення не працює або їхні працівники відмовляють у щепленні через відсутність вакцин, телефонувати до місцевих департаментів охорони здоров’я або сповіщати про це за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Усе залежить від медсестри, що буде колоти. Якщо то буде дівчинка щойно після медучилища...
Залежить і від самої дівчинки. Мені крапельниці ставили 4 медсестри одного випуску. 2 гарно ставили, одна посередньо, а ще одна завжди промазувала і синці після неї були... Не вгадаєш.
 
  • Like
Реакції: idea

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Прікольна штука то Helsi, коли правильно працює :sneaky:
Сьогодні вкололи другу дозу Зеника, цього разу - італійського (перша - корейська), і відразу запропонувало сертифікат отримать, записавшись до сімейника. Скріни після першої та другої процедури:

 
  • Wow
Реакції: idea

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Мне было интересно посмотреть с айтишной стороны. Данные в хелси ми нужно, оказывается заполнять все, а не только mandatory поля. И ответ на секретный вопрос должен быть>= 6 букв, этим знанием владеет только врач на месте :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Данные в хелси ми нужно, оказывается заполнять все, а не только mandatory поля.
У меня все там заполнено, но все равно висит красный текст: "тули, дорогой, ножками в поликлинику"... :mad:
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Тут выше я писал про запись через Хелси в Харькове, и что центров массовой вакцинации в списках на Хелси нет, а только есть поликлиники. Оказалось, что там и в поликлиники тоже нельзя записаться.
Вот что пишут в новостях:
4. Но здесь вас ждет разочарование. В медучреждениях Харькова не работает онлайн-запись на прививку.
5. Перейдите на страницу больницы и позвоните по указанному там телефону.

Важно: для вакцинации вам необходима декларация с семейным врачом. Но для того, чтобы заключить с ним декларацию, вам все равно нужно пойти в больницу.

Статья в новости называется:
Как записаться на вакцинацию онлайн - Накипело (nakipelo.ua)
Спойлер: никак
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
У меня все там заполнено, но все равно висит красный текст: "тули, дорогой, ножками в поликлинику"... :mad:
Я по звонку в регистратуру порешал. Переспросили паспортные данные и нажали "Верифицировать"
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Тут выше я писал про запись через Хелси в Харькове, и что центров массовой вакцинации в списках на Хелси нет, а только есть поликлиники. Оказалось, что там и в поликлиники тоже нельзя записаться.
Вот что пишут в новостях:
4. Но здесь вас ждет разочарование. В медучреждениях Харькова не работает онлайн-запись на прививку.
5. Перейдите на страницу больницы и позвоните по указанному там телефону.

Важно: для вакцинации вам необходима декларация с семейным врачом. Но для того, чтобы заключить с ним декларацию, вам все равно нужно пойти в больницу.
По Харькову. Насколько я понял, то центры массовой вакцинации работают в порядке живой очереди.
Запись через хелси на вакцинацию в поликнике раньше точно работала (в начале июля я так и получил 1ую дозу коронавака). Сейчас запись доступна через хелси, если видишь время в ячейке синего цвета, и через регистратуру поликлиники, если ячейка белого цвета.

 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
пришлось подписать декларацию с одним из местных семейных врачей.
Раньше не было декларации? Или да?
Была декларация в др. поликлинике, но там был только Короновак, поэтому пришлось перезаключить в этой.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Нет в helsi данных о первой вакцинации, говорят, что вносили данные в ehealth, поэтому семейник должен обновить инфо, правда?
 
  • Dislike
Реакції: idea
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S

Вкладення

  • 20210720_130138.jpg
    20210720_130138.jpg
    309 КБ · Перегляди: 51

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Нет в helsi данных о первой вакцинации, говорят, что вносили данные в ehealth, поэтому семейник должен обновить инфо, правда?
Не знаю, кто может обновить инфо - но явно кто-то должен, у меня похожая ситуация - первая доза попала в Медкард24, вторая в Хелси, свести их вместе, как я понимаю, теперь не может Дия - уже две недели разбираются, результат нулевой.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Рукописное объявление в правом углу свидетельствует о другом.
Как записаться в центр массовой вакцинации в Харькове? Прийти утром, записаться на листочек и пойти гулять? Или есть какой-то телефон по которому записывают?
 

OSV

Реєстрація
23.11.10
Місто
Харків
Телефон
С номеронабирателем...
Рукописное объявление в правом углу свидетельствует о другом.
Как записаться в центр массовой вакцинации в Харькове? Прийти утром, записаться на листочек и пойти гулять? Или есть какой-то телефон по которому записывают?
Можно попробовать по
0 800 60 20 19 - Круглосуточный call-центр по всем вопросам связанными с коронавирусом. Звонки бесплатно
Адреса центров вакцинации:
1) ул. Сумская, 56 - СБ и ВС с 9:00-15:00
2) ул. Шатилова дача, 4 - СБ и ВС с 9:00-15:00
3) ул. Полтавский шлях, 56 - ежедневно с 9:00-15:00
4) ул. Тринклера, 6 - ежедневно с 9:00 до 15:00
5) ул. Кооперативная, 28-А - ежедневно с 9:00 до 15:00
По крайней мере, на известном тебе харфоруме пишут так.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
После Модерны у сестры на 9й день появилось большое красное пятно около 10 см в диаметре вокруг укола.
Через день прошло.
Не пугайтесь, такая побочка сказали бывает.
Апдейт. Для "юмористов" ниже, у которых весь мир ограничивается Украиной. Сестра живёт не здесь, в ее в стране Модерна уже давно.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Зверху