Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336
Реєстрація
12.08.09
Місто
Харьков
P.S. около пары недель назад отец изъявил желание вакцинироваться Pfizer, на районе Нам начали парить Модерну, поэтому приняли решение найти в другом месте или через департамент.
Ну и зря, почитай в инете что при дельта-штамме вакцина Moderna эффективнее Pfizer)

 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Чекаємо версію для всіх.
Також ми завершуємо внутрішнє тестування сертифікатів та вже надіслали в PlayMarket та AppStore оновлену версію застосунку з COVID-сертифікатами. Чекаємо на підтвердження й одразу запускаємо сертифікати вакцинації в Дії.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Интересно, можно ли будет поверх обновить бетку, без необходимости перезаказывать серты?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
:dash1: у мене батичко з маточкою перехворіли рік тому у березні, пару тижнів тому щепились у Венгрії Джонсон і Джонсон, на вихідних виникли симптоми і сьогодні отримали позитивний тест на корону.
Бачив Батичка. Він можна сказати безсимптомно переніс (кашель, температура дня 3) і вже має негативний тест. Маточка в середній степені важкості переносить, але без госпіталізації
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
COVID-сертифікати вже доступні для iOS

Власники iOS, які пройшли повний курс вакцинації, можуть згенерувати свій COVID-сертифікат у «Дії».

Ця послуга стане доступною після оновлення застосунку до версії 3.0.12. Якщо раніше була реєстрація на бета-тест, необхідно видалити тестову версію «Дії» та оновити застосунок в App Store.
 

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
Оновив дію (ios), подав запит (не з першоі спроби - трохи підглючувало з підписом) - через хвилину появилися сертифікати...
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
Так через сколько эту кляту Модерну колоть(вторую дозу)?
Знаю, что людей завернули, которые пришли на 22 день, сказали только после 28! Хотя доктор первый раз им написал от 21 до 28 дня.
 
Реєстрація
13.01.11
Місто
Запорожье
Marius,
Мне написали прийти на вторую дозу ровно через 28 дней.

https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/info-by-product/moderna/moderna-faqs.html Second doses of Moderna COVID-19 Vaccine administered up to 4 days before the recommended date (4-day grace period) are considered valid. This means that when reviewing records, a second dose of Moderna COVID-19 Vaccine administered 24 or more days after the first dose is considered valid. You should schedule the second dose of Moderna COVID-19 Vaccine 28 days after the first dose (the recommended interval). Do not use the 4-day grace period when scheduling appointments. Appointments for a second dose should be scheduled to meet the recommended interval.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Marius,
Мне написали прийти на вторую дозу ровно через 28 дней.

https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/info-by-product/moderna/moderna-faqs.html Second doses of Moderna COVID-19 Vaccine administered up to 4 days before the recommended date (4-day grace period) are considered valid. This means that when reviewing records, a second dose of Moderna COVID-19 Vaccine administered 24 or more days after the first dose is considered valid. You should schedule the second dose of Moderna COVID-19 Vaccine 28 days after the first dose (the recommended interval). Do not use the 4-day grace period when scheduling appointments. Appointments for a second dose should be scheduled to meet the recommended interval.
Цікаво, хто написав? Мені от на гарячій лінії після кількох моїх дзвінків запропонували прийти та відстояти чергу в одному з публічних центрів вакцинації.
 
Реєстрація
13.01.11
Місто
Запорожье
Marius,
Мне написали прийти на вторую дозу ровно через 28 дней.
Цікаво, хто написав? Мені от на гарячій лінії після кількох моїх дзвінків запропонували прийти та відстояти чергу в одному з публічних центрів вакцинації.
Просто когда первую дозу вкололи, на кусочке бумажки написали дату 02.09.21 и все :). 02 сентября буду искать где делают модерну.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Marius,
Мне написали прийти на вторую дозу ровно через 28 дней.
Цікаво, хто написав? Мені от на гарячій лінії після кількох моїх дзвінків запропонували прийти та відстояти чергу в одному з публічних центрів вакцинації.
Просто когда первую дозу вкололи, на кусочке бумажки написали дату 02.09.21 и все :). 02 сентября буду искать где делают модерну.
Серйозний рецепт
 
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Я робив перше щеплення Модерною 23 липня. Перед запуском у приміщення вийшла медсестра і оголосила, що другу дозу потрібно робити через 28 днів, тобто 20 серпня. Учора, 20.08, прийшов на пункт вакцинації - вакцинували другою дозою модерни тих, хто був 22-23.07. Хто робив першу дозу 24.07 - відправляли на сьогодні - 21.08.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Так через сколько эту кляту Модерну колоть(вторую дозу)?
Чем Вам Модерна-то не угодила - самая эффективная вакцина на сегодняшний день? Повторную дозу ставят на 28 день. Дату повторной вакцинации пишут на бумажке после введения первой дозы. Моя мама (80+) в Черноморске вчера вторую поставила. А не будет Модерны для второй дозы, вколят Файзер.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Жену от второй дозы перекосебячило так, что всю ночь без сна, в лихорадке с тахикардией. Я тоже день провел как зомби. Не хочется так раз в пол-года.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Жену от второй дозы перекосебячило так, что всю ночь без сна, в лихорадке с тахикардией. Я тоже день провел как зомби. Не хочется так раз в пол-года.
У мамы после второй Модерны только температура ночью и небольшая боль в месте укола. Первую дозу пережила тяжелее. Третью дозу производитель рекомендует делать через восемь месяцев.
А когда будет необходимо вводить следующую по времени дозу (третью и т.д.), можно выбрать что-то послабее/с минимумом побочек.
Астразенеку жена и два сына пережили приблизительно так же. У меня на КоронаВак побочек не было вообще, да это и понятно - она, тупо, менее эффективна.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
В моём городе есть один случай летального исхода после прививки. Толком информации нет (в том числе какой вакциной его "ширнули"), в основном "сарафанное радио".

ps На данном предприятии 27-30 июля прививали вакциной Spikevax/Moderna 27-30 июля (1-ая доза).
 
Зверху