Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
кто-то говорил что вакцинированные не будут заражаться?
Виробники вакцини стверджували що в них ефективність саме від зараження 80-95%, потім як з'явився штам дельта - почали говорити про 60-80%, а на ділі виявиться що й 50% не буде. Треба передивитися історію повідомлень - хтось із форумчан мене попереджав що так будет, треба б вибачитися що не вірив тоді...
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
40 тис заражень, при 68% вацинації - це погано.
почему плохо? кто-то говорил что вакцинированные не будут заражаться?
ну вроде по ящику еще 4-5 месяцев назад именно такое и трубили. Что мол, при 80% вакцинировании можно будет получить коллективный иммунитет. А сейчас да, уже об этом речь не идет.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Цікаво чи не затормозить успішний бізнес поточного шмурдяка розвиток нормальних вакцин?
Post automatically merged:

P.S. На всякий випадок напишу, а то знову скажуть що я флюгер і запишуть в антивакси: "коли нема риби, то і рак - риба". Так що вакцинуємось поки тим, що є.

P.P.S. нормальна вакцина в моєму розумінні - це вакцина, яка дає хоча б 50% захисту від зараження групі ризику (скажімо сімейним лікарям пенсійного віку, які активно приймають хворих)
 
Останнє редагування:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
40 тис заражень, при 68% вацинації - це погано.
У них не випадки захворюваності фіксується, а взагалі випадки виявлення вірусу.

Ефективність вакцини - це процент людей, які не відчують захворювання після потрапляння вірусу в тіло. Зараз в ВБ фіксують кейси з сарс ков 2, бо... фіксують потрапляння сарс ков 2 в тіло людини. Як би були такі ж заходи по відстеженню іншого віруса- теж би мали графіки і кейси.

Сумніватися в даних по вакцинам - це моветон. Краще ніж зараз розробка вакцин не була ще ніколи, бо саме зараз розробники отримали кошти. Те що вони зараз роблять - це взагалі топ всіх часів і народів.

Окремо мінус один за знецінення чужої праці тобі в карму
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
кто-то говорил что вакцинированные не будут заражаться?
Виробники вакцини стверджували що в них ефективність саме від зараження 80-95%, потім як з'явився штам дельта - почали говорити про 60-80%, а на ділі виявиться що й 50% не буде. Треба передивитися історію повідомлень - хтось із форумчан мене попереджав що так будет, треба б вибачитися що не вірив тоді...
можно ссылку?
 
  • Like
Реакції: idea

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
кто-то говорил что вакцинированные не будут заражаться?
Виробники вакцини стверджували що в них ефективність саме від зараження 80-95%, потім як з'явився штам дельта - почали говорити про 60-80%, а на ділі виявиться що й 50% не буде. Треба передивитися історію повідомлень - хтось із форумчан мене попереджав що так будет, треба б вибачитися що не вірив тоді...
можно ссылку?

The study showed a 95% reduction in the number of symptomatic COVID-19 cases in the people who received the vaccine (8 cases out of 18,198 got COVID-19 symptoms) compared with people who received a dummy injection (162 cases out of 18,325 got COVID-19 symptoms). This means that the vaccine demonstrated a 95% efficacy in the trial.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
кто-то говорил что вакцинированные не будут заражаться?
Виробники вакцини стверджували що в них ефективність саме від зараження 80-95%, потім як з'явився штам дельта - почали говорити про 60-80%, а на ділі виявиться що й 50% не буде. Треба передивитися історію повідомлень - хтось із форумчан мене попереджав що так будет, треба б вибачитися що не вірив тоді...
можно ссылку?

The study showed a 95% reduction in the number of symptomatic COVID-19 cases in the people who received the vaccine (8 cases out of 18,198 got COVID-19 symptoms) compared with people who received a dummy injection (162 cases out of 18,325 got COVID-19 symptoms). This means that the vaccine demonstrated a 95% efficacy in the trial.
насколько я понимаю, "отсутствие симптоматики ковида" не равно отсутствию заражения вирусом, нет?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
кто-то говорил что вакцинированные не будут заражаться?
Виробники вакцини стверджували що в них ефективність саме від зараження 80-95%, потім як з'явився штам дельта - почали говорити про 60-80%, а на ділі виявиться що й 50% не буде. Треба передивитися історію повідомлень - хтось із форумчан мене попереджав що так будет, треба б вибачитися що не вірив тоді...
можно ссылку?

The study showed a 95% reduction in the number of symptomatic COVID-19 cases in the people who received the vaccine (8 cases out of 18,198 got COVID-19 symptoms) compared with people who received a dummy injection (162 cases out of 18,325 got COVID-19 symptoms). This means that the vaccine demonstrated a 95% efficacy in the trial.
насколько я понимаю, "отсутствие симптоматики ковида" не равно отсутствию заражения вирусом, нет?
Не равно
Каждый мудило который кашляет в маршрутке распыляет патогены. Мы ними дышим. Каждый день мы ковыряемся в глазах, чешем нос и тд. Много чего в наше тело попадает. Но иммунитет лупит это все без нашего понимания
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Краще ніж зараз розробка вакцин не була ще ніколи, бо саме зараз розробники отримали кошти. Те що вони зараз роблять - це взагалі топ всіх часів і народів.
З чим згоден, досі вважаю ГМО аденовіруси - справжнім проривом, якщо порівнювати "класичні" дезактивовані вакцини і майбутнім.
Як працюють мРНК-вакцини я не зрозумів.
Post automatically merged:

Сумніватися в даних по вакцинам - це моветон
Ну такая я людина, що завжди сумнівається в усьому
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Чому обов'язково кашляє? Просто дихає. Навіть через маску частина аерозолю проходить...

Наскільки я зрозумів безсимптомні хворі найбільш заразні. Тому що найбільша заразність у перші дні хвороби, а людина ще й не встигла покашляти і отримати гарячку.
Тому:
1) соціальна дистанція
2) масковий режим в усіх приміщеннях, окрім де нема і не буде сторонніх
3) вакцинація.
От я не захворів (із симптомами) ані до щеплення, ані після. Поки що ефективність щеплення 100%.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Як працюють мРНК-вакцини я не зрозумів.
Если максимально кратко:
1)У клеткок есть программируемый механизм производства аминокислот
2)Вирусы его активно используют для размножения, заставляя клетку производить свои копии
3)мРНК вакции подобно вирусам передают клеткам инструции(то самое мРНК) на производство не самого вируса, но только его белка-шипа, на который собственно реагирует иммунная система
4)В отличии от вирусов, где цепочка воспроизводства заканчивается либо гибелью огранизма, либо гибелью вируса от имунного ответа, белки не умеют программировать клетки на производство самих себя. Потому их производство заканчивается после переработки клетками всей введенной мРНК.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
мРНК вакции подобно вирусам передают клеткам инструции(то самое мРНК) на производство не самого вируса,
В ГМО-адено вірусних вакцинах цей етап зрозумілий (клітину заражає кастрований вірус, нездатний до розмноження), а от як він відбувається в мРНК...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
В ГМО-адено вірусних вакцинах цей етап зрозумілий (клітину заражає кастрований вірус, нездатний до розмноження), а от як він відбувається в мРНК...
мРНК в клетку и попадает при уколе вакцины. Что бы что-то попало вм клетку, это что-то не обязательно должно быть вирусом
 

Behemot

Заблокирован
Реєстрація
11.10.08
Місто
Киев
Наскільки я зрозумів безсимптомні хворі найбільш заразні.
Что? Если человек безсимптомно болел, значит его иммунитет подавил вирус и у него нет симптомов. Вирус не успел поразить его клетки в достаточном количестве, чтоб вызвать симптомы. Иммунитет успел выработать нужные антитела и подавил вирус. Т.к. высокая температура, кашель, потеря вкуса и т.д. это уже когда иммунитет не справляется и вирус в человеке хозяйничает как у себя дома и в том числе активно размножается.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Чат жилого массива, где живу, превратился в вакханалию антипрививочников. Я устал проматывать сотни сообщений в сутки на эту тему. Сторонники прививок проиграли борьбу еще три дня назад - над их трупами даже не измываются, просто идет бесконечный флуд.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Behemot, я про час, коли людина заразна (найбільш заразна), і про час, коли розиваються (або ні) симптоми хвороби.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Зверху