Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung

Слабоумие и отвага?

Хотя может действительно что-то с головой.
Если предыдущий "чемпион" по прививкам Убийвовк объяснял свои действия желанием выезда за рубеж, то мотивы этого парня такие себе...необычные.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ковид ковидом, но в Киеве сейчас лютует какой-то грипп, в семье переколбасило всех, от самых мелких до взрослых, даже по скорой забирали, среди знакомых тоже много болеют, детей и взрослых. Симптомы как у орви, плюс несколько дней высокая температура до 39, практически не сбивается. Потом попускает, но кашель остается. В больничке детям, кто попадал, конечно делают тест на Ковид - у всех отрицательный. Я лично этой дрянью не заболел, хотя был дома в плотном контакте - похоже, не зря вмазался Ваксигрипом..
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко підписав наказ про введення бустерної дози вакцинації від коронавірусу для людей від 60 років.

Про це Ляшко повідомив у Facebook.

"Ми дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися. Літні люди зможуть отримати бустерну дозу щонайменше через шість місяців після другої", – зазначив Ляшко.

Оптимально бустерне щеплення можна зробити у строк від 6 до 9 місяців після перших двох доз. Перевагу надаватимуть мРНК-вакцинам, тобто Pfizer і Moderna. Ці препарати колотимуть незалежно від того, чим щепилися людина. Для тих, хто щепився інактивованим препаратом Coronavac, рекомендують третю дозу зробити "файзером".

Питання впровадження бустеру для всіх категорій населення Національна технічна група експертів з імунопрофілактики розгляне 5 січня.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

В Україні дозволили поєднувати щеплення вакциною CoronaVac від китайської компанії Sinovac з векторними протиковідними вакцинами інших виробників.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"За рекомендацією експертів НТГЕІ, змінили схеми використання різних вакцин для основного курсу щеплень від COVID-19, згідно з якими вакцину CoronaVac тепер можна поєднувати з векторними (AstraZeneca) та мРНК-вакцинами (Moderna або Comirnaty від Pfizer)", – написав він у фейсбуці.

Крім того, після Moderna або Pfizer тепер можна застосовувати вакцину AstraZeneca. Мінімальний інтервал між дозами – 28 днів.

Щодо вакцинації вагітних, то жінкам, які отримали першу дозу вакцини CoronaVac, а потім завагітніли, для другої дози перевагу слід надавати мРНК-вакцинам Pfizer або Moderna, зазначив голова МОЗ.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Итого совершенно "неожиданно" все пришли к мнению, что мешать можно почти что угодно с чем угодно, кроме второй дозы инактивированной вакциной после вектора или мРНК, потому что инактивированные вакцины, кроме минимальных побочек дают слишком слабую защиту.
 
Реєстрація
09.12.15
Місто
Київ
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Ковід-сертифікат для щеплених від коронавірусу бустерною дозою з'явиться наприкінці січня. Доти усі, хто вакцинувався бустером, зможуть користуватися зеленим сертифікатом про повну вакцинацію.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Щоб отримати новий цифровий документ, треба надіслати запит на порталі чи у застосунку "Дія" не раніше останніх чисел січня, після самого щеплення.

"Порядок генерації сертифікату нічим не відрізнятиметься від того, як створюються COVID-сертифікати на підставі одужання чи вакцинації. Єдиною відмінністю є термін дії нового документу - він буде чинним 270 днів",- зазначили в МОЗ.

Крім COVID-сертифікату, українці, які отримали бустер, зможуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його можна отримати за місцем щеплення чи у сімейного лікаря. Цей документ також буде чинним 270 днів.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Подскажите, когда правильно сдавать тест ПЦР - летом появились у меня симптомы {горло, температура 38), семейник сказал сдавать тесть, в поликлинике пошел получать направление в спец.отведеном кабинете для людей с подозрением на корону, там начали расспрашивать, когда и какие симптомы появились, ответил как есть, мол вчера горло, сегодня уже температура, врач сказала, что тест лучше сдавать через 3-4 дня, а то и после 7и дней после появления симптомов, т.к. впервые дни тест с большой вероятностью ничего не покажет и типа повторно они уже мне не выпишут бесплатное направление на повторный пцр тест. Так ли это, что тест пцр лучше делать спустя 4-7 дней после появления симптомов ? Есть ли какие-то оф.рекомендации/разъяснения по этому поводу ?
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Киев
Появились температур 38, на след день пошел сдал тест, тест был негативный. Через 7 дней появился насморк, пошел сдал тест, был позитивный. Поэтому на след. день после температуры не советую идти сдавать.

Кстати, я заболел первый раз уже когда был вакцинирован (AZ), так из симптомов была температура 38 в течении одного дня и потом через 7 дней насморк и пропал вкус/запах. Перенес прям вообще легко, даже и не узнал бы что был ковид если бы не ЛОР к которому пришел с жалобами на насморк и чуть болью в голове (если качать ею) не направил на тест.
 
Зверху