Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
А я хворію, поки вичухаюсь свинячі рила знов порозгрібають файзери-модерни і лишиться одна просрочка :)
Не переживай. Файзер у нас на долго. Контракты на 10ки миллионов. Со времнем останется преимущественно он и возможно в меньших количествах короновак. А вот модерна и АЗ будут только в небольших количествах попадать по Covax, вот их как раз не станет.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А я хворію, поки вичухаюсь свинячі рила знов порозгрібають файзери-модерни і лишиться одна просрочка :)
Ковідом?
Та не знаю, аптечний тест нічого не показав, навіть антитіла від щеплень.
Симптоми нетипові для ковидки, більш схоже на якусь вірусну інфекцію верхніх дихальних шляхів...
У Польщі лікарка тест не призначила, лише симптоматичне і спостереження. А наш сімейний каже: точно ковід, бо в усіх однакові симптоми (типу при звичайних вірусних такого не буває, щоб однакові симптоми в усієї сім'ї - шозабрєд!), але теж тест не призначив, видно пізно вже ...пить боржом :)
Оце тепер мучусь: ковід - не ковід...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Симптоми нетипові для ковидки, більш схоже на якусь вірусну інфекцію верхніх дихальних шляхів...
Я вище писав про таке, що то не ковід, а схоже на грип. Хєраче зразу всю родину.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
свинячі рила знов порозгрібають файзери-модерни
Теж записався на Файзер, хрю.. :)
Удачі! Махаю хвостиком.

Учора телефонувала знайома з Італії. Щеплена 2 дозами файзера. Захворіла на ковидку. Тест не робила, але нюх на 3 дні пропав. Була лихоманка до 39 пару днів...
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
А я хворію, поки вичухаюсь свинячі рила знов порозгрібають файзери-модерни і лишиться одна просрочка :)
Ковідом?
Та не знаю, аптечний тест нічого не показав, навіть антитіла від щеплень.
Симптоми нетипові для ковидки, більш схоже на якусь вірусну інфекцію верхніх дихальних шляхів...
У Польщі лікарка тест не призначила, лише симптоматичне і спостереження. А наш сімейний каже: точно ковід, бо в усіх однакові симптоми (типу при звичайних вірусних такого не буває, щоб однакові симптоми в усієї сім'ї - шозабрєд!), але теж тест не призначив, видно пізно вже ...пить боржом :)
Оце тепер мучусь: ковід - не ковід...
У моєї дружини було таке, але не ковід (тест через три дні не показав) за п'ять днів пройшло ( вакцинацій не було до симптомів)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Учора телефонувала знайома з Італії. Щеплена 2 дозами файзера. Захворіла на ковидку. Тест не робила, але нюх на 3 дні пропав. Була лихоманка до 39 пару днів...
Знакоміе говорят, что в регионе Кампания уже каждый второй с короной. И привитые и не привитые. Многие начинают болеть сразу после 3-й дозы (скорее совпадение)
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я вище писав про таке, що то не ковід, а схоже на грип. Хєраче зразу всю родину
Я читав - на ус намотав.
У нас:
Спершу болить горло, що ковтати не можна. Ніякі пирскалки-полоскання не допомагають. Пару днів. Потім вщухає і просто запалене, але не болить.
Через пару днів починається нежить і слабкість. Температура увесь час в нормі.
Нежить проходить, починається кашель. Але хвилями. І не кашель, а так покашлювання. Бо легені чисті.
Проходить кашель потім знов соплі:) у матері - заклало вухо - оглохла. У мене голова - кружиться. У решти - додаткових симптомів нема. І триває ця радість туриста більше 2 тижнів.
О! Знов горло з вухом закололо. Терафлю не справляється
 
Останнє редагування:

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
О гриппе тоже забывать не стоит. Не эпидемия, но присутствует
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Міністерство охорони здоров'я Сінгапуру підрахувало, що у 2021 році рівень смертності від COVID-19 серед вакцинованого населення був найнижчим у тих, хто отримав щеплення вакциною Moderna, а найвищим - у тих, кому кололи Sinovac.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Сінгапуру Онг Є Кун, виступаючи в місцевому парламенті в понеділок, пише Bloomberg.

Минулого року в Сінгапурі, де проживають майже 5,5 млн людей, від COVID-19 померли 802 хворих. Із них 555, або 70%, не були повністю вакциновані, а 247 отримали обидва щеплення.

Рівень смертності виявився таким:

  • невакциновані - 79 смертей на 100 тисяч населення
  • Sinovac - 11 смертей на 100 тисяч населення
  • Sinopharm - 7,8 смерті на 100 тисяч населення
  • Pfizer/BioNTech - 6,2 смерті на 100 тисяч населення
  • Moderna - 1 смерть на 100 тисяч населення
Онг наголосив, що розмір вибірки був невеликим і не враховував такі фактори, як вік та час введення вакцини. Тим не менше, пише агентство, ці результати можуть додати занепокоєння щодо ефективності інактивованих вакцин Sinovac і Sinopharm, які широко використовуються в небагатих країнах.

Попередні лабораторні дослідження свідчать, що Sinovac навіть з бустерною дозою не є достатньо ефективним проти високозаразного варіанту омікрон, який починає домінувати в світі.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
результати можуть додати занепокоєння щодо ефективності інактивованих вакцин Sinovac і Sinopharm
Странно, что не упомянули пфайзер, который не сильно то оторвался от того же синофарма. В любом случае, по отношению к невакцинированным даже синовак смотрится отлично. Хотя, эта статистика ни о чем по сути не говорит. Мы не знаем, какой процент населения вакцинирован, локаль умерших и т.д.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Вот и "бустернулся" Файзером, в целом состояние норм, периодами накрывало, но может это и на погоду..)) "Полировочка" и томатный сок для Мери стынет в холодильничке, традицию нарушать нельзя.. ;)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Мене послали: "чекайте 6 місяців від другої дози". Бустернусь після 26-го (
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
 
  • Love
Реакції: idea
Зверху