Не знаю що буде, але сьогоднi принесли по окремiй вiдомостi.обіцяв до Пасхи пенсіонерам по півтори тисячі гривень , що з цього буде?
Щотижня не краще?могли б щомісяця так доплачувати
Не зрозумів - а тоді де їх брати згідно вашого світобачення? Ви згодні на підвищення податків для себе?лиш би не друкувати ці гроші, щоб ціни не росли
недолго закарпатская ячейка компартии вещала![]()
Зрозуміло. Як все ж таки легко з Вами, комуністами, спілкуватися - на логічне питання, яке як правило виникає після прослуховування Ваших лозунгів "Треба негайно роздати гроші!/Виділити квартири!/Зупинити війну!/Знизити ціни!/Стати їжачками!/etc.." - як саме це зробить? у Вас завжди є повноцінна відповідь - "Я не тактик, а стратег!"..це питання до влади.
завтра на виборах переможе Мадяр, треба з ним домовитись про розблокування 90 млрд., нагадати Урсулі фон дер Ляєн, що в 2025 так і не проголосували за передачу нам 200 млрд., хай голосують по новому і т.д.як саме це зробить?
Ну... хіба щоХай домовляються з ЄС, МВФ, США...
Конституція України. Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
Ну... хіба щоХай домовляються з ЄС, МВФ, США...
Народу нужно думать когда голосует. А то голосуют по приколу, а потом хотят жить как в нормальных странах....Чому про це має думати народ, а не влада?