Підприємці-спрощенці (за спрощеною системою оподаткування)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ФОП-єдиноподатківці (спрощена система оподаткування)

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Податковий календар: taxer.ua, СОТА
 
Причина: виправлена е-адреса
Останнє редагування модератором:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Якщо ФОП надає послуги, а не продає товар, то у ст. 9 ЗУ «Про РРО» з'явився новий п. 14, за яким застосування РРО для розрахунків не потрібно, якщо ФОП одержав за них оплату за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування або сервісів переказу грошей (Приват24, Fondy, Portmone, LiqPay тощо).
Айбокс,гадаю, відноситься до сервісу переказу грошей. Але то лише для тих, хто надає послуги, а не продавців.
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Якщо ФОП надає послуги, а не продає товар, то у ст. 9 ЗУ «Про РРО» з'явився новий п. 14, за яким застосування РРО для розрахунків не потрібно, якщо ФОП одержав за них оплату за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування або сервісів переказу грошей (Приват24, Fondy, Portmone, LiqPay тощо).
Айбокс,гадаю, відноситься до сервісу переказу грошей. Але то лише для тих, хто надає послуги, а не продавців.
воно і раніше так було, що коли надаєш послуги згідно договору, то ніякі РРО не потрібні, є ж виписка з рахунку, в котрій конкретно вказані відправник/отримувач/призначення. Тому ніяких змін не бачу
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Якщо ФОП надає послуги, а не продає товар, то у ст. 9 ЗУ «Про РРО» з'явився новий п. 14, за яким застосування РРО для розрахунків не потрібно, якщо ФОП одержав за них оплату за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування або сервісів переказу грошей (Приват24, Fondy, Portmone, LiqPay тощо).
Айбокс,гадаю, відноситься до сервісу переказу грошей. Але то лише для тих, хто надає послуги, а не продавців.
воно і раніше так було, що коли надаєш послуги згідно договору, то ніякі РРО не потрібні, є ж виписка з рахунку, в котрій конкретно вказані відправник/отримувач/призначення. Тому ніяких змін не бачу
якщо переказати з картки на картку-ключ або через термінал https://privatbank.ua/ru/business/terminal то призначення і ПІБ відправника/отримувача не буде чи я щось не так зрозумів?
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Вітаю всіх.
Заліз в особистий кабінет і там не побачив нарахувань Єдиного Податка за вересень і жовтень (друга група).
За серпень нарахувало і ось за листопад нарахувало.
Це якийсь глюк чи я щось пропустив?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Хтось вже подавав декларацію фоп 3 гр 2 відсотки?
я так зрозумів, що, якщо я перейшов припустимо у квітні на 2 відсотки, з квітня щомісячно подаю декларацію, а тепер подаю грудень з додатком з
Єсв, то річну загалом за 2022 подавати вже не потрібно?
 
Реєстрація
09.06.19
Місто
Киев
Хтось вже подавав декларацію фоп 3 гр 2 відсотки?
я так зрозумів, що, якщо я перейшов припустимо у квітні на 2 відсотки, з квітня щомісячно подаю декларацію, а тепер подаю грудень з додатком з
Єсв, то річну загалом за 2022 подавати вже не потрібно?
Так, не потрібно. Я подавав.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Пробував через дію подавати за грудень, видає помилку.
Через кабінет все подалось, чекаю квитанції
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підприємці, як вас правильно називати? Тільки не "єдиноподатківці". ФОП на єдиному податку?
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
у когось виникала така проблема після подачі податкової звітності - в деклараціїї ЄП ставлю чек-бокс навроти рядка додатки - Додаток 2, а при завантаженні цієї декларації у пдф форматі на ПК, ще проставлено чекбокс під цим же рядком ?

в ОК податкової при перегляді:


а це скріншот з завантажденного пдф файлу цієї ж декларації:
 
Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
Шось не можу через кабінет подати звіт за грудень (ФОП 3гр 2%). Додаю додаток 2, а додаток 1 не додаю, т.к. не маю земельної ділянки, аренди и т.і.. Воно мені в 2-ї квитанції пише помилку "не подано Додаток 1 або не зазначено позначку щодо його подання". Чи є Додаток 1 для ФОП 3гр 2% обов'язковим?
 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
Шось не можу через кабінет подати звіт за грудень (ФОП 3гр 2%). Додаю додаток 2, а додаток 1 не додаю, т.к. не маю земельної ділянки, аренди и т.і.. Воно мені в 2-ї квитанції пише помилку "не подано Додаток 1 або не зазначено позначку щодо його подання". Чи є Додаток 1 для ФОП 3гр 2% обов'язковим?
Можливо, ви поставили позначку, що подаєте Додаток 1.
 
Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
Можливо, ви поставили позначку, що подаєте Додаток 1.
Ні. Ставлю позначку на Додаток 2 і його додаю, а Додаток 1 не додаю та не ставлю позначку. Все виглядає так, що Додаток 1 наразі є обов'язковий або це якийсь глюк.
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
ФОП, ЕН, 3-я группа.
Правильно я понимаю, что платить ЕСВ сейчас не обязательно ?
До конца войны, и 12 месяцев после её окончания.
Но если не платить - эти месяцы не пойдут в трудовой стаж и не будут учитываться при начислении пенсии.
В 2022 обязательными для оплаты ЕСВ являются только январь и февраль - 2 * 1430 = 2860 грн.
Дальше - по желанию и по возможности.
Всё верно ?
 
Зверху