Работа на авто. Кто работал, расскажите

Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
На свому авто теж справа смаку
Когда-то работал на своей машине в фирме с претензией на "премиальность" (дресс код, даже костюмы на корпоративы метинвеста требовали, всегда чистая машина, знание города без карты и навигатора и всё остальное) там получалось около 5грн/км "на круг", доллар 8, бензин 10,90 были. Неплохо получалось, тем более все пассажиры были как правило из состоятельных людей и проблем не возникало. А потом всё как-то начало сыпаться, ушел в обычную службу, повозил пролетариев несколько недель, цена километра упала до 1,5-1,8грн, плюс народ из простых и вопросы "чё так дорога ёпты млядь" звучали всё чаще, ушел и не жалел. Это работа для оленей готовых "пылесосить" весь город и быть довольными что "заработали" забывая топливо и общую амортизацию машины.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Бидло, в своїй більшості, буде відсіюватися
Ти ніколи не бачив в говно бухого бидла з грошима на "комфорт" та "еліт"? Те ще "задоволення".. Так, набагато менше, але одне говно може зіпсувати весь день.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А на роботі в офісі - від сусіда по кубіку може смердіти і треба на 9 їхати:) Щось запахло старопердунством :) Треба такий досвід самому отримувати)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Треба такий досвід самому отримувати)
"Щоб відчути шкоду від важких наркотиків - треба тільки особистий досвід отримати, а то всі брешуть")) Мені вистачає особистого досвіду родичів і знайомих, що не будуть триндіти, щоб зробити висновки для себе. Старопердунство - є таке, може комусь така робота по кайфу, але не всім. Сам коли користуюсь таксі, не дістаю водія, не ригаю і не воняю, навіть коли трохи під алкоголем, їду спокійно, дивлюсь у вікно або телефон))
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
ну якби мені було 18 і прямо так хочеться кермувати - то береш десь 2 штуки баксів - може батько поможе - і купляєш корча на ходу, якогось простого не турбованого, не некронімця. Влаштовуєшся кур'єром чи на доставку, вчишся, заодно трохи і зрозумієш як авто влаштовано, бо періодично ремонтувати треба.
А категорія С гарна штука, раніше я знаю ще у школах ходили на курси досааф і одразу на С. В житті керувати вантажівкою зможе пригодиться, а може потім і на автобуси перейти.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Таксувати на авто компанії - це дурне діло, хто спробував, досить швидко кидали цю справу, плани і умови нереальні, щоб заробити щось, треба бути таким собі "роботом-термінатором", не їсти, не спати, не срати, в більшості просто виходиш в нуль.
Там в ноль невозможно, поскольку получаешь процент от заказов. В ноль - это когда вообще не выезжал.
Вот на своей тачке в ноль возможно, если считать не только топливо, но и падение цены авто за период эксплуатации+ текущий ремонт+"отложеный ремонт"+текущее обслуживание. Очень часто так и происходит - через пару лет работы тачка ушатана, денег на крупный ремонт нет, заработанные деньги просраны. Сколько я таких уже видел...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Там в ноль невозможно, поскольку получаешь процент от заказов.
Це не в прямому сенсі нуль, умови дуже жорсткі щоб отримати ті проценти, якийсь дуже мінімальний заробіток буде, на каву та перекусити, або треба так впахувати, що не кожна людина зможе фізично і морально. Ось там власники повністю врахували:
падение цены авто за период эксплуатации+ текущий ремонт+"отложеный ремонт"+текущее обслуживание
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Це не в прямому сенсі нуль, умови дуже жорсткі щоб отримати ті проценти, якийсь дуже мінімальний заробіток буде, на каву та перекусити
То смотря какой кофе и где именно перекусывать. Примерно 2000грн/день.
Если кушать только на Веранде(например), то вообще не будет оставаться ничего, да.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Примерно 2000грн/день.
У мене родич до великої війни таксувал "на авто компанії", якби ж то виходило 2000 в день, то не кинув би ту справу за пару тижнів. (Та і я б кинув нахір ті сервери і камери, і пішов вбивати чужі авто😂) Може після 2022 щось помінялось, не можу сказати, але здається, що то казочки. Ну або за кермом - робот-термінатор T-1000))
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Та і я б кинув нахір ті сервери і камери, і пішов вбивати чужі авто😂)
Кто под что заточен. Один сам не зарабатывает и машину убивает, другой - никаких проблем с деньгами и пробег маленький(я доволен).
По статистике - с коренных киевлян толку нет, они способны только уверенно двигаться в потоке, не более.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Может глупая аналогия прозвучит, но я не знаю какую ещё сказать... "все равно что жить с семьёй лучшего друга и полагать что его жена - твоя жена".
Может есть какое то средство, чтоб не бояться брать чужое авто? Потому что то которое начинаются на букву "П" и заканчиваются на "-изм" тут явно не подходит(
Десь ти прибріхуєш:
-чи з віком
-чи з обставинами життя

Давно б вже взяв батьківського спринтера і трохи амортизував простій машини за рахунок епізодичних перевезень вантажів\пасажирів.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Щоб відчути шкоду від важких наркотиків - треба тільки особистий досвід отримати, а то всі брешуть")) Мені вистачає особистого досвіду
Я як раз особисто працював з водіями багато, багато років. І вони змінюються та набувають досвіду тільки через Аварії. Був в мене такий 19 років. Скільки влетав і не перелічити. Камази, Крази легкові. І знаешь коли він змінив стиль водіння? Коли в 200 метрах від дому його понесло в дощ прямісінько в стовп. В той день тільки випадково він був без дітей. Тачка в хлам повністю, а його викинуло тому що не було ременя. Ось після цього він їздить геть інакше.

Ніяких форуми і чужий досвід так не працюють.
Post automatically merged:

умови дуже жорсткі
Ти як пасажир сів би до 18 річного вчора отримавшого права. І то добре якщо не купив? А жінку з дітьми посадовив?
Post automatically merged:

Тут треба розуміти: Є люди котрі в 16 відчувають автівку як продовження себе, а є котрі тільки мріють косити бабло а так автівка то не для них. Це геть різне
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
alkogoliy, наразі, я б почав не з роботи, а з курсів водіння з гарним інструктором. Ось там наприклад навчають чому не можна підставляти правий бік авта і доводять це до автоматизму. Це лише приклад.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
ПотапаПапа, тому що ти можеш везти жінку, дитину, (клієнта у випадку автора) цьому навчають на контр аварійці. У автора думки як то грошей заробити і побільше але треба навчитися володіти автівкою і гарненько і тільки потім возити інших.
 
Зверху