al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Raiffeisen
BANK

raiffeisen.ua
521 з мереж «Vodafone Ukraine», +380 (68) 490-0888 з мереж «Київстар», 0 (800) 500-500 по Україні, +380 (44) 490-8888 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ online.aval.ua Raiffeisen Online | Raiffeisen Online мобільні застосунки

β Мобільні застосунки "MyRaif" для закритого бета-тестування | Спільнота в Telegram
 
Причина: бета-тестування
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Отделение Райффайзена на Харьковском массиве перехало.
БЫЛ адрес Братства тарасовцев 12/37 и теперь СТАЛ адрес Ревуцкого 40, возле Варуса (ЖК Лебединый).
По сути переехали через дорогу. Возможно в понедельник будут торжественно открывать новое отделение.
Плюс теперь у них то ли полностью наружный банкомат, то ли в предбаннике (т.е. вечером надо картой проводить через замок).
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Вітаю! Будь ласка підкажить. Через додаток хочу купити валюту. Валютну картку можу я відкрити через додаток? Ця картка буде віртуальна? І потім з цієї валютної картки я можу знімати валюту в банку хоч на наступний день?
 
Реєстрація
17.11.11
Місто
LutskCity
Вітаю! Будь ласка підкажить. Через додаток хочу купити валюту. Валютну картку можу я відкрити через додаток? Ця картка буде віртуальна? І потім з цієї валютної картки я можу знімати валюту в банку хоч на наступний день?
Так, можна через додаток, єдиний нюанс це буде не карта, а рахунок. Гроші щоб забрати треба робити замовлення в чаті додатку. Раніше замовлення відбувалось через один роб. День, тобто в понеділок поміняв і замовив у середу можна забрати, але в січні робив замовлення, термін виконнання два тижні!
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Вітаю! Будь ласка підкажить. Через додаток хочу купити валюту. Валютну картку можу я відкрити через додаток? Ця картка буде віртуальна? І потім з цієї валютної картки я можу знімати валюту в банку хоч на наступний день?
Так, можна через додаток, єдиний нюанс це буде не карта, а рахунок. Гроші щоб забрати треба робити замовлення в чаті додатку. Раніше замовлення відбувалось через один роб. День, тобто в понеділок поміняв і замовив у середу можна забрати, але в січні робив замовлення, термін виконнання два тижні!
Мабуть все таки залежить від міста. В мене вийшло два дні.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Гроші щоб забрати треба робити замовлення в чаті додатку.
Або просто подзвонити менеджеру у відділення, щоб записали на папірчик. Якщо є, можуть навіть в той же день новими видати.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
просто подзвонити менеджеру у відділення,
Не знаю как у вас но в центральном отделении райфа в Запорожье на просьбу дать телефон чтобы позвонить ответили что городские телефоны у них давно отключены а личные телефоны они не дают. Более того через горячку заказать тоже нельзя ибо Запорожье по классификации райфа - в красной зоне, а это значит что заказывать валюту надо лишь посетив отделение лично (правда при этом снисходительно разрешают делать заказ и на родственников первой линии родства - то есть для заказа жену или дочь с собой можно не везти ).
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
просто подзвонити менеджеру у відділення,
Не знаю как у вас но в центральном отделении райфа в Запорожье на просьбу дать телефон чтобы позвонить ответили что городские телефоны у них давно отключены а личные телефоны они не дают. Более того через горячку заказать тоже нельзя ибо Запорожье по классификации райфа - в красной зоне, а это значит что заказывать валюту надо лишь посетив отделение лично (правда при этом снисходительно разрешают делать заказ и на родственников первой линии родства - то есть для заказа жену или дочь с собой можно не везти ).
Через додаток неможливо замовити?
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
просто подзвонити менеджеру у відділення,
Не знаю как у вас но в центральном отделении райфа в Запорожье на просьбу дать телефон чтобы позвонить ответили что городские телефоны у них давно отключены а личные телефоны они не дают. Более того через горячку заказать тоже нельзя ибо Запорожье по классификации райфа - в красной зоне, а это значит что заказывать валюту надо лишь посетив отделение лично (правда при этом снисходительно разрешают делать заказ и на родственников первой линии родства - то есть для заказа жену или дочь с собой можно не везти ).
Был во вторник в отделении рядом с Довженко, и между прочим спросил про валюту и получил такие ответы:
Я: Как с валютой?
Аваль: Заказывайте через горячую линию, если сейчас закажите, будет в четверг
Я: А тут (в отделении, у вас лично) заказать нельзя?
Аваль: Нельзя. Только через горячую линию

Не заказывал и не проверял, т.к. не знаю когда там буду в след. раз.

Так что от отделения к отделению "политика" отличается до противоположности
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Причина: зайве цитування
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.01.13
Місто
Полтава
Якщо через додаток відкрити валютний депозит- це єквівалент 200000 грн і через. 3 місяці я зможу забрати валюту?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
24.01.13
Місто
Полтава

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щомісяця. Тільки фінмоніторинг запитає звідки в тебе стільки грошей.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Мобільний додаток у всіх працює?
 
Зверху