Яким системно важливим банкам віддаєте перевагу зберігання грошових коштів?

  • А-Банк

  • Креді Агріколь Банк

  • КредоБанк

  • ОТП Банк

  • Ощадбанк

  • Південний

  • ПриватБанк

  • ПУМБ

  • Райффайзен Банк

  • Сенс Банк

  • ТАСкомбанк

  • укргазбанк

  • Укрексімбанк

  • УкрСиббанк

  • Універсал Банк


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
24 лютого 2022 року з 5:30 на території України введений воєнний стан — Указ президента № 64/2022. НБУ ухвалена постанова № 18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану».

Про роботу банківської системи та валютного ринку з 24 лютого 2022 року в умовах воєнного стану по всій території України​

Національний банк оперативно ухвалив постанову у зв'язку із оголошенням воєнного стану по всій території України, якою, зокрема, передбачено, що:
  • банки забезпечують роботу відділень в безперебійному режимі в умовах відсутності загрози життю та здоров’ю населення;
  • банки продовжують роботу з урахуванням обмежень, визначених цією постановою;
  • забезпечується доступ до сейфових скриньок в безперебійному режимі;
  • безготівкові розрахунки здійснюються без обмежень;
  • банкомати підкріплюються готівкою без обмежень;
  • НБУ здійснює підкріплення готівкою без обмежень;
  • НБУ здійснює бланкове рефінансування банків для підтримки ліквідності без обмежень за сумою терміном до одного року з можливістю пролонгації ще на один рік;
  • платежі Уряду України здійснюються без обмежень, згідно із законодавством про особливий період.
Відповідна постанова також передбачає введення тимчасових обмежень з 24 лютого 2022 року, саме:
  • призупинити роботу валютного ринку України, крім операцій з продажу іноземної валюти клієнтами;
  • зафіксувати офіційний курс на 24 лютого 2022 року;
  • обмежити зняття готівки з рахунку клієнта в обсязі 100 тис. грн на день (не враховуючи виплати заробітної плати та соціальних виплат), крім підприємств та установ, що забезпечують виконання мобілізаційних планів (завдань), Уряду та окремих дозволів Національного банку без нарахування та зняття комісій;
  • заборонити видачу готівкових коштів з рахунків клієнтів в іноземній валюті, крім підприємств та установ, що забезпечують виконання мобілізаційних планів (завдань), Уряду та окремих дозволів Національного банку;
  • увести мораторій на здійснення транскордонних валютних платежів (крім підприємств та установ, що забезпечують виконання мобілізаційних планів (завдань) та Уряду, окремих дозволів НБУ);
  • зупинити здійснення обслуговуючими банками видаткових операцій за рахунками резидентів держави, що здійснила збройну агресію проти України;
  • банкам – емітентам електронних грошей призупинити здійснення випуску електронних грошей, поповнення електронних гаманців електронними грошима, розповсюдження електронних грошей.
Відповідні дії є необхідними для забезпечення надійного та стабільного функціонування фінансової системи країни та максимального забезпечення діяльності Збройних Сил України, а також безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури.

Наголошуємо, що Правління Національного банку України забезпечує свою роботу відповідно до Закону України Про Національний банк, Регламенту Правління Національного банку України в умовах особливого періоду, затвердженого рішенням Правління Національного банку України від 21 серпня 2019 року № 606-рш, нормативно-правових та розпорядчих актів Національного банку України.
(C) bank.gov.ua

Зміни до Постанови: результати пошуку всіх змін на сайті НБУ
👉 Актуальний текст постанови на zakon.rada.gov.ua.

Системно важливими банками визначено перелік 760 чергових відділень (перелік чергових відділень постійно уточнюється та оновлюється), розташованих у Києві та у 275 населених пунктах 22 областей, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги навіть в умовах тривалої відсутності енергопостачання.
Результати попереднього опитування
 
Причина: Результати попереднього опитування
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Может кому пригодится в расчетах: БВР сейчас при покупках офлайн в Германии с кредитки считает ойро 32,4711 и +кешбек.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Підкажіть будь-ласка, чи вірно я людину проінформував?
Треба - перевести гроші з Польші до Херсону фізичній особі..
Наскільки розумію - банківський переказ не пройде, бо Херсон зараз тимчасово окупований і можна зробити лише безготівковий переказ на картку. При цьому гроші будуть конвертовані у гривню за офіційним курсом НБУ.
Так чи як?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Підкажіть будь-ласка, чи вірно я людину проінформував?
Треба - перевести гроші з Польші до Херсону фізичній особі..
Наскільки розумію - банківський переказ не пройде, бо Херсон зараз тимчасово окупований і можна зробити лише безготівковий переказ на картку. При цьому гроші будуть конвертовані у гривню за офіційним курсом НБУ.
Так чи як?
ПеревеЗти чи переказати? ;)
Куди саме? Вестерном, свіфтом, через Мастеркард/Візу, Трансфервайзом?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Куди саме? Вестерном, свіфтом, через Мастеркард/Візу, Трансфервайзом?
Як саме? Попередньо планувалося Вестерном.
В Херсоні зараз складно зі здійсненням повноважень... Я би рекомендував кидати переказ на рахунок.
 
  • Love
Реакції: goga

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Як саме? Попередньо планувалося Вестерном.
Если спросить в кассе банка, выдают ли вестерн, да и желательно в валюте. То почему бы и нет.
Но поискать такой банк-кассу прийдется побегать.
Не с первого раза снимал, после частичной отмены запрета на выдачу валюты.
 
  • Love
Реакції: goga

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Вирішили - я переводжу людині з Херсону зі своєї картки, а потім людина-ініціатор зі мною розрахується. Бо так простіше буде.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Друзяки з різних країн світу троха підтримують, але Western Union чи MoneyGram в Європі та Штатах - зовсім не популярні.

Для мешканців Європи найпростішим виявився SEPA-переказ на EUR карту монобанка. Моно дає реквізити банку-партнера у Великобританії, додатково питали поштову адресу, бо для міжнародних переказів їх банки вимагають її зазначати. Переказ займає до кількох годин і гроші у валюті опиняються на вашій карті :)

Для мешканців Штатів найпростішим є переказ USD на ваш акаунт в PayPal, і відучора для користувачів з України цей варіант - запрацював, бо раніше не давали приймати гроші. Переказ на баланс акаунта є миттевий, а от подальший вивід на карту у гривні займає 12+ годин. Як вивести на карту в USD - наразі не знайшов, а курс конвертації USD->гривня в PayPal зараз 29,25 :rolleyes:
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
курс конвертації USD->гривня в PayPal зараз 29,25
Бльо, а скільки ти хотів, 36? :LOL:
Я б хтів отримать в USD на картку, зняти нал у відділенні банку і обміняти, коли буде потреба, по ринковому курсу (32,40 на вчора). Нема особливого бажання втрачати 300грн+ на кожній сотці $
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Судари, подскажите по вашему мнению, стоит ли с Форварда личные деньги перекинуть на Альфу?
Есть еще НеоБанк, БВР, жабоедский Укрсиб и Пиреус с Моно.
Я думаю, что из всех этих Альфа выглядет постабильнее.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
gredox, я на дебетовой карте Форварда оставил 1к грн (на остальных нули), остальное в первый день войны вывел на карты других банков. Руководствовался тем, что средства решил хранить на счетах тех банков, отделения которых есть в моём городе.

Сейчас Форвард имеет большой отток денежных средств, что решил закрутить "гайки". Скажем так, хранить последние свои средства там смысла нет.
НБУ опубликовал список системно важных банков (на форуме эту статью публиковали), есть смысл хранить деньги у них. IMHO
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
курс конвертації USD->гривня в PayPal зараз 29,25
Бльо, а скільки ти хотів, 36? :LOL:
Я б хтів отримать в USD на картку, зняти нал у відділенні банку і обміняти, коли буде потреба, по ринковому курсу (32,40 на вчора). Нема особливого бажання втрачати 300грн+ на кожній сотці $
Я б теж багато чого хотів, але війна, валюта потрібна на закупівлю критично важливого імпорту, як палива, наприклад, щоб не зупинилось те, що досі якось рухається, а не для свинорильства з платіжними системами.. Взагалі, у такий час свинорильство я би прирівнював до мародерства, як мінімум, у моральному сенсі..
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
курс конвертації USD->гривня в PayPal зараз 29,25
Бльо, а скільки ти хотів, 36? :LOL:
Я б хтів отримать в USD на картку, зняти нал у відділенні банку і обміняти, коли буде потреба, по ринковому курсу (32,40 на вчора). Нема особливого бажання втрачати 300грн+ на кожній сотці $
Я б теж багато чого хотів, але війна, валюта потрібна на закупівлю критично важливого імпорту, як палива, наприклад, щоб не зупинилось те, що досі якось рухається, а не для свинорильства з платіжними системами.. Взагалі, у такий час свинорильство я би прирівнював до мародерства, як мінімум, у моральному сенсі..
Я ділюся реальним досвідом, як людям отримати допомогу від друзів чи родичів з-за кордону, в умовах, коли є різні обмеження від НБУ, а людину, що не стала захищати своє місто, втекла і пафосно строчить з компіка на форумах, я би як мінімум назвав лицеміром.

Перший "миттєвий" вивід з PayPal гаманця $100 на гривневу карту Visa від Монобанку зайняв 24 години.
Зарахувалося 2925,50грн
 
Останнє редагування:
Зверху