Робота послуг 3Mob

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Який сенс в цьому, якщо є водафон? Тримоб в роумінгу водафон краще працює?
В іншій темі писали, що при блекауті базові станції 3mob, які знаходяться у Києві видають 3G інтернет з більшою швидкістю, ніж lifecell, Kyivstar, Vodafone. Перед покупкою eSIM писав оператору, вони запевняли, що сім буде реєструватися в рідній мережі і 3G інтернет буде працювати, навіть перевірила, чи є резервне живлення у наближчій до моєї адреси БС, але чомусь не реєструється. Буду писати, розбиратися.
Post automatically merged:

Тримоб, як і лайка віртуальні оператори?
У Lycamobile начебто ніколи і не було своєї мережі, БС, завжди працював від Vodafone, а у 3mob є свої БС, але лише у Києві (за словами оператора).
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Реєстрація
07.02.18
Місто
Киев
Тут така справа... Вручну обираю мережу Тримоб, при цьому телефон пише Vodafone UA. Але якщо зайти в інженерне меню, бачу 255 07, тобто саме Тримоб. Схоже, вони айдішник мережі на Водафон поміняли, але то є саме Тримоб є. Перевірте.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тут така справа... Вручну обираю мережу Тримоб, при цьому телефон пише Vodafone UA. Але якщо зайти в інженерне меню, бачу 255 07, тобто саме Тримоб. Схоже, вони айдішник мережі на Водафон поміняли, але то є саме Тримоб є. Перевірте.
А в мене пише VODAFONE (великими літерами, без UA).
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
255 01 - тобто Vodafone, в інших мережах (Trimob, lifecell, Kyivstar) - не реєструється🙁
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
255 01 - тобто Vodafone, в інших мережах (Trimob, lifecell, Kyivstar) - не реєструється🙁
Странно, у меня регистрировался недавно в родной сети. Скорость интернета работает ли интернет я не проверял, но звонки проходили.
Post automatically merged:

И да, действительно, в 2019-2020 году, когда у меня был айфон 11, то отображалось vodafone UA даже если сеть 3моб и только перезагрузка помогла телефону отображать правильное название оператора, но вдруг он выпадет в роуминг - снова только после перезагрузки отображался 3mob. Сейчас на самсунге с этим проблем нет.
 
Реєстрація
07.02.18
Місто
Киев
Потестил его вчера вечером в Киеве. При одном из отключений сеть легла. Потом в какой-то момент через несколько часов появилась, и давала спокойно смотреть Ютубы. Киевстар и Водафон светили Edge'м в это время.
 
  • Like
Реакції: rezz

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Написав оператору у Messenger, відповіли, що найближча БС 3mob виявляється знаходиться досить далеко від мого будинку, тому сім не реєструється у рідній мережі.
Якщо комусь потрібно, продаю цю eSIM у Маркеті майже вдвічі дешевше;)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
vlady, спробуй через оператора змінити тариф на грін
Тоді буде цікаво придбати погратись
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
chelavek, хіба на eSIM можна змінити тариф, для eSIM начебто доступний тільки Інтернет M чи я помиляюсь?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
vlady, мені одна оператор казала що можна грін з сім перевести на єсім
Але я ще не спробував
Сказала поповніть рахунок на 150 грн і дзвонити їй
Перед цим додати емейл в свій кабінет
Щоб вони на нього прислали єсім
Чи їй продиктувати вже не пригадаю
Post automatically merged:

vlady, тому може через оператора і твій варіант пройде
Набери їх завтра чи понеділок може пощастить
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
чи є резервне живлення у наближчій до моєї адреси БС, але чомусь не реєструється. Буду писати, розбиратися.
Приходить відповідь: ми відреагували на ваше звернення, зараз наші фахівці на максимально швидкому автомобілі на максимальній швидкості (дозволеній законодавством України) намагаються доставити до БС, що Вас обслуговує, акумулятори з максимальною ємністю для максимального подовження роботи БС.
З максимальною повагою, Ваш 3моб.
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
vlady, мені одна оператор казала що можна грін з сім перевести на єсім
Але я ще не спробував
Сказала поповніть рахунок на 150 грн і дзвонити їй
Перед цим додати емейл в свій кабінет
Щоб вони на нього прислали єсім
Чи їй продиктувати вже не пригадаю
Post automatically merged:

vlady, тому може через оператора і твій варіант пройде
Набери їх завтра чи понеділок може пощастить

chelavek, хіба на eSIM можна змінити тариф, для eSIM начебто доступний тільки Інтернет M чи я помиляюсь?
Все правильно оператор сказала. Грін можна перевести на есім.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
@vlady, тому може через оператора і твій варіант пройде
Набери їх завтра чи понеділок може пощастить
Зателефонував. Сказали, що для зміни тарифу Інтернет M на green потрібно написати листа на електронну пошту [email protected], чекати до 7 днів. Чекаємо!
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Люди, конечно, достаточно наивно подошли к решению вопроса =)
У меня Тримоб работает, но когда отключения стали удлиняться, каждая попытка к нему подключиться превращается в непрекращающийся танец с бубном. Фактически, на балконе есть ОДНА точка, где я могу поймать сигнал с одной из БС — либо с Цветаевой (возле БРСМа там у них есть), либо с Лесного проспекта (sic!), причем чаще всего удается подключиться к последней, несмотря на её дальность больше 7 км по прямой. Вероятно, цветаевская гаснет вместе со мной. И то, сигнал чаще всего не более -100, поэтому любой сдвиг и прикосновение к телефону выкидывает из сети, и он присоединен длинным кабелем к роутеру, который оттуда уже раздает инет по вафле. А вы хотели, чтобы он у вас в родной сети в модеме работал в комфортной для вас точке, хехе =)
 
Зверху