Свавілля Київстар

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
переїхав в інший обласний центр, поруч є ТРЦ, приходить SMS відправник альфа-ім'я Eldorado з запрошенням в їх магазин. отже, київстар передає трєтім особам мою геолокацію. якщо від водафон/лайфсел надходило запрошення в фірмовий магазин лайфсел коли я поруч, це ще можна зрозуміти бо вони мою геолокацію використовують для себе як для оператора.
по-перше, купую електроніку в Rozetka Foxtrot Comfy або у ноунейм ФОПах, та купувати в кацапському ельдорадо не збираюсь.
по друге, київстар торгує (передає) дані іншим особам та сприяє поширенню спаму.

PS що заважає київстару передавати дані про розміщення ЗСУ до свого головного офісу в кремлі ФСБ - нічого не заважає, бо в нас же немає санкцій щодо Альфа-Груп щодо Альфа-Банк.
PPS коли США зняли санкції з Альфа-Банк-Казахстан то деякі персонажі почали волати про слабку допомогу американців.
https://kyivstar.ua/business/products/big-data#target давно не новина, принцип як у фб
 
Останнє редагування:

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
переїхав в інший обласний центр, поруч є ТРЦ, приходить SMS відправник альфа-ім'я Eldorado з запрошенням в їх магазин. отже, київстар передає трєтім особам мою геолокацію. якщо від водафон/лайфсел надходило запрошення в фірмовий магазин лайфсел коли я поруч, це ще можна зрозуміти бо вони мою геолокацію використовують для себе як для оператора.
по-перше, купую електроніку в Rozetka Foxtrot Comfy або у ноунейм ФОПах, та купувати в кацапському ельдорадо не збираюсь.
по друге, київстар торгує (передає) дані іншим особам та сприяє поширенню спаму.

PS що заважає київстару передавати дані про розміщення ЗСУ до свого головного офісу в кремлі ФСБ - нічого не заважає, бо в нас же немає санкцій щодо Альфа-Груп щодо Альфа-Банк.
PPS коли США зняли санкції з Альфа-Банк-Казахстан то деякі персонажі почали волати про слабку допомогу американців.
Київстар не виправдовую, але, можливо, ті смс надсилає сам київстар, пишучи відправником замовника рекламних смс
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
київстар передає трєтім особам мою геолокацію.
В даному випадку це спам, але не передача третім особам. Магазин купив у оператора послугу "відправ смс абонентам, які знаходяться в такій-то локації". Без передачі чого-небудь по конкретному абоненту.

Але у Київстара в арсеналів є набагато зашкварніші послуги, колись вже описував.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Назву теми трохи не так переклали українською. Беспрєдєл перекладається як свавілля. Хоча, може по змісту теми, це можна назвати безладом/бардаком.
Безлад, безладдя,- беспорядок (по москальськи).
Бардак,- то вже трохи в кримінальний сленг....
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Назву теми трохи не так переклали українською. Беспрєдєл перекладається як свавілля. Хоча, може по змісту теми, це можна назвати безладом/бардаком.
Безлад, безладдя,- беспорядок (по москальськи).
Бардак,- то вже трохи в кримінальний сленг....
беззаконня
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
протиправне свавілля Kyivstar
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
drmz,

Порядочный мужчина, должен быть готов сказать "Люблю только тебя одну", даже если его разбудят глубокой ночью (Желательно что бы еще и с именем любимой не ошибся...)
Порядочный абонент КС должен быть готов к получению бонусов в любое время суток дня и ночи ;)
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Решил перейти в региональный тариф. Приходит СМС о том, что с меня снимут 160 грн при стоимости пакета в 125. Я в непонятках в чат. И вот оно, прикольная система работы Киевстара:

Вітаю! Моє ім'я Назар. Давайте розпочнемо спілкування!

Скажіть, при зміні тарифу з більшою вартістю на меньшую утримується якась додаткова сума окрім вартості пакету

Сума знімається тільки згідно ціни тарифного плану

За моїм номером прийнята заявка на перехід до тарифу "Ваш регіон". Мені прийшла СМС, що 1 числа з мене буде знята сума 160 грн. Вартість пакету 125 грн. Тоді що це та як розуміти цю СМС?

Підкажіть, будь ласка, коли саме найдішла ця смс?

Тільки що

Перевіряю інформацію, зачекайте, будь ласка.

У Вас знаття додаткових коштів відбудеться саме за зміну тарифу.

Тобто таки знімаються додаткові кошти?

Так, за сам перехід на інший тариф.

Чи можна на сайті ознайомитись з цією інформацією?

Ця інформація для загального ознайомлення не доступна.

Досить цікаво. З мене знімають кошти, ніде про це не говориться, при прийманні заявки також про це не говориться та й ще інформація так би мовити "Для службового використання". На мій погляд це порушення.

Получается деньги снимают тайно и никак не предупреждая клиента. Супер! а ещё понравилась тупая попытка оператора сойти с темы - "я не я хата не моя" и снимается только стоимость пакета. И ниже сам себе противоречит. Ну блин...!
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
с меня снимут 160 грн при стоимости пакета в 125
На контракте, действительно, я ни разу не видел о снятии дополнительных 35 грн за смену тарифа, думал, что сама смена бесплатна. А на припейде год назад изменили стоимость самого перехода на другой тариф со 100 грн на 0. Об этом даже писали на форуме.
 
Зверху