Свавілля Київстар

Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Очевидно що КС суттєво скоротив збиток від безкоштовного місяця через оцю блукаючу гривню, що списується «випадковим чином» в день нарахування наступної абонплати у занадто великої кількості клієнтів. Денна абонка і оплата по факту користування за день два зʼїдає всю суму розраховану на оплату повного пакету. Моя племінниця так само постраждала кілька тижнів тому, вона кілька днів не помічала, що гроші зникають з рахунку. Розбиратися не стала, просто оплатила позачергове нарахування пакету. Думаю аналогічно зробили багато людей.
А КС «молодець»💩, не наї*еш - не проживеш!
Стид і срам🥴
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Як не бачили, більш того, Ви навіть поради давали як на цю 1 гривню можна поповнитись)
https://red-forum.com/posts/1994252
Та я пораду дала як поповняти, а що саме там хотіли поповняти я не уточнювала. :rolleyes:Або не про те думала виходить.:ROFLMAO:
Звичайна українська натура.
Не закину жодної лишньої копійки на рахунок, бо то жирно для оператора, моєю 1-2 гривнями користуватись.
Зате 20-ку можу "легко" віддати.
Це не українська натура. Це наслідок політики КС, я раніше поповняла з запасом і КС вигрібав завжди все підчисту. Скільки би там грошей не було.
А я нажаль не маю можливості кожен день перевіряти стан рахунку.
Доречі 20ку вернули. Проблема в тому, що ~50ГБ накопичених "злизали" і їх я вже ніяк не верну.
Post automatically merged:

Причем родителям пополнял счет неделю назад - у них гривну не снимало.
Я так понимаю - теперь надо им ждать "дня удачи"
Так, само тиждень тому поповняла батькам і теж ніякої гривні додатково не знімало...
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Не захищаючи КС.
В мене одногривні познімалися безвідносно від оплати пакетів. Щоправда пакети по 5 грн (соцмережі б/о).
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
росостар як завжди в своїй стихії на*балова, як би х*рово йому не було. Вихід один - переходити до конкурентів.
Крутили рекламу про безкоштовний!!! пакет по 100 разів на день і жодного разу не обмовились про гривню. При підпільному списанні гривні так само не повідомили про це по смс чи флеш-смсʼом хоча б. І кому вони зробили краще? Клієнтам які знов не задоволені? Які мають обривати проводи і робити навантаження на кц, чому не списалась ап? Робити чергові перерахунки і казати на сайті все написано?
Я гадав, що аварія їх чогось навчила...А ніт. "вилизуємо ваші кишені щодня"
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
А у кого два пакети безкоштовно були (в останній день активно замовляли позачерговий пакет), 2 грн знімає?
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
росостар як завжди в своїй стихії на*балова, як би х*рово йому не було. Вихід один - переходити до конкурентів.
В мене нема вибору. В нас у селі інтернет мобільний лише від КС, водафон лише моб зв'язок. Інтернет ловити треба на горищі, або йти на город. :rolleyes:
Всі інші оператори, що тут загадують, то екзотика для нас, селян
 
  • Wow
Реакції: idea

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
У мене зараз пакет завершився. При поповненні рахунку для оплати пакету послуг мені слід враховувати цю гривню чи як? За номером іще підключені інтернет-SIM та додатковий номер, що ускладнюють весь процес урахуванням із списанням.
 
  • Sad
Реакції: idea

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Контракт і вправду не знімало 1грн
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-16-19-06-39-728_mark.via.gp.jpg
    Screenshot_2024-02-16-19-06-39-728_mark.via.gp.jpg
    163.8 КБ · Перегляди: 43
  • Screenshot_2024-02-16-19-06-34-711_mark.via.gp.jpg
    Screenshot_2024-02-16-19-06-34-711_mark.via.gp.jpg
    187.1 КБ · Перегляди: 43
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
У мене наче 1 грн не списували, але перша АП після збою не знялась при наявності коштів на рахунку і почало брати по 20 грн/день. Номер без фізичного доступу і не мав змоги пожалітись оператору. Тому просто докинув 40 грн за два дні і замовив позачергове нарахування послуг
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
У меня сегодня та же ситуация произошла.
1 грн сняло вчера, а сегодня выходит не хватило денег на оплату пакета.
Ну, Киевстар в минусе не может остаться. Когда они объявили аттракцион невиданной щедрости, даже не поверила, что это безвозмездно. Так и есть. Можно только представить сколько они уже списали со счетов пользователей, которые провтыкали фокус с 1 грн.
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
росостар як завжди в своїй стихії на*балова, як би х*рово йому не було. Вихід один - переходити до конкурентів.
В мене нема вибору. В нас у селі інтернет мобільний лише від КС, водафон лише моб зв'язок. Інтернет ловити треба на горищі, або йти на город. :rolleyes:
Всі інші оператори, що тут загадують, то екзотика для нас, селян
тоді саме для вас - космічна рибалка. Супутникова антена. компьютер, плата ТВ тюнеру і ПЗ .
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Просто треба вчасно перевіряти рахунки рідних. Теж не знав за списання цієї гривні, але кошти на рахунку були ще до аварії. Завдяки друзям з червоного - кошти не витрачалися. А за день до зняття абонплати подивився і побачив відсутність однієї гривні. Вчасно докинув і проблем не було.
Може це таке не свавілля, а власний недогляд за рахунками?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Просто треба вчасно перевіряти рахунки рідних. Теж не знав за списання цієї гривні, але кошти на рахунку були ще до аварії. Завдяки друзям з червоного - кошти не витрачалися. А за день до зняття абонплати подивився і побачив відсутність однієї гривні. Вчасно докинув і проблем не було.
Може це таке не свавілля, а власний недогляд за рахунками?
Ну смішний ти, не всі мають час заглядати в телефон і дивитись що там кому і коли, просто не потрібно тирити з рахунків чужі гроші.
 
Зверху