Свавілля Київстар

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
BeePlus, мне вот интересно - ну ладно хрен с ним со скрытым-то, но если мне звонят с 0672372398, при обратном звонке на который слышится "номер не існує" - это не нарушение ли каких-то законодательных норм?
надо бы почитать на эту тему..
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
NEW Belici Country
Телефон
ПМР, фирма "СОБР"
это не нарушение ли каких-то законодательных норм?
Друг, ты же юрист.... Каких норм нарушение может быть? Просто переадрессация стоит на левый номер, и делов то всего.
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Alex, данного момента я не знаю (законность). А вот проследить истинный номер многие тут могут. (если захотят) Нюанс в том что в лоховстаре билл контролирует логин с которого входили, можем подставить ненароком ...

Добавлено через 5 минут
Просто переадрессация
если именно она (в чем я сомневаюсь) то даже сидя дома можно посмотреть номер.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Друг, ты же юрист.... Каких норм нарушение может быть? Просто переадрессация стоит на левый номер, и делов то всего.
Вмешательство в работу телекоммуникационных сетей и нарушение установленного порядка маршрутизации. За это СБУ всех любит садить.
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Вмешательство в работу телекоммуникационных сетей и нарушение установленного порядка маршрутизации.
это сотрудник оператора. вон некоторые вообще с неизвестных миру кодов звонят и ничего :D (оператор)

За это СБУ всех любит садить
в 90 проц случаев для ходя делу нужна заявка и помощь самого оператора (который типа страдает от неправомерных действий)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку
1. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, - карається штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено
несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.
2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, - караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років
з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.
Примітка. Значною шкодою у статтях 361 - 363-1, якщо вона полягає у заподіянні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
только кто ж их посадит..
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Кочевник, я думаю это номер внутренней миниАТС у оператора или выход в мир с Аваи (Циски ... что там рогатые юзают?)

Добавлено через 1 минуту
Alex, да ты даже на короткий номер колцентра звонишь, а в реале маршрутизирует на другой, например городской (раельный случай) и ничего, все так живут.
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
это сотрудник оператора. вон некоторые вообще с неизвестных миру кодов звонят и ничего :D (оператор)
да, кстати это та еще тема: когда из-за бугра звонят - высвечивается всякая фигня, но только не номер звонящего
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
встановленого порядку її маршрутизації,
а переадрессация к этому относится ?

Добавлено через 1 минуту
да, кстати это та еще тема: когда из-за бугра звонят - высвечивается всякая фигня, но только не номер звонящего
не, я не про приземленный траф, я про Украину (и звонков от наших родных операторов).
 
Останнє редагування:

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Ось і мене Лоховстар дістав. :mad:
Тримаю в себе як запасний номер Алло, особливо сильно з нього не дзвоню, в основному для дзвінків на міські по Україні (плюс родичі час-від часу подзвонюють мені на нього). Крім того зливаю на нього бонусні гривні з Снігопаду. На бонусному рахунку біля 160 грн. І от сьогодні номер тупо вивалився з мережі, тобто на екрані напис Kyivstar є, але подзвонити на цей номер чи з нього неможливо (в тому числі і на 466). Після дзвінка на 466 з іншого номеру мені запропонували зайти в ЦОА, замінити сімку за 21 грн, + будуть анульовані ВСІ бонуси. Хтось ще стикався з таким?
ПС Все-таки недаремно я свого часу сам перейшов і перевів більшість сім"ї на МТС, тепер ще більше в цьому переконався
 
  • Like
Реакції: TrZ

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
мені запропонували зайти в ЦОА, замінити сімку за 21 грн,
так я описывал недавно, ток у меня на бонусе было почти 2000 грн. За свои бабки заставили сменить симку :dash1:

Добавлено через 1 минуту
особливо сильно з нього не дзвоню, в основному для дзвінків на міські по Україні (плюс родичі час-від часу подзвонюють мені на нього). Крім того зливаю на нього бонусні гривні з Снігопаду.
причем именно так и юзаю, кроме на город не звоню (грешно, имея корпу утела) и сливаю остатки с других симок.
 
Останнє редагування:

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
ПС Все-таки недаремно я свого часу сам перейшов і перевів більшість сім"ї на МТС, тепер ще більше в цьому переконався
у нас он ночами не работает (((( а я не сплю как советуют многие сотрудники оператора, а работаю в это время.
Да и МТС блочит, что 3х гривневый. что Макс энерджи ... (честно. я же не глупый, не кручу с основных номеров, статистика такая выходит)

Добавлено через 2 минуты
BeePlus, а бонуси так і згоріли?

нет конечно, скажем так, нашел знакомство через знакомых (я работал у 2х операторов в Украине). Просто дали новую симку за мои бабки, поболтатли и разбежались.
 
Останнє редагування:

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
AndyRadist, нет конечно, тк в Лоховстаре сотрудники цоков ничего не знают (и имхо не сотрудники оператора, а обученые дилерские работники). Если в лайфе например, в Харькове, помимо сторонних наемных работников цока, я лично общаюсь с минимум тремя сотрудниками именно оператора (помимо технарей), то в Киевстаре я ток сотрудника Билайна одно время наблюдал и тот теперь исчез ... наверное уволили. Короче, в Ктевстаре нет коммандной работы и похоже даже неформального общения между сотрудниками (у нас всегда сотрудник ЦОКа мог набрать меня, технаря или даже руководителя филиала, чтобы уточнить интересующий вопрос). В Лоховстаре все строго по процедурам и т.д
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Alex, нет ((
У меня была возможность устроиться туда на работу, но, знаешь, когда ты не можешь нефорамально спросить о работе коллегу, когда нет помощи и поддержки ... нет коммандного духа (да и коньяк вечером не пьют, а домой) .... возможно это правильно, словами просто этого не описать и неверное я просто привык к иным условиям работы. (и ко всему просто у меня всегда было больше свободы действий)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
ОФФ
А как же вопросы без коньяка вечером решаются?
 
Зверху