Свавілля Київстар

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
В городе Изюм происходила раздача сим карт🌟

Вчера 6 октября, в городе Изюм происходила раздача мобильных сим карт "Київстар".

Каждый желающий мог прийти на центральную площадь или жд рынок и получить сим карту бесплатно - заявляли организаторы, но людям продавали эти стартовые пакеты по 50 грн🤷‍♀️
 

Вкладення

  • IMG_20221007_122905_271.jpg
    IMG_20221007_122905_271.jpg
    213.1 КБ · Перегляди: 51
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
А вот если бы повесили плакат/баннер примерно такого содержания : "Інформуємо, що через військову агресію росії та низку економічних чинників з 6 жовтня 2022 року вартість безкоштовного стартового пакету за вашим тарифом підвищується та становитиме 50 гривень". все бы прошло нормально :D

(Пример баннера был одолжен на сайте ЛС :D)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В городе Изюм происходила раздача сим карт
Нахіба взагалі раздавати було? Начебто після деокупації люди будуть не в змозі попередніми основними українськими SIM користуватися, так би мовити з глузду з'їхали від радощів деокупації?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
У мене дуже гарні.
Зняли з паузи номер. Хоча робобаба все також розповідає, що номер тимчасово... Борг росте, повернути паузу не можуть, подати заявку на закриття контракту тільки після вирішення цієї проблеми...
Терміни вирішення кожен день продовжують.
Такі собі шахраї ;)
BaDa плашку
Номер тимчасово вимкнено за вашою ініціативою. Щоб його відновити, зверніться за номером 466 безкоштовно з мобільних Київстар або 0 800 300 466 з інших мереж
в МКС уже убрали?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Так. Прибрали. Але про 466 робобаба ще сповіщає, що номер призупинено.
 
  • Sad
Реакції: drmz
Реєстрація
25.07.20
Місто
Харьков
Мужики что я вам могу сказать. Есть три новости, 1 смешная и одна печальная, грустная
1) Печальная. Комаров не читает этот форум.
2) Смешная, начальники департаментов читает его.
3) Грустная, начальники департаментов знают что они на*бывают нас.

Откуда знаю? От того паря с магазина Киевстар. Откуда он знает? Ему региональный сказал, а он уже в подчинение b2c отделу вроде как я понял.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Antonwolf, все три смешные. Что делать будем - бить, замерать, бежать?
5 страниц обсуждения свинокойна объявляются открытыми.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.11.18
Місто
Киев
Вкрали з рахунку біля 700 грн - на звернееня не реагують: помилково часто видповидають
а наразі взагалі без попередження заблоуували службу підтримки ) як розблокувати хз
ЛОЛ Мойше Фридман і Олександр Комавров - трохи якось все не так
Може продасте комусь норм оператору ? )))


 

abzdolts

інж.
Реєстрація
09.10.10
Місто
Chernihiv
Телефон
Xiaomi redmi note 10
Киевстар не даёт раздавать моб. инет через схему, сим в моб. модем, модем в роутер. До 20.10.2022 всё работало, теперь интернет есть только если модем воткнуть в ноутбук или пк. Проверил на трёх симках кс, все сим пополнены, мегабайты на счету есть. С другими операторами Лайф, водафон, связка модем роутер работает. Куда копать? P.S. Все настройки роутера и модема правильны, что доказывает наличие интернета через лайф, водафон
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Киевстар не даёт раздавать моб. инет через схему, сим в моб. модем, модем в роутер. До 20.10.2022 всё работало, теперь интернет есть только если модем воткнуть в ноутбук или пк. Проверил на трёх симках кс, все сим пополнены, мегабайты на счету есть. С другими операторами Лайф, водафон, связка модем роутер работает. Куда копать? P.S. Все настройки роутера и модема правильны, что доказывает наличие интернета через лайф, водафон
Скоріше всього копати у бік TTL
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Останнє редагування:

abzdolts

інж.
Реєстрація
09.10.10
Місто
Chernihiv
Телефон
Xiaomi redmi note 10
Все настройки роутера и модема правильны
какой тариф на кс и какой прописан apn для кс?
какой роутер и модем? на модеме прошивка с веб-интерфейсом или нет?
Дайте ще! апн internet, netis mw5230, huawei e3372h-320 hilink с веб. До 20 всё работало. Впечатление что мак роутера в кс забанили 🙈, с другими операми работает. Заменил симку в кс, сейчас попробую...
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
abzdolts, в мене майже така сама конфігурація (кс + нетіс + 3372) і також декілька разів були схожа ситуація, коли не було інтернету. Але перепідключення допомагало та наразі все норм.
 

abzdolts

інж.
Реєстрація
09.10.10
Місто
Chernihiv
Телефон
Xiaomi redmi note 10
Киевстар не даёт раздавать моб. инет через схему, сим в моб. модем, модем в роутер. До 20.10.2022 всё работало, теперь интернет есть только если модем воткнуть в ноутбук или пк. Проверил на трёх симках кс, все сим пополнены, мегабайты на счету есть. С другими операторами Лайф, водафон, связка модем роутер работает. Куда копать? P.S. Все настройки роутера и модема правильны, что доказывает наличие интернета через лайф, водафон
сим заменил, не помогло. Купил новый роутер Netis N5. Та же картина, другие операторы работают, Киевстар нет (пробовал с 3-х сим).
Post automatically merged:

abzdolts, в мене майже така сама конфігурація (кс + нетіс + 3372) і також декілька разів були схожа ситуація, коли не було інтернету. Але перепідключення допомагало та наразі все норм.
Можете написати версію прошивки модема?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
abzdolts, напиши мені в приватні повідомлення прошивку свого модема та прошивку роутера, я перевірю на своїх декількох модемах huawei e3372h-320 (які мають різні прошивки) + netis mw5230
 
Зверху