Свавілля Vodafone

Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
nikolaevich,
VF их деактивировал согласно условиям... о которых продаван умолчал при продаже (то есть - он их уже активированными продал) :boss:
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Та облиште, не знав ні покупець, ні продавець, що вони активовувались ділером і не були продовжені.
Я вам всім нашо посилання дав?
Були б чеки - водафон давав би перевипущені.
А так як є - важко когось звинуватити.
Покупець і продавець потерпіли фіаско, бо прогулювали предмет Водафону на червоній кафедрі.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
nikolaevich,
VF их деактивировал согласно условиям... о которых продаван умолчал при продаже (то есть - он их уже активированными продал) :boss:

nikolaevich,
VF их деактивировал согласно условиям... о которых продаван умолчал при продаже (то есть - он их уже активированными продал) :boss:
Які умови можуть бути коли 5 з 15 з такою самою датою активувались до чого тут продавець коли я в нього не перший раз беру.
 

Вкладення

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    25 КБ · Перегляди: 36
Реєстрація
21.03.24
Місто
Коростень
до чого тут продавець коли я в нього не перший раз беру.
цікава ситуація, просто хтось на ціх мутках має і здається мені що водогон тут ні до чого. який сенс їм собі репутацію псувати ? далеко виїдуть? я вчора писав в онлайн підтримку двом консультантам, запитував чи може таке бути, обоє відповіли що не може бути такого. хоча онлайн консультанти то так собі, ні про що...
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Які умови можуть бути коли 5 з 15 з такою самою датою активувались до чого тут продавець коли я в нього не перший раз беру.
В мене схожий випадок був: купив з десяток сімок ВФ в мережевому оффлайн магазині мобільних телефонів, якраз перед їх подорожчанням по 25грн. В той же день активував, але 2штуки з них були вже дохлі. Добре шо не викинув чек, прийшов, продаван шось почав бикувати, надавав продавану в бубен але після недовгої переконливої дискусії повернув 50грн)
Також був випадок коли активовував протерміновані на пару місяців сімки, продаван говорив що їх можна сміло брати, бо вони шось там до року ще дійсні.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
до чого тут продавець коли я в нього не перший раз беру.
цікава ситуація, просто хтось на ціх мутках має і здається мені що водогон тут ні до чого. який сенс їм собі репутацію псувати ? далеко виїдуть? я вчора писав в онлайн підтримку двом консультантам, запитував чи може таке бути, обоє відповіли що не може бути такого. хоча онлайн консультанти то так собі, ні про що...
Найшов про чию репутацію мову вести, їм по барабану головне косити бабло, в мене така думка закрадається що вони їх перевипустили і продали тоді як була срака з київстаром, так як ці сімки були брані в листопаді того року, все може бути яккажуть результат на ліцо, тим паче продаван підтвердив що їх вже деактивовано.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
nikolaevich, справа в тому, що у мене немає дому🎤:bayans:,
що феєрія з київстаром наложилась на їхні інноваційні плани:
на початку грудня 2023 саппортовий котик вже повідомив, що відновлення номеру(втраченого по строку в листопаді) поки не доступне, до 21-01-2024.
До київстара в позі собачки ще залишалось до тижня часу. А в сільпо вже з полиць познімали Йєззи
і до сих пір не повернули.
Post automatically merged:

Які умови можуть бути коли 5 з 15 з такою самою датою активувались до чого тут продавець коли я в нього не перший раз беру.
Хтось їх загнав в партнерську програму, як продані, ще до самого продажу. А ви тепер ломаєте списи.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Цікаво, чи я єдиний, кому навіть техпідтримка не змогла допомогти в зміні тарифу на запропонований в додатку (4g smart xs+ на xs). Не був би номер непотрібний - трохи образливо було б навіть :cautious: Всі скріни спецпропозиції були люб'язно надані.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
техпідтримка не змогла
техпідтримка не захотіла допомоги. головна функція підтримки відповідати по погодженому скрипту та запевняти що ваш дзвінок дуже важливий для вф/кс/лс. для реальних дій потрібно прорватися крізь першу лінію підтримки, яка відповідає шаблонами, до спеціалістів або осіб які приймають рішення.
напишіть офіційне звернення до оператора зв'язку з припискою що у разі відмови будете звертатися до НКЕК та суду. після відмови оператора спрямуйте звернення до НКЕК та до оператора досудову претензію - ось тоді ваше питання буде розглянуте фахівцями підтримки, які в ручному режимі зможуть все виправити (при дозволі від керівництва).
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
happy_stone,
пробуй повторно... быть такого неможет - если предложение было. Долби котиков ежедневно и через разные каналы - тем более если есть скрины :boss:
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Одеса
Цікаво, чи я єдиний, кому навіть техпідтримка не змогла допомогти в зміні тарифу на запропонований в додатку (4g smart xs+ на xs). Не був би номер непотрібний - трохи образливо було б навіть :cautious: Всі скріни спецпропозиції були люб'язно надані.
Після звернень до техпідтримки зазвичай звонить робот та пропонує оцінити якість обслуговування. Поставте саму низьку оцінку і згодом вам передзвонить інша техпідтримка яка по-іншому вирішує питання.
 
Зверху