Служби від Google

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Есть какой-то баг-трекер у служб Гугла?
Знаю глюк, а вдруг денег дадут :)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Українські підприємці безоплатно користуватимуться корпоративною поштою, хмарним сховищем та іншими сервісами Google Workspace.

Хоча з липня Google вводить платну підписку на Google Workspace, ми домовилися про особливі умови для нашого малого і середнього бізнесу.

До кінця повномасштабної війни ці сервіси будуть безоплатними.

Дякую Google за регулярну допомогу та підтримку України. Раніше компанія вже надала безоплатне користування Google Workspace для українських освітян, 43 000 ноутбуків для шкіл та 15 млн доларів на допомогу Україні.

Михайло Федоров
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Прикольний момент - на тих учотках Workspace, на домени яких я подав заявки про особисте використання, об'єм Google Drive тепер складає 30 Гб (у простих учоток Google - лише 15 Гб).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Від чого залежить джерело інформації яку Google Новини пропонує подивитися? Показує як нормальні новини, так і проросійські на кшталт URA.RU.
Google ж знає де я живу (місцезнаходження), то навіщо проросійськє показувати?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Кочевник, может и не живут, а автоматизировано оптимизировано мамкиными даркнетовскими воинами юнармейцами.
Captain, попробуй сбрось уникальный рекламный идентификатор в профиле гугла.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Виключно поведінковий фактор, люди як ви часто ще читають ура.ру, тому і підвищує.

Ви можете нажати 3 крапки, відредагувати інтереси і банити нецікаві вам джерела інформації або вказувати на нецікаві вам теми
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Evgenii, навряд глюк. Там пише, що знижка 94%.
Але якщо без знижки рік коштує 2300, то зі знижкою має бути 2300-94% = 138 грн, а не 229.
І ще цікаво до якого числа акція?) Ризикну почекати до завтра, бо зручніше такі речі оформлювати 1 числа)
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Перевірила, в мене немає такої акції, тільки 45 грн місяць за 100Гб
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Inn@, я вже зрозумів, що це не для всіх, навіть не для всіх нових) Єдине, що лякає, щоб після відмови від додаткового простору мені повернули мої 19Гб, а не стандартні 15) Але на форумі хтось відписувався що мають повернути саме 19.
І ще питання, там написано, що є "Можливість користуватися підпискою спільно з 5 людьми".
1. Це обов'язково акаунти "сім'ї"?
2. Мій акаунт обов'язково маю бути головою "сім'ї"?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Inn@, я вже зрозумів, що це не для всіх, навіть не для всіх нових) Єдине, що лякає, щоб після відмови від додаткового простору мені повернули мої 19Гб, а не стандартні 15) Але на форумі хтось відписувався що мають повернути саме 19.
І ще питання, там написано, що є "Можливість користуватися підпискою спільно з 5 людьми".
1. Це обов'язково акаунти "сім'ї"?
2. Мій акаунт обов'язково маю бути головою "сім'ї"?
Только семья. Все участники будут иметь доступ к купленому пространству
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Persona, той, хто купив місце і ділиться, обов'язково має бути адміном сімейної групи?
Из хелпа:

Будь-який учасник сімейної групи може придбати підписку Google One і поділитися нею з усіма іншими учасниками (загалом до 6 осіб) без додаткової плати.
  1. На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток Google One
    Google One
    .
  2. Угорі натисніть Меню
    а потім
    Налаштування.
  3. Виберіть Керувати налаштуваннями сімейної групи.
  4. Увімкніть опцію Поділитися Google One із сім’єю. Щоб підтвердити дію, на наступному екрані натисніть Поділитися.
  5. Натисніть Керувати сімейною групою
    а потім
    Запросити членів сім’ї.
  6. Завершіть налаштування, дотримуючись вказівок.
Post automatically merged:

Очень круто конечно))) тут даже думать нечего
 
Зверху