Служби від Google

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Persona, ага, а є й таке:
До певних функцій Google One, зокрема сховища для Диска, Gmail і Google Фото, можна надавати доступ сімейній групі (далі – "Сімейний доступ"). Ваша сімейна група також може отримувати й використовувати доступні вам Лімітовані переваги для користувачів підписки. Якщо ви не хочете ділитися такими функціями з учасниками сімейної групи, вимкніть Сімейний доступ для Google One або покиньте сімейну групу. Лише адміністратори тарифних планів Google One можуть додавати в підписку учасників сімейної групи, а також вмикати й вимикати Сімейний доступ.
Хоча адміністратор тарифного плану це не адміністратор групи)

І ще цікава думка, це тільки на перший рік така вартість чи ... ? :cool:
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
У мене зараз на одному з облікових записів, якому 2 роки і ніколи не було підписки Google One:
 

Вкладення

  • зображення_2023-08-01_084744638.png
    зображення_2023-08-01_084744638.png
    76.9 КБ · Перегляди: 80

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Alex, натисни вище річні, там може бути цікавіше.

"Купив" на адмінському акаунті сім'ї 2ТБ і поділився, ще й на основному була така ж можливість. Ось так зараз показує)
Screenshot_547.png
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Але якщо без знижки рік коштує 2300, то зі знижкою має бути 2300-94% = 138 грн, а не 229.
Почему 2300? В месяц же 354,99. Я примерно понял, как они считали.
69,99*12=839,88 грн.
459 грн./839,88= 0,5465*100%, примерно 55%. Значит, 100-55=45% скидки
104,99*12=1259,88 грн.
1049,99/1259,88=0,8334*100%, примерно 84% (округление вверх до ближайшего целого), Значит, 100-84=16% скидки
И, наконец, 354,99*12=4259,88 грн.
229/4259,88=0,5375..., примерно 6%, Значит, 94% скидки.

То есть не итого умножая скидку, считали, а сначала скидочную цену утвердили, а потом уже маркетологи процент скидки высчитывали.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
А що ви для цього робили? В мене постійно память фотками забита. думаю, щоб його тут придумати, але поки пропонують лише знижку на 3 місяці. Річни там звісно 45%. Але малувато поки.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
А що ви для цього робили?
Я особисто - не купував раніше, випадково зайшов подивитись які зараз ціни) На тому акаунті, де була пропозиція, регулярно оплачую ютуб-преміум сімейний, і ще як мінімум на один з акаунтів сім'ї отримав таку ж пропозицію, на інших не подивився, можливо, теж є. Купив на головному-сімейному і поділився)
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Я теж вже 2 роки плачу за преміум і нема такої акції. Вже би взяла, бо воно в мене переповнене постійно.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Selianka, IP должен быть украинским. Это для начала. Второе - надо смотреть наличие акции на старых малоиспользуемых аккаунтах, там больше вероятность. Третье, после заказа ввести такой аккаунт в семью и поделиться местом.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
народ, раздуплите как победить вот какую проблему. У меня и у младшего сына постоянно в телеге лезут сообщения по типу "такой то подсоединился к телеге". Эти люди (чаще какие то диды и бабци) - это всё контакты моей мамки (сына бабки). Я так подозреваю что у нас каким то макаром контакт листы объединились в гугле... Как их рахъедигить то? а то у моей мамки контактов тыщи полторы, и все такие идиотские :D Типа "Куры присоединились к телеграмм" или "Ремонт утюга комарова присоединился к телеграм" 🤦‍♂️
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
народ, раздуплите как победить вот какую проблему. У меня и у младшего сына постоянно в телеге лезут сообщения по типу "такой то подсоединился к телеге"....
є варіант прибрати такі сповіщення

 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Я так подозреваю что у нас каким то макаром контакт листы объединились в гугле...
Сам гугл навряд чи їх об'єднав. Можливо, колись якось зі смарта зливали в гугл і злили не в ту обліковку. До речі, ці контакти, про приєднання яких повідомив телеграм, дійсно є в твоїх гугл-контактах?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Прошерстил свои самые неактивные аккаунты, в которые давно не заходил, максим что предлагали
Переглянути вкладення 56423
в мене те саме. Треба питати в Roman_UA, що він для цього робив. Я знаю, що років 6 тому давали місцевим експертам по 100Гб безкоштовно, але зара такого нема.
Selianka, IP должен быть украинским. Это для начала. Второе - надо смотреть наличие акции на старых малоиспользуемых аккаунтах, там больше вероятность. Третье, после заказа ввести такой аккаунт в семью и поделиться местом.
в мене є три акка. Найстарішому з них 10 років, і з нього оплачую ютуб Преміум. Більш старішого нема.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Persona, не факт, що критерієм є неактивність. Мені така ж пропозиція прийшла на дуже старий (~17 років, який ще реєструвався за запрошенням) проте дуже активний аккаунт (в т.ч. ютьюб преміум).
Доречі, пройшов пільговий місяць і оплата пройшла коректно на запропонованих умовах. Якщо чесно, то були значні сумніви, щодо все відбудеться без проблем.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Selianka, та нічого я не робив) Акція була мінімум на двох акаунтах, один з яких використовується як сімейний адмін і для загального ютубу (ТВ-приставок), з нього вже років 1,5-2 оплачується сімейний ютуб преміум. Інший акаунт мій старий основний (робився ще тоді, коли Київ був Kiev, а тепер не переробиш:( ). На ньому 19Гб замість 15, бо два рази прилітали якісь акції по +2 Гб. На першому купив за 229 грн/рік, на другому не ясно чи є акція, бо він у сім'ї і показує сімейну підписку.
Сьогодні вночі (0:03) зняли 229 грн
 
Зверху