Служби від Google

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
У меня на почте есть письмо, к несколькими вложенными в него файлами. ну и само письмо с большим текстом. Я ща пишу письмо людям, К КОТОРОМУ хочу приложить предыдущее письмо целиком с файлами и текстом. Как это сделать? переписка в гоголе мейле.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
ПотапаПапа, натиснути на "переслати" у тому листі і додати те, що хочеш додати. Єдине що буде видно від кого ти його отримав, можливо, це можна буде виправити/видалити.
ну так по этой схеме получается что я буду отправлять то самое письмо как основное... А я уже написал своё письмо К КОТОРОМУ и хотел приложить то старое письмо.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
ПотапаПапа, а як прикласти? Як вкладення (з вкладеннями)? Я не знаю чи так можна і як воно буде виглядати і чи отримувач здогадається що з тим робити, а так як я раджу буде виглядати приблизно так:
----Твій текст----
Типу ось вам лист, який я отримав:
----Переадресований лист----
----Вкладення----
Screenshot_620.png

Блок, обведений рамкою, можна редагувати або зовсім видалити.
Єдиний поки мінус, який бачу, якщо ти хочеш додати свої вкладення, то вони будуть змішані.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Roman_UA, крч я два письма отправил. В первом свой текст и свои файлы, и в нём же написал что отправляю (переправляю) второе письмо. Думаю разберутся...
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
ПотапаПапа, натиснути на "переслати" у тому листі і додати те, що хочеш додати. Єдине що буде видно від кого ти його отримав, можливо, це можна буде виправити/видалити.
ну так по этой схеме получается что я буду отправлять то самое письмо как основное... А я уже написал своё письмо К КОТОРОМУ и хотел приложить то старое письмо.
Можна пересилати лист як файл. Воно не дуже на поверхні лежить, але така можливість є в десктопній версії
В списку листів позначити потрібний лист, тицнути три крапки вертикальних зліва над списком, вибрати Переслати як вкладений файл...Ну і додати свою інформацію.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Vovez, а дістатись до вкладень такого листа можна?
Пересилається лист у вигляді файла eml - для вІнди стантарнта штука. Треба скачати а потім відкрити можна поштвиком.
Да не дуже зручно.
Звичайна пересилка з додаванням своїх коентарів вглядає простіше для усіх
В андроїді відкривається в Gmail Додатку - тут простіше, зберігати не порібно - тиц по файлу і лист відкрився
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
ПотапаПапа, натиснути на "переслати" у тому листі і додати те, що хочеш додати. Єдине що буде видно від кого ти його отримав, можливо, це можна буде виправити/видалити.
ну так по этой схеме получается что я буду отправлять то самое письмо как основное... А я уже написал своё письмо К КОТОРОМУ и хотел приложить то старое письмо.
Можна пересилати лист як файл. Воно не дуже на поверхні лежить, але така можливість є в десктопній версії
В списку листів позначити потрібний лист, тицнути три крапки вертикальних зліва над списком, вибрати Переслати як вкладений файл...Ну і додати свою інформацію.
Якраз хотіла додати. Можна просто такого листа вчепити мишою і витягти на декстоп, то воно вилізе окремим файлом *.eml і далі прикріплюєш куди треба. Всі вкладення доступні. І видно без усіляких форвардів, що вказує на оригінальність листа.
Post automatically merged:

Selianka, та нічого я не робив) Акція була мінімум на двох акаунтах, один з яких використовується як сімейний адмін і для загального ютубу (ТВ-приставок), з нього вже років 1,5-2 оплачується сімейний ютуб преміум. Інший акаунт мій старий основний (робився ще тоді, коли Київ був Kiev, а тепер не переробиш:( ). На ньому 19Гб замість 15, бо два рази прилітали якісь акції по +2 Гб. На першому купив за 229 грн/рік, на другому не ясно чи є акція, бо він у сім'ї і показує сімейну підписку.
Сьогодні вночі (0:03) зняли 229 грн
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Я кароче полазила у всіх поштах, що мають мої члени родини. Усі 10 аккаунтів. Всюди лише одна і та сама акція. Коротше поки думаю чи попробувати тестово мінімальну чи заводити ще пошти
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Roman_UA Отримала і я таку акцію. Згадала, що є ще стара пошта, яку колись створювала для якоїсь мети і абсолютно не користувала потім. От на ній і була теж ця акція. Навіть перший місяць безкоштовно. Повні штани щастя:apl:
Зате тепер не розумію як мені об`єднати сімейну групу, якщо вона в мене вже є?
Справа в тому, що я ж уже її створила для ютуб преміум. І там адмін я. А в цій треба дміном класти іншу пошту. А належати можна ж лише до онієї сімйейної групи. Буду шось думати і маніпулювати.
 
Останнє редагування:

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Selianka, також при плануванні активних змін сімейної групи треба враховувати, що аккаунт її може змінити лише один раз на 12 місяців.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
SDA , я наразі планую так- дочекаюсь поки закінчиться оплачений місяць ютуб преміум і виключу всіх учасників з поточної сімейної групи де адмін мій імейл.
Потім створю наново сімейну групу з адміном того імейлу де отримала акцію google one storage, на тому ж імейлі підключу підписку ютуб преміум.
ТОбто фактично це будуть різні сімейні групи, хоча і учасники ті самі. Думаєте можуть бути проблеми?
Дивно доречі, що не можна робити адміністраторами різних членів групи, для різних додатків.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Selianka, тут ключовий момент в тому, щоб жоден з виключених акаунтів не входив протягом 12 місяців до інших груп. Якщо це буде друга зміна, то до закінчення строку додати такий аккаунт в нову групу вже буде неможливо. І, відповідно, всі акаунти після зміни групи протягом 12 місяців неможливо буде додати до інших груп. Так що, експериментувати потрібно обережно бо другої спроби вже може не бути.
Як варіант, може слід більш предметно дослідити питання щодо можливості розшарення Google One купленого не на аккаунт адміністратора. Принаймні у мене склалося враження, що придбане на інших аккаунтах групи також можна розшарювати на всіх виходячи з формулювання в допомозі:
Будь-який учасник сімейної групи може придбати підписку Google One і поділитися нею з усіма іншими учасниками (загалом до 6 осіб) без додаткової плати.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Будь-який учасник сімейної групи може придбати підписку Google One і поділитися нею з усіма іншими учасниками (загалом до 6 осіб) без додаткової плати.
Йду тоді шукати, бо я не бачу як це зробити без створення сімйеної групи.

UPD. Кому цікаво. Без видалення та створення нової групи не виходило ніяк. В результататі написла в підтримку гугл, вони дозволили мені маніпулювати членами групи без 12 міс терміну. Отже, я видалити той імейл з обох груп. Активувавала гугл ван, тицнула на пімпочку поділитися з сімєю і знов додала в першопочаткову сімейну групу де я адміністратор.
Виявляється член групи не обов`язково має бути адміном, щоб шерити підписки. єдина проблема, що вони мають бути активовані ДО того як він до групи приєднається.
Навіть Ютуб підписку не відміняла.
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Чи можна додати на андроїд смарт (Samsung S23+) ще один акаунт гугла і отримувати пошту на обох і користуватись календарем на обох?
Якщо додати тут👇, то тоді можна буде лише перемикатись? Одночасно не працюватиме?
Screenshot_662.png
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Чи можна додати на андроїд смарт (Samsung S23+) ще один акаунт гугла і отримувати пошту на обох і користуватись календарем на обох?
Якщо додати тут, то тоді можна буде лише перемикатись? Одночасно не працюватиме?
Переглянути вкладення 56567
На вхід працює одночасно. Ну а на вихід начебто і не треба? ;)
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Roman_UA, в штатному клієнті також є пункт "Усі скриньки", але в ньому об'єднаються лише листи з Вхідних. Якщо листи йдуть повз вхідні, то тоді вже необхідно буде вибирати акаунт. Для себе вирішив це створенням окремих ярликів під різні акаунти, щоб не переключаться, а одразу заходити в необхідний.
Щодо календаря, то тут все все комфортно і логічно при правильному налаштуванні. У самого 2 аккаунти і в одному декілька календарів під різні категорії подій. Кожний календар з окремим кольором і все при перегляді зрозуміло + є можливість включати/виключати відображення окремих календарів. При введенні є можливість вибрати в який календар вносити подію.
 
Зверху