Сертифікати Фішки з Колеса Мастеркард більше витрачаємо онлайн

Статус
Закрита.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Виявляється можна зареєструвати на сайті Фішки як звичайну картку на балансі якої 100.01 грн. Знімок екрана 2021-07-29 152045.pngЗнімок екрана 2021-07-30 172409.png
Обмеження: на 1 номер телефону можна зареєструвати тільки 1 сертифікат.
Якщо номер Lifecell то його можна поповнити прямо на сайті, для номерів інших операторів довдеться вибрати інші подарунки, наприклад сертифікати в Епіцентр, Новус...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
А можно ли после регистрации сертификата фишки на сайте фишки потом купить пополняху в АЛЛО на их сайте?
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Как бы про регистрацию на фишке и так было понятно, но раз уже пошли эксперименты, то можно попробовать и в EasyPay по инструкции
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Как бы про регистрацию на фишке и так было понятно, но раз уже пошли эксперименты, то можно попробовать и в EasyPay по инструкции
Ну може комусь і зрозуміло, а я оббігав фізичні магазини ногами, але на весь Ужгород знайшлося аж 3*50 картки поповнення.
Post automatically merged:

А можно ли после регистрации сертификата фишки на сайте фишки потом купить пополняху в АЛЛО на их сайте?
В мене не вийшло
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Ну може комусь і зрозуміло
В основной теме отписывался кто-то о комментарии кассира "у вас фишка недорегистрированная".
А для действующего фишклиента (клиента фишки)?
Сертификат на сотку это новая фишка с сотней гривен по условию акции.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Вийшло змінити номер: на одному із використаних сертифікатів номер lifecell замінив на номер іншого оператора, а потім на невикористаному сертифікаті номер іншого оператора змінив на lifecell
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
а я оббігав фізичні магазини ногами, але на весь Ужгород знайшлося аж 3*50 картки поповнення.
А в магазе физическом, можно купить пополняху ?, ониже там по номеру телефона пополняют вроде , оплатив сертификатом?
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А в магазе физическом, можно купить пополняху ?, ониже там по номеру телефона пополняют вроде , оплатив сертификатом?
Можно купити фізичну поповняшку, якщо вона буде. Я в Ужгороді забрав всі 3*50 lifecell (витративши додаткові 3*3 грн) що були, але сказали що давно не завозили и завозити не будуть.
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
А в магазе физическом, можно купить пополняху ?, ониже там по номеру телефона пополняют вроде , оплатив сертификатом?
Можно купити фізичну поповняшку, якщо вона буде. Я в Ужгороді забрав 3*50 lifecell, але сказали що давно не завозили и завозити не будуть.
Я не в том плане что физическую картку, а втом что говорю номер какой пополнить хочу и плачу скртификатом вот как.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А в магазе физическом, можно купить пополняху ?, ониже там по номеру телефона пополняют вроде , оплатив сертификатом?
Можно купити фізичну поповняшку, якщо вона буде. Я в Ужгороді забрав 3*50 lifecell, але сказали що давно не завозили и завозити не будуть.
Я не в том плане что физическую картку, а втом что говорю номер какой пополнить хочу и плачу скртификатом вот как.
Так не можна.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Отличная находка.
Не придется рыдать за Простором
Свято наближається-свято наближається

Птичка со свиным хрюнделем напела, что с августа МуФишка с Простором больше не дружат.
https://external-content.duckduckgo...id=OIP.NzihuLf2cQHd0Mod64nYXgFNC7&pid=Api&f=1
Ну в этой ситуации мы просто наше э к это самое мы уже... Здесь наши полномочия всё... Окончены
 
Реєстрація
02.10.18
Місто
киев
Сбросил на комунал через изипей по 94 с коп. два серта.
Ща еще плюсану :)
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
А кто нибудь пробовал в профиль фишки - добавить второй серт (что бы еще один номер не палить)..? Оплатил триолан (комисс 4%), впринципе нормально - всеравно некуда было серты фишичные пристраивать... :boss:
 

Вкладення

  • Screenshot_20210805-170924_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210805-170924_Samsung Internet.jpg
    97 КБ · Перегляди: 33

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Indus, не даст, будет писать "количество попыток исчерпано" (на инглише). Я пробовал и в 2020, и в 2021.
Ходил в простор.

Кстати прошлогодние ваучеры завязать на новый акк не дает, якесь падло привязало всё на себя, чтоб по осени 2020 все наши копейки с одного акка обнулить.
 
Статус
Закрита.
Зверху