Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
15.05.16
Місто
Home
Телефон
Samsung A53 & A52
aurowl, старое приложение ночью заработало, про новое не скажу; веб-версия по-прежнему недоступна. Поднадоело уже. Кира вчера ВК отписала: "В течении сентября неисправности будут устранены" - вот это, я понимаю, "реальные" сроки :dash1:
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Не входит в систему, пишет
Мы приносим свои извинения, но ваш запрос не был успешным.
Код ошибки: b75b6ef9-2925-446a-a33d-1d11aba4fdfe
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Прапорщик, и всем остальным у кого проблема со входом,
Чистить браузер надо (кеш, куки, историю по желанию, но желательно).
И да, используйте последнии версии своих браузеров, самые последние (на сегодня)
Не знаете где, спросите.
Всем удачи...
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Прапорщик, и всем остальным у кого проблема со входом,
Чистить браузер надо (кеш, куки, историю по желанию, но желательно).
И да, используйте последнии версии своих браузеров, самые последние (на сегодня)
Не знаете где, спросите.
Всем удачи...

Браузер тут ни при чем, проблема на стороне КС.
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Подскажите, как в новом Мой Киевстар посмотреть на тарифе "Единая цена" количество входящих минут с другого оператора за которые были начислены бонусы? Не нахожу.

На телефоне еще работает:
Для проверки количества входящих минут за текущий месяц наберите комбинацию *100*65#.
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Lawyer, У меня была та же ошибка при входе. 1 минута на чистку браузера и зашло без проблем.

P.S. и вообще, очистка браузера от мусора, истории и старых версий решение больше половины проблем юзеров...
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Мне интересно сколько курили программисты Киевстар..сделав такой интерфейс("Мой Киевстар")? Главное, что все для абонента...:)))
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Lawyer, У меня была та же ошибка при входе. 1 минута на чистку браузера и зашло без проблем.
Це не браузер. Це КС глючить. Час від часу глючить, час від часу пускає, причому, без всяких чисток. І ще: коли не пускає на сайт з компа, то не пускає і з телефона, і навпаки, коли пускає, то пускає на всіх девайсах.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков

многое- например:
-нет возможности массовой отправки смс, теоретически вроде есть, но практически это не работает.
-нет детализации истории отправленных сообщений, теоретически вроде есть, но практически это не работает.
 

Тимофей

Заблокирован
Реєстрація
09.03.16
Місто
Киев- Днепр
многое- например:
-нет возможности массовой отправки смс, теоретически вроде есть, но практически это не работает.
-нет детализации истории отправленных сообщений, теоретически вроде есть, но практически это не работает.
А это есть у других операторов?
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
AngryDen, раньше не надо было ничего чистить, а теперь надо. Считаешь это правильным? Это я еще не проверил данную теорию.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Нифига не чистил, только что пустило. Так в браузере дело было, или в КС? :D
 
Зверху