Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
........взял у кореша маленького гену инверторного, поставил на балконе, балкон у меня открытый и почти не парился, звук моего гены заглушал гена на улице подо мной, я на втором этаже, из соседей жаловаться не кому...
А что, по панелям дома звук не передаётся? Так и знал, что найдутся такие .........
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
З ними ніби якраз є нюанси по котлах і холодильниках, які хочуть заземлення.
Не всі котли хочуть чесного розділення на нуль та фазу, є працюють і без цього. А по холодильникам я наче не зустрічав кейсів, коли вони не працюють без цього...
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
є нюанси по котлах і холодильниках
За котли чув, а щоб холодос без заземлення вимахувався - шось новеньке.

З місяць тому бухгалтер взяла Ecoflow River 2 Pro додому якраз для холодильника, дізнався випадково, коли вона не змогла впоратися із додатком і попросила допомогти. Включено якраз в режимі UPS, холодос тримає 4+ години і ще додатково роутер на нього підключили. Котла нема, в хаті пічки, то ж затестити нема як.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Кочевник В мене котел від блюетті працював без питань, а от від генератора - ні, поки землю не зробив нормальну. Можу дати потестити якщо шо
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А якщо в квартирi маленька дитина мерзне i хворiе
Чого вона мерзне? Опалення є, при наявності нормальних вікон навіть жарко.
Post automatically merged:

Дешевше було б аккум+інвертор
Та де.. Зараз норм інвертор + ліфер 100..200Аг коштуватиме як станція.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
ac50s, на холодильник мабуть не вистачить
Не вистачить. У мене EB55 - постійно підживлював холодос, іноді ловила "overload", але в основному працює. Вистачало на 5 годин.
Я в теме ранее выкладывал результаты измерений разных холодильников. По итогу всем им надо 1.5-2 кВт (в зависимости от модели) стартовой мощности длительностью 0.5 с. У EB55 пиковая мощность заявлена 1.4 кВт, вот она и жалуется на перегруз.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Бюджетним це рішення (вище) важкувато назвати...
Я так розумію, що то ціни "до" масового психозу, зараз немає в наявності нівіть дорожче.
Post automatically merged:

жалуется на перегруз.
Один раз на 10...20 включень, мене це влаштовує.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Що можна взяти компактного на живлення інверторний холодильник плюс котел. Максимально без переробок.
Я в червні такий ббж брав: Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-800WM. Правда, він тоді коштував 4470 грн. Має наскрізний нуль, тому котел працює, робити щось із заземленням/зануленням не треба. Інвертор даної потужності тягнув старого 20-річного холодильника Снайге (клас А). Щоб одночасно потягнув того холодильника + котла, то ніт, бракує потужності. А от, із новим інверторним холодильником + котел, працює без проблем. Тобто, якщо у тебе холодильник не інверторний, то треба брати потужніший ббж із даної лінійки. Ну і акумулятор, то вже який купиш, і скільки не шкода за нього дати. Я взяв агм на 90 А/год. Для наших відключень вистачало.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
Андрюх@dp.ua, 2 акумулятори LiFePO4 (48*100 + 48*100) на 11кВт сумарно та інвертор на 5000w - 87 000 грн.

Тягне всю квартиру.
У мене новий мппт сам роздуплився й вiдпрацьовуе на диво дуже эффективно . Думаю твоя пропозицiя найкраще для бiльшостi людей пiдiшла б . В залежностi вiд потреб потужностi вибирати щось з нового , гiбрид + lifepo4 . Старi гiбриди не эффективно с СЭС працюють , ну може й ше по яких параметрах нове мали вдосконалити
 
Зверху