Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Сам почав шукати ноут шоб тримав більше 8 годин.
Зараз ноут є? Якщо так, додай до нього автошний аккум, зарядку та перетворювач 12В-19В (чи скільки там в тебе), якщо нема заморочок із нештатними зарядками.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Кстатє, натє... Може кому допоможе. Maxxx перевірь на своїй зв'язці гєна-упса. Знайдено на просторах...

Може комусь стане в нагоді.
Допомагав хлопцям вирішити питання як заряджати Ecoflow від звичайного дизель-генератора, не інверторного.
Обладнання:
- Дизель-генератор Hyundai DHY 6500L
- Ecoflow River Pro 720
Отже, проблема:
Ecoflow не заряджається від генератора, але коли хлопці їздять у село, то від мережі зарядка є, від авто теж заряджається, але від 0% до повного - 16 годин, тож не варіант. Все інше, що висить на генераторі - працює справно разом зі старлінком. Тож генератор - працюючий, контролер зарядки Екофлоу, судячи з усього - теж.
У сервісах Ecoflow проконсультувати телефоном з цього питання не змогли, бо їм треба тільки "щупать" і "дивитись" що там, але "симптоми якісь дивні", єдине що почув я і пішов шерстить інтернет в пошуках інформації.
Знайшов десь в коментарях відповідь менеджера авторизованого магмзину Ecoflow про те, що обов'язкові вимоги для заряджання станції: 230V та 50-60Hz
Але наш генератор по характеристиках хоч і видає 50Hz, але 220V (доречі на сайті Hyundai Ukraine так і не знайшов де у них можна увімкнути солов'їну замість вузької).
Запропоноване рішення:
Інверторні генератори, доступні для купівлі, заправляються або бензином, або газом, а нам треба дізель, тому хлопці запропонували до генератора підключити інвертор-стабілізатор якийсь.
І от я, вийшовши на модель інвертора (ДБЖ) Volt Polska Sinus Pro (видає чистий сінус), перевіряючи сумісність і чи взагалі в тій схемі він запрацює, знаходжу інформацію, що ці інвертори починають вибрикуватись та не працюють адекватно, якщо частота струму перевищує 50Hz навіть на 2-3 одиниці.
Завдяки цій інформації я попросив хлопців перевірити яку частоту видає генератор, добре що ця модель генератора має дісплей V-F-T (Volts, Frequency and Time), щоб побачити чи запрацює інвертор, бо для Ecoflow більша частота не проблема, а для інвертора - навпаки.
І на цьому етапі ми з'ясували, що частота, яку видає генератор - 44Hz.
Малюю де підняти оберти, щоб вийти на потрібну частоту струму, і вуаля:
- Налаштував генич, зарядка пішла. З 16% до повного 2 години, Герцовка 50.
Нагадую хлопцям, що підключати критично важливі девайси, як то Екофлоу та Старлінк краще, коли генератор після холодного пуску кілька хвилин прогріється і вийде на стабільні оберти.
Ось так зекономили трохи грошенят, дорогоцінний час на відправку Ecoflow для лікування "дивних симптомів" і вирішили проблему, про яку жоден сервіс навіть і не намагався натякнути.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Так для екофлов треба 220 +- пару відсотків, якщо нестабільна напруга треба через стабілізатор заряджати.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Так для екофлов треба 220 +- пару відсотків, якщо нестабільна напруга треба через стабілізатор заряджати.
Ото странно они спроектировали сей девайс. Там наверняка импульсный БП на зарядке и обычно их делают универсальными 110-240 В, а тут ровно 220. И это при том, что зарядная станция фактически предназначена для работы в аварийных условиях, а требует точно 220. Кстати, европейский стандарт 230. С ним как?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
додай до нього автошний аккум, зарядку та перетворювач
Дивлячись, який профіль користування, якщо вдома - так, але якщо тягати за собою ще здоровезний павербанк на 50к, з потужністю PD мінімум 65w - таке собі задоволення..
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Всем привет. Кто-то пользуется этим 24V 100A аккумулятором? Балансирует ли ваш ячейки? Насколько ваш быстро заряжается? Спасибо
 

Вкладення

  • 737793093-1135469017.jpg
    737793093-1135469017.jpg
    320.2 КБ · Перегляди: 44
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Всем привет. Кто-то пользуется этим 24V 100A аккумулятором? Балансирует ли ваш ячейки? Насколько ваш быстро заряжается? Спасибо
Є такий тільки на 12 вольт, балансує, взагалі на тому ж ютубі є огляди навіть з вандальним розбором, є там балансир, швидкість зарядки залежить від потужності зарядного пристрою, але це має бути очевидним.
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Всем привет. Кто-то пользуется этим 24V 100A аккумулятором? Балансирует ли ваш ячейки? Насколько ваш быстро заряжается? Спасибо
Є такий тільки на 12 вольт, балансує, взагалі на тому ж ютубі є огляди навіть з вандальним розбором, є там балансир, швидкість зарядки залежить від потужності зарядного пристрою, але це має бути очевидним.
Я тот ролик видел. Автор подытожил что между ячейками не балансирует. Переживаю тк купил три и буду брать четвертый. С расчетом хотя бы на лет пять хватило их. Зарядка на 50 ампер
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
За що такі 💰, де гарантія що там не б/у акуми, я собі взяв літій поставив бмс і зараз час від часу по блютуз моніторю стан, так ось що скажу як зарядив так і тримає,то все стало мені в 18к гривнями 260 а/г.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
на тому ж ютубі є огляди навіть з вандальним розбором
Можно ссылочки именно на эти модели? Нашел только общие обзоры, а что-то технически грамотное еще и с разбором не видел.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
nikolaevich, LiFePO4? Скільки вольт акумулятор?
Літій іон в мене не було на той час таких бабосів на літій ферум, і нема гарантії що я не попаду на б/у з розбірки, бачив я як попадали на металолом, акум на 12 вольт, так як інвертор 12 на 2 кіловати.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
nikolaevich,
Li-Ion - коштує дешевше (підвищений ризик пожежі, 100+ (сотні) циклів заряду-розряду, легкі)
LiFePO4 - коштує дорожче (менш схильні до перегрівання та вибухів, 3000+ (тисячі) циклів заряду-розряду, важкі)

Твій АКБ 12v 260A (3 120 кВт) - 18 000 грн. за Li-Ion.
51,2v 100A + 51,2v 100A = 51,2v 200A (10 240 кВт) - 74 000 грн. за LiFePO4.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
nikolaevich,
Li-Ion - коштує дешевше (підвищений ризик пожежі, 100+ (сотні) циклів заряду-розряду, легкі)
LiFePO4 - коштує дорожче (менш схильні до перегрівання та вибухів, 3000+ (тисячі) циклів заряду-розряду, важкі)

Твій АКБ 12v 260A (3 120 кВт) - 18 000 грн. за Li-Ion.
51,2v 100A + 51,2v 100A = 51,2v 200A (10 240 кВт) - 74 000 грн. за LiFePO4.
Ви ж досвідчена людина, а десь години загубили. Ємність ніби в кВт*г...
і ще -- 12*260=3120Вт*г, не кВт*г.

П.С. назараз ціна того LiFePO4
48В 100А*г - 68400 грн (х2=136800)

Викладайте тут, будь ласка, ще варіанти, що Вам попадаються. За прийнятними цінами, звичайно. (y)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
nikolaevich,
Li-Ion - коштує дешевше (підвищений ризик пожежі, 100+ (сотні) циклів заряду-розряду, легкі)
LiFePO4 - коштує дорожче (менш схильні до перегрівання та вибухів, 3000+ (тисячі) циклів заряду-розряду, важкі)

Твій АКБ 12v 260A (3 120 кВт) - 18 000 грн. за Li-Ion.
51,2v 100A + 51,2v 100A = 51,2v 200A (10 240 кВт) - 74 000 грн. за LiFePO4.
Брав автомобільні, на олх, тим паче він був розпиляним тобто без корпусу я бачив стан банок які я купую, на відміну від тих котрі продавались в корпусах, 14 акум 1000 кейс інструментальний ну і решта бмс, про пожежу мені писати не треба, знаю то добре через те було поставлено не дешева бмс котра контролює заряд розряд можна до сотих виставити заряд розрд, також макс нагрузку, 74 тисячі то тільки за 100ку що таке 100 ампергодин навіть при 51 вольтові, інвертор думаєш менше в холосту жре, я про 48 вольтовий, шуму від них як від паравоза, мені стане на все моє життя платити за світло і голову не парити, не варто воно тих грошей, і кінець кінцем війна рано чи пізно закінчиться і будуть ці акуми валятись, а я буду собі голову гризти куди його збути писати що дохрена вивалив тоже не треба так як 240 кислотна на той час коштувала 12 тисяч і кислотники з цими то небо і земля, про панелі писати також не треба не вигідно воно, не думайте що то все дармова електрика буде, наша влада швиденько придумає як то здерти останнє з людей.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Всем привет. Кто-то пользуется этим 24V 100A аккумулятором? Балансирует ли ваш ячейки? Насколько ваш быстро заряжается? Спасибо
Є такий тільки на 12 вольт, балансує, взагалі на тому ж ютубі є огляди навіть з вандальним розбором, є там балансир, швидкість зарядки залежить від потужності зарядного пристрою, але це має бути очевидним.
Я тот ролик видел. Автор подытожил что между ячейками не балансирует. Переживаю тк купил три и буду брать четвертый. С расчетом хотя бы на лет пять хватило их. Зарядка на 50 ампер
Все там балансується, так там не самий топовий балансир, але працює, та і в цілому якщо ви вже 3 штуки купили можете самі відкрити і перевірити, і в разі чого поставити іншу бмску.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Зверху